Вибір паркетника (позашляховика)

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Stepan_Bandera, 9 жов 2009.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ви б поспішили з вибором, завтра може бути пізно....
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Читав рік чи два тому в "За Рулем" порівняльний тест. ASX на грунті та на снігу здався першим. Перегрів муфти повного приводу, перегрів варіатора (який ідіот ставить його на кросовери?)

    А може навпаки: кросовери і позашляховики змусять реєструвати у військкоматах. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Рассматривал перед НГ.
    Тест драйвил.
    Хороший аппарат.
    Но что-то салон мне не очень понравился.
    не получилось усесться привычно, чтобы левая рука на дверку опиралась и рулить удобно было.
    Взял Хонду ЦРВ - немного нос длинноват, но это дело привычки.
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Я би на дорогих не зациклювався, взяв би недороге брендове. Але і не надто "но нейм" масло за копійки, просто дешевших марок. Воно дуже часто ітак все з однієї бочки.
     
  5. shulika

    shulika Member

    На відео аж кінчають від інновацій :haha:
    http://www.youtube.com/watch?v=bwbGqQT8BIM
     
  6. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Два моменти.
    За рулем - не вартий довіри. Все - замовне.
    АСХ... що він робить в темі про позашляховики? То, як на мене, таке собі, миле дамське авто, для тих, кому бракує на Черокі, Кукурузери і т.п.
     
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Наскільки я пам"ятаю, був порівняльний зимовий тест нового Форестера, Пежо 3008, ASX і ще чогось. Пежо і ASX програли за всіма показниками.
     
  8. shulika

    shulika Member

    Хмм... значить я на корню не правий.
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якщо паркетник потрібен не тільки для їзди по бордюрах, то треба тверезо підходити до схеми трансмісії.
    Приклади:
    1. Suzuki Grand Vitara: Постійний 4х4, понижайка 1:2, блокування міжосьового диференціалу, механіка або гідроавтомат. "Доросла" машинка.
    2. Subaru Forester (1): Постійний 4х4, понижайка 1:1,45, віскомуфта, міжосьового диференціалу, механіка, дуже рідко - автомат без понижайки.
    3. Subaru Forester (2): Інтелектуальне підключення повного приводу, автомат, без понижайки, без міжосьового диференціалу. Кажуть, що ця версія на трасі більш економічна, ніж (2).
    4. Більшість кросоверів: Інтелектуальне підключення повного приводу, примусове підключення повного приводу, механіка /автомат, без понижайки, без міжосьового диференціалу.
    Під автоматом мається на увазі гідротрансформаторний.
    Останні версії Nissan X-Trail в масі використовує варіатор. Бачив у росіянина комплектацію "дизель+гідроавтомат", але її ще треба пошукати.
     
  10. Oleg Saltykov

    Oleg Saltykov New Member

    Suzuki SX4 начебто не паркетник ... :nea:
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Така собі машинка для міста і міста-села. Більше жіноча, ніж чоловіча.
    Не для мандрів - трусить сильно, багажник маленький. Кліренс пристойний. Є комплектація 4WD+автомат. Огляд назад нормальний.
    Недоліки: для високого і широкого водія неоптимальні регулювання сидушки;
    крутний момент на низах недостатній, щоби видряматись на пагорб по грунту. Хоча з автоматом можна спробувати;
    передній бампер низький як для лісу/рибалки.

    У тій же ціновій категорії - Daihatsu Terios, більш доросла машинка без недоліків SX4 (за винятком тяги). Не катався, нічого свого не додам.
     
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    Шо, кабан в лесу сдох?
    Впервые за десятилетие:"нічого свого не додам!"
    Это дело надо отметить!
     
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

     
  14. andrsenaaaa

    andrsenaaaa New Member


    Дуже рекомендую КІА-СОУЛ, НІСАН-ЮК, ДАЙХАТСУ-ТЕРІОС........

    ---------- Додано в 01:18 ---------- Попередній допис був написаний в 01:09 ----------

    Найкраще використовувати мастила, які почали заливати виробники. Мастила можуть кусатися між собою( бути не сумісними ). Але це все дрібниці у порівнянні із свавіллям на нашому ринку ( суцільні підробки ). Я живу у Львові і багато моїх знайомих регулярно їхдять до Польщі - у них ринок більш захищений і привозять мені мастила та інші дрібнички. Переконався - якість висока.
     
  15. andre33

    andre33 Well-Known Member

    може хтось підскаже у Honda CRV 2003 рік ,бензин, механіка
    повний привід не відключаємий ?
     
  16. Lambada

    Lambada Member

    Дуже класна машина!
    Сусід продає 2011 року. Надішлю деталі в приват кому цікаво :)
     
а де твій аватар? :)