Вибір фотоапарата

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем hmarynkamk, 17 січ 2017.

  1. hmarynkamk

    hmarynkamk хмаринка

    Привіт усім!!!

    Дуже потрібна порада професіонала по вибору апарата та лінзи. В перспективі планую знімати репортаж, сімейну, персональну фотозйомку, Love Story і т. п., можливо бюджетні весілля.

    Звичайно, буду вчитись у профі на курсах. Але наразі не маю можливості, бо у декретній відпустці. Хочу хоч трохи освоіти мистецтво фотографіі самостійно. Переглянула багато форумів, перечитала масу відгуків, але так і не оприділилась.

    Бюджет ±25.000 грн. Буду дуже вдячна якщо поділитесь досвідом;-)
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фотоапарат
     
  3. Redroid

    Redroid Active Member

    у самого нікон , але раджу кенон, бо з ним простіше робити корекцію кольорів, менше треба соватися по лайтруму. варіанти або шляхи - два -або купляти фікси, або придбати зум з постійною 2,8, який сам буде коштувати мабуть зараз більш ніж 25.. щось на зразок 18-70, щоб перекрити діапазон від пейзажу до портрета. фікс дасть ідеальну, файну картинку, можно буде знімати майже вночі, якщо 1,4 ..але .. не буде універсальним. є ще об.єктиви з системою стабілізації VR, VR2. можно на них також дивитись , і то буде дешевле обох попередніх варіантів, для початку піде. ні в якому разі не раджу гіперзуми , типу 18-200.. - вони темні і дають мило. по апаратам - моделі постійно з,являються нові, тому краще брати найновіше з того , на що вистачає, потім можна буде продати з найменшими втратами. у процессі купівлі обов,язково зробити тести на бекфокус з різною оптикою, і темний тест на гарячі пікселі, - виставляєте 30 сек витримку , без об,єктиву, але закритим спереду захисною кришкою, ісо десь 800, потім на максимальному приближенні дивимось шо вийшло , на одне темнове фото дозволяється не більше трьох червоних або синіх цяток .
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Офф / скіко знаків з тексту пані майбутній фотограф ідентифікувала .../офф

    Tapatalk
     
  5. Fon

    Fon whom how

    я не профі, але також собі шукаю фотопарат і пропоную таке:

    проштудіювавши терена інтернету, розетку і олх прийшов до таких висновків
    -два гіганти дешевих псевдозеркалок це нікон і кенон
    -ці два гігнти постійно змагаються неначе айфін і сумсунге чи кіка-кола і пепся за місце під сонцем
    -псевдодзеркалка нова в ціну приблизно до 500 баксів з стандартним обьєктивом (18х55)
    нікон 3000, нікон 3100, нікон 3200, нікон 3300, нікон 3400 (нова)
    3000 і 3100 відрізняються назвою
    3200 і 3300 відрізняються назвою
    кенон 500д, кенон 550д, кенон 600д, кенон 650д, кенон 700д
    така ж фігня.
    -між кенон і нікон є певні відмінності, наприклад нікон обігнав кенон по мегапікселях. нікон 3200 почався з 24 мп, а кенон завис на 18
    -профі кажуть що кенон даже чистіший кадр, світліший. а нікон має легкий сепецифічний зеленкуватий відтінок.
    -тобто профі обома руками за кенон, їх мегапікселями не обманиш, а любителі чомусь вперто купують нікони (одідас і пумо ні встать ні взять)

    особисто я вчився робити боке (боке це така портретна фігонька з чіткою мармизою і розмитом фоном, властива тільки зеркалкам, тільки раді неї діти і купують псевдодзеркалки) на славетному зініт 11 з обьєктивом геліос. там таке боке, шо 3д віддихає. (кстаті зара можу його спіхнути гривень за 700 хто хоче). плюс на плівковому фотоапараті даже класно покадрово можна вивчити оті всі витримки-експозиції. настроїв на номері кадру налаштунки - записав на бамажці - клацнув. потім фотографії тобі зробити в майе а4 форматі, а ти по бумажці дивишся як красівше портретне фото робити, а де кращі пейзажики виходять

    остаточна рекомендація така. го олх, вибираєте нікон д3000, д3100 чи д3200, або кенон 500-550-600, обовязково з тріногою, бо ваші паралітичні трухани руками точно запорять усі кадри, питаєте попередніх власників чи фотоапарат не купався не падав, обовязково кількість кадрів менеше 10 000 (це тіпа пробіг називається, повний пробіг 100 тищ кадрів відповідає вбитості машини 300 тищ км) ну і кіт 18-55, краще вр2. спочатку автоматичні настройки, потім зазирнеш у книжечку, туда-сюда, не пройде і 3 роки, а ти вже матьорий алкаш-фотограф який мнить себе звіздою експозиції-видєржкі.

    для портретних фото кращи обьєктив піісятка (50), ну кіт 18-55 рідний тоже нічьо. ниберіть агромні морські біноколі типу двухсоткі-трьохсоткі. вони то зум вам дадуть а красівого чіткого фото нє, буде мило.

    супир-зуми. останнім часом олімпуси-кенони-нікони випустили окрім мильничок зовні схожі на зеркалки фотоапарати підвищеними мегапікселями і великими зумами, ну і канєшна ціна невиправдано висока. моя порада - на цім гівні ви боке не зробите, тому не треба оце брати. їхня якість сродні звичайним мильничкам за 1200 грн.
    всьо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    На цифровому такого не зробиш звичайно:facepalm:, та і бумашки вже не ті :dntknw:

    :)))
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Як чайнику відрізнити справжню дзеркалку від мильниці схожої на дзеркалку?
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Треба штудіювати відео в ютубі, або спеціальну літературу, чи сайти доти, доки не перестанете бути чайником. Бо скажіть мені нафіга взагалі чайнику дзеркалка? Тим більше шо ціна тепер вже від 15 000 мабуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    щоб практикувати, підвищуючи досвід від рівня чайника до самовара :pardon:
     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Кажуть що смартфон 8 самсунг має камеру яка не гірше дзеркалки,для аматорів саме то
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    У мене 5 і його позиціонували, як смартфон із неабиякою камерою. Але мушу зізнатися, що хоч і непогана, як для телефона, та можливостей у неї все одно менше, ніж навіть у мильниці :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нащо людині хороший дзеркальний фотоапарат, якщо вона не розрізняє якості між знимками цього фотоапарату і смартфону?
     
  13. prius

    prius Well-Known Member

    Мені подарували Nikon D5300 а користуватись ще не навчився ,поки що клацаю на автоматі,треба починати вчитися
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тільки починати? Звідки у Вас стільки терпіння? :)))
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    як казав один мій начальник: "прЄстіжно" :)))
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Терпіння неабияке,подарували ще два роки тому,все часу немає
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а який обєктив?
     
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Був в коробці разом з фотоапаратом здаєтся 18-55,хочу купити інший,може порадите?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. manur

    manur Well-Known Member

    В нас то сі каже : "Понти в селі - велика справа!".
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. iso

    iso Well-Known Member

    А Ви завжди дотримуєтеся принципу- спочатку навчіться стрибати з вишки, а потім в басейн води напустимо?;)
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)