Вибір церкви

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Mr. Blick, 25 кві 2011.

?

Чи має для вас значення якого патріархату церква ?

  1. Так, має.

    16 голосів
    76,2%
  2. Ні, не має.

    5 голосів
    23,8%
  1. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Отаке питання в мене виникло. Більшість форумчан тут християни, до того ж православні. А чи є для вас значення, до якої церкви ходити - московського патрірхату, чи київського патріархату ? Чи ви взагалі не цікавитесь, якого патріархату храм, до якого ви звикли ходити ?
    От я, якби надумав би хреститися, мабуть, обрав би УГКЦ, не буду приховувати, що з політичних мотивів. Учора, до речі, слухав інтерв'ю її нового голови Святослава Шевчука, сподобалось.
     
  2. vkk311

    vkk311 комбриг Симпсон

    Було б це опитування років 5-6 назад, я б його проігнорував. Але ж зараз, ця феесбешна церква РПЦ викликає такий негатив своєю антіукраинською діяльністю, що я краще за іслам проголосую, ніж за цих виродків.
     
  3. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Так. Але за політичними мотивами. Віра тут ні при чому.
     
  4. Кілька років тому була в Почаєві (РПЦ),от тоді і побачила політичну різницю. Якщо ти не належиш до РПЦ до сповіді ---ЗАСЬ!..Книги (мрійниця ,хотіла для дітей придбати)--виключно на рос. мові .
     
  5. bars

    bars Well-Known Member

    Ви мені за Почаїв?...:rolleyes:
    А там що, ще церква? Там вже давно базар...о_О
     
  6. ostrov_Norman

    ostrov_Norman Well-Known Member

    Наша родина вже давно вийшла з православя та прийшла до католіцизму. Це був свідомий вибір. Ми не хотіли нічого мати спільного з московським патріархатом. Київський патріархат вважаю занадто слабким утворенням.
     
  7. Добряк

    Добряк Well-Known Member

    Язичництво!
     
  8. Balaganoff

    Balaganoff Дуже важлива персона

    Я и раньше не особо хаживал в церковь, только на Пасху разве что, да и то не всегда.
    Не задумывался, какого она патриархата примерно до того самого 2004 года. После этого стал внимательнее следить за деятельностью РПЦ и все больше и больше стал убеждаться, что РПЦ не имеет ничего общего ни с православием, ни с христианством в целом. РПЦ в сегодняшнем виде - это псевдохристианская тоталитарная секта на службе у ФСБ.
    Сейчас ни в какие церкви не хожу, Бог, поди, разберется, кто чего стоит и без целования невесть чего и зажигания свечек непонятно зачем.
     
  9. Добряк

    Добряк Well-Known Member

    будь-яка християнська конфесія, на мій погляд - маячня.
    скрізь все роблять щоб заробити гроші.
    переконався шо в Швеції, шо в Німеччині.
    Тому шо укрправославна, шо московська - до віри відношення має таке, як рибка до зонта, я вже мовчу про папу Римського
     
  10. Balaganoff

    Balaganoff Дуже важлива персона

    Не только. РПЦ, помимо денег, еще успешно работает как минимум в двух направлениях - раболепство перед ЛЮБОЙ действующей властью и погашение протестных настроений, дескать любая власть о Бога, Христос терпел и нам велел. И создание покорного пушечного мясца - иди убивай, но непременно за веру, царя и отечество и тады попадешь прямиком в рай.
     
  11. Добряк

    Добряк Well-Known Member

    а УПЦ не працює в цьомі напрямі?;)
     
  12. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Про юдаїзм нічого не скажете?
     
  13. Добряк

    Добряк Well-Known Member

    А шо про нього казать?
     
  14. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Чи ставите його поруч з православієм?
     
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Очередной перл...)
    А расскажите-ка нам о церкви в Германии к примеру, очень интересно.
     
  16. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Останній хіт от Кирила чули ? Я взагалі вже почав плутати де він, а де якийсь затулін. :))
    http://podrobnosti.ua/society/2011/04/26/766256.html
     
  17. Добряк

    Добряк Well-Known Member

    за налог?
    разом із усіма розповсюдженими апокаліптичними релігіями.
     
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Вас кто-то заставляет его там платить?
    И во-вторых - каким боком тут Церковь? Налог - это к государству.
     
  19. Добряк

    Добряк Well-Known Member

    так, але ж церква там не відділена від держави.
    це по-перше.
    по-друге заставляють займатись волонтерством.
    по-третє центр католицизму - одне з найбагатших місць в світі.
    і, до речі, католиків 1 млрд. церква може бьільшість з них примусити зробити що їм заманеться.

    я не виступаю проти християнства, як ідеї. я виступаю проти уніфікації віри, перетворення її суто в комерцію. (з цими всіма церквами схожа ситуація і скінхед тусовок.)
     
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    во-первых, ответы не по сути. Во-вторых, это только хорошо, что не виддилена. В-третьих, причём здесь центр католицизма вообще, и что плохого в волонтерстве?
     
а де твій аватар? :)