Вибір автомобіля для початківця

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем KicK, 29 гру 2009.

  1. KicK

    KicK угу

    "Хух..от вже маю права..залишилось тільки авто купити..." :)))

    Хочу купити собі перше авто.. грошей не так і багато.. батько катигорично проти авто тому прийдеться розбивати свою копілку і самому купувати якогось дриндулєта =))

    Посидів пощолкав я на сайті auto.ria.ua ну і прикинув так собі взяти собі ВАЗ 2109 +- 91 року або Опель Кадет того ж року приблизно... (знаю я що це вже рухлять але грошей на щось краще нема...).. ціна їхня приблизно одинакова: від 2 до 4 тис. $ Саме на таку суму я й розраховую.
    Авто планую купити до кінця лютого..


    Підскажіть будь-ласка автомобілісти:
    Де шукати?
    Що краще купити за таку суму?
    Ну і що ще порадите? =)
     
  2. Tony

    Tony Well-Known Member

    Починай з Ваш магазин і авто.ріа по Львову. Можеш глянути наівть сусідні області.
    Доречі між кадетом і 09 я би вибрав 09. Пошщукай ше Гольф 2-ку - бажано після 91-ого вони там післярестайленгові, з оцинкованим кузовом і різними примочками. Як шось найдеш їдь з людиною яка розбираєтьсяподивись, порозхпитуй. Бажано заїдь на СТО на діагностику і провірку.
    Удачі!

    ---------- Додано в 11:00 ---------- Попередній допис був написаний в 10:54 ----------

    Незабудь шо ше пару сотень баксів на реєстрацію і все оформлання тре буде відкласти + скорше всього в машині такої вікової категорії тре буде міняти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Я бы планку цены снизил и не выпрыгивал сегодня из итак скромного бюджета.
    Машина первая - ТОЛЬКО для того, чтобы шишки набить, а потом думать о МАШИНЕ.
    Советую ограничиться классикой - 5, 6, 7 -ка.
    Не знаю как у вас, а в Москве вполне можно купить за 1 000.
    Остальные деньги спрятать в банке (любом или любой) и преумножать.
    Через годик машину или в металлолом или за 500-600 у.е продадите.
    И на более хорошую накопите.

    НО.
    Я, скорее всего, взял бы НОВУЮ.
    2-4 тысячи отличный задаток, а остальное на 3-5 лет выплачивать.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. KicK

    KicK угу

    Дякую за пораду.. буду шукати =)

    Ну я сомневаюсь что на годик, т.к. я не собераюсь на ней на работу ездить каждый день,она мне только на выходных будет служить надеюсь для поездок куда-нить недалеко...

    Вспомнился мне отличный анекдот в тему:
    Рай.. собрались три умерших из-за машин водителя - немец, француз и украинец, ну и каждый рассказывает как он попал в рай..
    Немец говорит: да вот..летел на мерсе по трасе, на обочину вылетел и разбился.
    Француз: Да вот еду за рулем и тут жена начала приставать.. в столб врезался и разбился.
    Спрашивают они украинца: ну а ты как к нам попал?
    Украинец мнется..мнется и говорит: Да вот... Взял Део Ланос в кредит и с голоду умер =)
     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Мне тоже вспомнился в тему.
    Промолчу.
    Делайте как знаете.
    Вы спросили - я ответил.
     
  6. Tony

    Tony Well-Known Member

    Полковник
    Украина - не россия. Тут сейчас по другому все с кредитами.... и за 3-4 штуки взноса никто кредит не даст.
     
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Это ясно.
    Я про автокредиты.
    Вот, первое, что увидел:

    1. «Наша площадка»
    2. При покупке клиентом автомобилей с площадки Нашего кредитного центра действуют специальные условия, систему которых мы так и назвали «Наша площадка» –. Мы продаем автомобили «Chery Amulet» с первоначальным взносом 100грн.
    1. Валюта
    Cтавка по кредитуЕжемесячная комиссияEUR10,08 %0,14 %USD11,16 %0,14


    H15,00 %0,14 %
    • Аванс – от 100 грн.
    • Срок кредита – до 84 мес.
    http://avtokredit.org/kindof/

    100 грн - это больше, чем 3-4 штуки?

    Да.
    Китайская машина, НО НОВАЯ.
    Мой товарищ уже 4-й год на такой ездит.
    Отзывы весьма положительные.


    Но раз такие выгодные кредиты на китайцев есть, значит и на другие авто тоже есть.
    Искать надо.
    Украина - не Россия. Тут всё имеется!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ares

    Ares Well-Known Member

    Я починав з Хонди Сівік 2006 року...
    Найкраще це дизель... Простіше навчитись
    а так то брати машину 91 року.... Ти впевнений, що вона не розвалить при 3 твому виїзді з гаража?
    Задумайся..
     
  9. Tony

    Tony Well-Known Member

    Китайську машину, та ше й в кредит, та ше й як перший автомобіль... Ну це взагалі для якихось ультра екстремалів і авнтюристів :mocking: Взагалі про китайські концсерви є окрема тема.
    Нехочеться піднімати старі наболіли теми. Пропозиції дано, хай людина ирішує чи стару чи нову чи в кредит чи налічкою виходячи зі свого матер. становища.
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Я написал:
    Что не ясно?
     
  11. Tony

    Tony Well-Known Member

    Все не ясно. Не ясно то де ви найшли ті "вигідні кредити на інші авто". То шо пишуть на сайтах з буковками Акція і т.д. в кінцевому випадку виходить набагато дороще бо це все чистої води розвод.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Гольф другого покоління виробляли до 91 року. Рестайлінг моделі був у 86 році. Оцинкований кузов - то міф, всі кузови у гольфів одинакові, і одинаково не гниють, особливо якщо порівнювати з жОпелями і тазами. Авто ідеальне для початківця, у мене це було перше авто, від"їздив два роки і продав на 700 доларів дорожче ніж купив. І в бюджет свій впишетеся. До речі, гольф ще добрий тим, що дуже повільно дешевіє, тобто з часом продасте практично без втрат

    ---------- Додано в 01:12 ---------- Попередній допис був написаний в 01:07 ----------

    ви бачили який бюджет у нього? Сівіком 2006 року і не пахне :) А на рахунок "розвалиться", я думаю що 20-річний гольф переживе новенький Чері Амулєт. Щоб цю машину вбити, треба дуже постаратися
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. mavka

    mavka Well-Known Member

    моєї товаришки першою машиною була зовсім не нова Нива - не знаю, чесно, що у Львові зараз робиться з тими машинами й яка в них репутація, але для неї це була дуже вдала рухомість на кілька років служіння, - й на бордюри видиралася й на Тростян. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. terrible

    terrible Well-Known Member

    я не знаю... в татка мого ваз-трояк. 1980 року. і сьогодні не розвалюється при виїзді з гаражу. ні при 3, ні при 4 :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ares

    Ares Well-Known Member

    Вибачте, протии гольфів та і самих WV нічого немаю...
    Я кажу про такі машини як жигулі... Їх купляти то так шоб навчитись їздити...
    Я про машини 91 року!

    ---------- Додано в 15:50 ---------- Попередній допис був написаний в 15:49 ----------

    Залежить від того скільки власників було у машини!
    І к за нею доглядали, ніколи не знаєш що машина пережила
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. dana

    dana Member

    Я теж вчилась на СІВІКу їздити - дуже доступна машина для новачків, але японці дорогі в обслуговуванні і на жаль наші дороги і їхня низька посадка просто не сумісні.
    Тепер маю 123 мерс,купе, дизель - радості не має меж.Хоч і не машина моєї мрії, але я дуже задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Сама?
    Или парень подсобил?
     
  18. dana

    dana Member

    Ну звичайно що не сама, але це купе, якби седан, я б відмовилась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ares

    Ares Well-Known Member

    Ви думаю мали вищу посадку, я їздив на Сівіку італійському...Там і посадка набагато нижча чим у КІА сід 100%...
    Був випадок, зимою 01:00 їду за кермом батько сидів з боку, сніг летить нічого дальше на метр не видно, так напоровся на просто снігову брилу, типу від якоїсь машини впала... Так такий удар по дну пройшов, що думали серед рівної дороги на тратуар виїхали... Хоча це було б не можливо, так як ця машина ніяк неможе виїхати на тротуар... Підвіска дуже низька

    Дизель хороша штука, але коли треба дати газу добряче з бензином ховається, а турбіни на довго не хватає..
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Forest

    Forest Moderator

    Цілком підтримую Полковника - купити ВАЗ 01-07 і вчитися. На решту грошей докупити страховку та запчастини, вийде авто в непоганому стані, заодно і конструкцію можна вивчити. Якщо ж взяти стару вживану машину за всі гроші (ВАЗ 2108-09 гольф чи опель)- навіть невеличка поломка може стати дуже прикрою подією. Я вже не кажу про те, якою прикрістю буде драпнути свою машину через брак досвіду, погане відчуття габаритів, кліренсу тощо. Мовчу про їзду без страховки чи в поганому технічному стані через брак грошей.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)