Ветеринарні клініки і їх пацієнти

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем KLenysja, 19 гру 2012.

  1. muravey

    muravey Well-Known Member

    Рентгена, например, нет.
     
  2. Nichenjka

    Nichenjka New Member

    В цій нещасній клініці оперують тварин тільки під снодійним без анастезії та обезболюючого, тобто тваринка спить, але всю біль відчуває!!! Роблять вони це щоб не тратитись!!
     
  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я знаю на Любінській в будинку номер точно не памятаю,це біля новобудови,навпроти стадіону є 9-пов.будинок,то там дуже хороша лікарка має на 2 пов.вет.кабінет.Дуже розумна і уважна.І ціни помірні на лікування.За виклик на дом.беруть приблизно 80 грн.Ну так нам обійшлося,хоча собаці взяли всі аналізи "зі всюди"))Такого мій собака за свої 14 років ще не бачив ,він був в шоці:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Котик 4 роки погоди скотіш 2 дні не ходив в туалет ,повезли на ренген виявили що не прохідність їжі і застій переживаю чи виживе. Зараз роблять. Операцію. Підкажіть чи можна було обійтись без операції температкра була спочатку 37,2 а до вечора 36,2
     
  5. muravey

    muravey Well-Known Member

    Сергий мацько, вы сходили к врачу (специалисту?), а теперь проверяете его лечение мнением незакомых людей с форума? :)

    Вообще, у нашей кошки что-то такое было летом, пропал аппетит, пару дней почти не ела. Доктор пропальпировал ей живот (пальцами прощупал), сказал что застрял у нее комок еды/шерсти в кишечнике, Сделал в холку капельницу физраствора от обезвоживания, дал норгалакс (клизма такая) и посоветовал повторить, если не поможет. Со второго раза кошка стала нормально есть и в туалет ходить. Но это вовсе не значит, что в случае вашего котика все было так же просто.
     
  6. Finya

    Finya enjoy the silence

    Ніби, зараз на місці грумера облаштовують (чи вже облаштували), читала на ФБ.
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. sklyarman

    sklyarman New Member

    доброго дня,
    підкажіть, будь ласка, де у Львові можна лишити котика на перетримку
    завжди лишав у києві з друзями, а коли не було можливості - проблем знайти вет готель при цілодобовій вет клініці не було, проте зараз живу у львові та треба на два тижні полетіти за кордон.

    на початку січня телефонував з києва на антоновича 140 - казали що все добре - візмуть, тільки перетелефонувати їм за день.
    завтра хотів їм завезти на тестовий період його, поки ще не полетів, а в них всі телефони мовчать....

    ще коли з києва обдзвонював клініки - зтикнувся с проблемою - що у львові перетримок майже немає, тому був щасливий, що на анотовича є... проте зараз навіть не знаю, коли з ними такий контакт поганий....
     
  8. klarita

    klarita New Member

    А хтось може сказати, чи накладають собакам гіпс? є і обстеження, і рентген... бо зараз усі перейшли на дорогі операцїї, а якщо грошей немає, то що, допомогу не нададуть..
     
  9. Finya

    Finya enjoy the silence

    Тут можете напряму запитати https://www.facebook.com/pages/Ветеринарний-центр-VetMed/167070296686955?pnref=story
     
  10. MaryMa

    MaryMa New Member

    Усім доброго дня.

    Чи мав хтось досвід робити котику операцію на видалення секвестру. Чи могли б поділитись деталями: яка клініка-ветеринар, наслідки операції...
    Можливо, порадите хорошого ветеринара-офтальмолога?
     
  11. IvankaZelenka

    IvankaZelenka New Member

    В нас алабай. Поки була маленька , то возили в клініку VetMed. Тепер її важко десь возити, то знайшли приватного ветлікаря, що приїжджає додому. Навіть операцію вдома робив.
     
  12. Kattrine

    Kattrine New Member

    Доброго дня всім хочу поділитися з вами історією яка трапилась з нашею сімєю вчора у Ветеринарній Клініці "Євровет лікарі з серцем" а точніше без нього! Клініка у м. Львів на вул. Заводській. Наш домашній улюбленець кролик Берто за останні 2 тижні дуже схуд ми відвели його на огляд у вет.клініку на Кубанській виявилося що в нього повиростали різці передні, і бокові моляри, нічого смертельного як здавалось би нам запропонували лікаря який може провести процедуру зпилювання зубів і направили у клініку "Євровет" вчора о 18.00 ми були там кролика зважили, вкололи заспокійливе дали на підпис інформовану згоду в якій вказано що ніякої відповідальності за непередбачувані випадки клініка не несе, і власник всеодно оплачує всі маніпуляції навіть у випадку смерті тварини! Його забрали на операцію і сказали чекайте 1.5 години. Ми повернулись в клініку вийшов лікар Микола Сурма І анастезіолог Остап Копій почав розказувати, що операція була вдала,але в кінці в нього раптово зупинилось дихання на 1,5 хв і була гіпоксія мозку, після повернення його до життя в нього були сильні конвульсії і їм довелось ще добавити анастетику нам запропонували почекати ще 3 години дали надію що можливо він вийде з такого стану і все буде добре, але судячи з того що ми побачили ніхто і не збирався рятувати нашого Берто. Його залишили в стаціонарі за який також зразу сказали оплатити + знову підписати купу непотрібних папірців. Прочекавши ще 2 години ми знову звернулись вже до чергового лікаря що з нашим кроликом, до нас навіть ніхто не підійшов і не повідомив що і як... Прийшовши лікарка дала цікаву відповідь "все стабільно конвульсій немає" а повної конструктивної відповіді хоча б що нам робити далі ми так і не почули, почались звінки до того ж анастезіолога який ще 3 години назад знав що Берто не врятувати промучили і нас і тваринку. Найгуманніше буде провести евтаназію от що ми почули. Ще перечитавши квитанції в яких вказано які препарати використовувались анастетика було введено просто конячу дозу на його вагу 1.640, взагалі дивно все відбувалось лікар який проводив операцію не сказав ні слова говорив тільки анестезіолог, рекомендацій ніяких не надо було,ввечері коли залишились асистент і черг.лікар нахамили, за твариною не спостерігали, і взагалі складалось враження що чогось не договорюють, халатність лікарів зашкалює. Це те саме що в нас похід до стоматолога від цього ж ше ніхто не помирав то чому тоді таке сталось з тваринкою? Але це все здогади факт залишається фактом поїхали підрізати зуби з майже здоровим кроликом а привезли до дому труп в коробочці. Тому якщо ви наважитесь довірити життя і здоров'я свого улюбленця клініці "Євровет" подумайте чи варто йти на такий ризик( Читаючи відгуки саме про цю клініку зрозуміла що летальні випадки у них через один, шкода що наш став не вийнятком і ми втратили члена сімї...
     
  13. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    За 8 років трохи назбиралось досвіду. Ось мої враження про ветклініки:
    - Ветмед на Нечуя Левицького. Була в Гудими Тараса Михайловича. Собака час від часу підскавулювала, під час прогулянки часто підбігала і притискалась до ніг, горбила спинку. В мене було враження, що в неї болить животик, я Гудимі так і сказала, ще додала, що може це глисти, чи лямбліі? Він спитав, коли давала глистогонне і що саме, я сказала, що давала "Дронтал+" два місяці тому. Він впевнено заявив, що це не паразити. Сказав, що болить спина, призначив мелоксикам і ношпу в уколах на три дні, далі показатись. Я поки колола собаку 3 дні, їй було краще, на 4-й день знову те саме, але під час прогулянки собака випорожнилась, я за нею завжди прибираю, тому побачила, що в калі багато слизу з прожилками крові і кал рідкуватий. Я бігом зібрала це на аналіз, занесла в людську лабораторію до знайомої лаборантки на Симоненка, а там багато цист лямблій! Дала Орнідазол і вже через день собака почувала себе чудово. Повторний аналіз через пару тижнів - все нормально.

    - Айболить на Пекарській, була в Андрія, прізвища не знаю. Собака скрикувала, коли я брала її на руки, я не могла зрозуміти, що з нею. Він помацав, подумав і сказав колоти кетопрофен. На запитання, що з нею, не відповів. Запитувала, може обстеження, може, рентген - сказав, що не потрібно. Поїхала додому, колола кетопрофеном, собака почувала себе чудово, поки діяли уколи, а потім почали заплітатись задні ніжки. Це виявилась дископатія поперекового відділу.

    з дископатією поїхали в Доктор Вет на Любінську, там Яцковець Олена Борисівна сказала, що при дископатії радять повний спокій, собаку в клітку і все, більше нічого не треба. Бажано оперувати, але в нас таких операцій не роблять. Я собаку запхала в клітку, вона там весь час лежала, але їй ставало все гірше, задні лапки паралізувало.

    Пішла на Ряшівську в Ветлайф до Володі, прізвища не знаю, собаку залишила вдома. До цього півдня і всю ніч сиділа на форумі собачників, знайшла схему лікування по Соколовській (лікарка з Петербургу). Сказав, що схема хороша і так все і робити.
    Колола собаку сама, давала ліки, тримала в клітці (взяла в Ветлайфі на прокат), потім, коли їй стало краще, через 2 тижні купила корсет Фракіштак (прочитала про нього на форумі) і надягнула на неї. Потихеньку все відпустило, лікувала місяць. Параліч минув повністю.
    Потім ситуація з диском повторилась, знов узаплітались лапки і боліла спинка, я зразу собаку в клітку, уколи, потім корсет, і до параліча не дійшло, собака повністю одужала.

    Собака стерилізована, оперувала Яцковець з Доктор Вет, все ніби минуло добре, тільки довго чомусь виходили нитки через операційний шов, собака від операції повністю відійшла через 2 тижні.

    Ось такий мій досвід. Може комусь стане у пригоді.

    Знайома сказала, що звертається в Загавет до Тетяни. А ви щось про цю клініку і цю ветлікарку знаєте?
     
а де твій аватар? :)