Ветеринарні клініки і їх пацієнти

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем KLenysja, 19 гру 2012.

  1. KLenysja

    KLenysja New Member

    Ветеринарні клініки і їх лікування. Стикнулась з однією дууже неприємною річчю....... захворів котик.. 3 роки...перестав ходити в туалет. Повели в клініку до спеціаліста- "на око" оприділила- сечовий міхур.Зробила аналіз сечі (кров навіть не намагалась брати!!) і виявила пісочок. Капали його 4 дні...ставало все гірше. Вона казала шо все добре, треба далі капати... і звісно ж платити гроші. В нього віднялись лаки...ми повезли в ветакадемію- там сказали- очевидний діагноз-відмова нирок. Та "лікарка" не маючи аналізів його обколола невідомо чим .... вчора ми його поховали. от так то. Люди! будьте обережні з вибором ветлікарів- це бізнес! гроші...дипломи... а потім вмирає найдороще твоє чудо..... Імя тої горе лікарки Олена. а адреса- Антоновича 140. Не ходіть туди,як не хочете лишитись без тваринок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    Потібна тема. Хочу своїй собачці електрокардіограму (ЕКГ) зробити. В мене хороша ветеринар, але кардіографа немає, от і думаю, куди б то звернутись. Якщо в ветакадемію - то куди саме?
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    То так для профілактики, чи песик на серце жаліється?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. werfinas

    werfinas Active Member

    Клініка "Ветсервіс". Сайт http://veterynar.lviv.ua/
    Дуже хороші спеціалісти. Толково. Якісно. Швидко.
    Дуже задоволений. Мій собака під їхнім спостереженням. Нарікань немає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    Дуже дякую, werfinas! Цікаво, а в них ціни дуже "кусючі"? Хоча, скільки б там не коштувало - головне щоб якісно зробили.

    Не жаліється, на щастя, але в моєї песі аритмія. Хочу знати, якого типу. Бо є такі, що нічого робити не треба, а є випадки, що треба постійно давати протиаритмічні ліки, щоб песя жила довго і щасливо, а не померла молодою від серцевої недостатності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    О!
    Это дело!
     
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

  8. xacki

    xacki New Member

    Допоможіть! Пропала собака 3.06.2013 року у с.Солонка. Порода Хаскі( лайка) біло-чорно-сірого окрасу кличка Платон. вік 6 міс. Може хтось її бачив, повідомте за винагороду.
     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Планую наступного тижня повести свою кицьку до ветеринара (щось вона останнім часом дуже зле їсть, схудла дуже). Хочу, щоб її гарно оглянули. Наразі вагаюся між
    і
    Куди краще їхати? Де хороші ветеринари?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А куди поділася наша Христинка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Друзі, а як довго відходив наркоз у ваших тваринок (котів зокрема)? Сьогодні мали оперативне втручання в обід, а вона досі якась не при собі. Переживаю страшенно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Моя після кесаревого розтину досить довго відходила. від наркозу.
     
  13. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    До доби під себе дзюрити - нормально
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    Один из кроликов жрать перестал. Дышит часто. Глаза и нос слипаются, закисают как бы. Чё делать?
    Пристрелить?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Кроліки - єто нє тольео мєх, а трі-четирє кілограма питатєльного мяса.
     
  16. Finya

    Finya enjoy the silence

    Хтось стикався із кастрацією собак? Сьогодні наполегливо порекомендували прооперувати (за медичними показами) мого пса. Я б хотіла ще думки ветів послухати. Скиньте контакти в карму, плз. Цікавлять хороші діагности (ну, і хірурги, на всякий:cry:)
     
  17. Може хтось знає чи добра вет.клініка що є на В.Великого біля мосту? і скільки там приблизно коштує щеплення собаки?
     
  18. Oksana Havrylechko

    Oksana Havrylechko New Member


    Привіт) Мала можливість в цю клініку кота свого відвезти. НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Кромі необхідної процедури (в нашому випадку були ранки від запотівання, кіт сам по собі великий, Норвезький лісовий,в їжі йому не відмовляли)) тому їв багато,потім через живіт не міг нормально митись,під хвостом почала шесть злипатись, запрівати і утворились ранки) нам ще почали втюхувати - А давайте ми йому нігті підстрежемо? а вуха почистемо?(хоча в нього нігтики були обстрижені і вушка почищені), а давайте от тут прям зараз і каструємо?? Без аналізів без нічого. я звичайно не дозволила,то дивились на мене як на ворога народу. Коли шерсть йому збривали, в багатьох місцях порізали ... хоча кіт лежав спокійно під наркозом. А ще такий нюанс,почали процедуру ,коли ще наркоз не подіяв,і товкли ним по столі, за що получили від мене добрих п*здюлєй. Слава Богу кіт мій вижив
    . Подрузі моїй нажаль так не пощастило. Робили операцію,кицьку настільки порізали шо вона бідолаха довго мучилась від болі і в кінцевому резюльтаті померла. ( коли віднесла до нормального вже спеціаліста ,було пізно..хоча пройшло буквально від сили 6 годин)
    Так шо ось моя історія, Вам вирішувати. кажу особисто від себе -НЕ РАДЖУ
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Кльова клініка є на левцького, у нас кокер лікуємося у доктора Тарас Гудима в ветеренарній клініці ВетМед
     
  20. apelsyn

    apelsyn Well-Known Member

    Два тижні лікували на Єрошенка собаку від піометри, ні аналізів ні УЗД не робили. Їй ставало гірше, перестала їсти, схудла з 11,5 кг до 6,5- живий скелет. Першого травня клініка закрилась на вихідні, лікар сказав - буду в неділю. 3 травня зранку звернулись на Ярослава Мудрого (на той час собака НІЧОГО не їла 3дні), там дали телефон в веткабінет на Нечуя Левицького, взяли за це 40грн. Знайомі порадили звернутись на Промислову, там був черговий лікар Галина Ігорівна- вона за 5 днів "підняла" на ноги собаку, яка вмирала вже (температура 36,6), Зробили аналізи, поставили крапельниці. В цю середу вона ж зробила їй операцію, собака весела і "живчик"!
    Дякую лікарям з Промислової - Галині Ігорівні, Наталі Романівні і Богдановичу, що робив УЗД - нажаль, прізвищ не знаю! Вони врятували мою дівчинку!!!!
     

    Вкладення:

    • Ева.jpg
      Ева.jpg
      Розмір файлу:
      114,1 КБ
      Переглядів:
      6
    • Подобається Подобається x 7
а де твій аватар? :)