Весна, город, помідори та інше

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Un.Known, 2 бер 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тему навіяли дорога на роботу і сніданок - поля парують, весна, нарешті, прийшла, і навіть якщо ще буде -10, то зимі кінець.

    А снідаю я неодмінно з помідорами - це звичка, помідори я їм кожного дня, я їх просто дуже люблю, а весна пробудила бажання виростити свої, пахнючі - маю маленький клаптик городу, на котрому до сих пір росли тільки магнолія і виноград.

    Так от - мене цікавить, чи є у нас на форумі городники, чи є серед них любителі помідорів, цікавлять практичні поради - з чого почати і коли.

    (В гугль прошу не відсилати, в мене є посібник, котрий мені допоміг як мертвому кадило, цікавить тільки власний досвід).
     
  2. Koredir

    Koredir Active Member

    садівник не дуже досвідчений, але в тому році були гарні помідори Балконное чудо, насиння вже висадили вдома під плівку, як з:являться 2 листочки пересадити в бутилки, а весное промо так прикопати, були помідори до осіні, маненькі, але дуже смачні
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Мій муж. У нього плантація кожного літа ззаду за будинком.

    Якщо хочете почати зараз, то купіть насіння і висадіть в горщички. Після 15-го Травня висаджуйте на город. А якщо немаєте городу, то посійте зараз, а як зійде розсадіть і після 15-го Травня можна на балькон. Їм треба сонечка БАГАТО!!!

    Як почне кущуватись треба нижні гілочки обривати, щоб сила йшла не в листя а в самі фрукти.

    Щодо різновидів. Найлегше і найшвидше ростуть маленькі помідорчики, які начивають черешеньками. Дрібота росте дуже швидко і родить дуже рясно. Їх найлегше вирощувати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Я виростила цього літа смачні і досить нормального розміру. Насіння висіяли на початку лютого, але ще не пізно. І дивна річ, кожного року помидорам багато було уваги, але врожаю не було. А в цьому році я про них.."забула", нічого не обривала, майже не поливала. Чи то літо таке було, чи з розсадою вийшло гарно...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Значить так.

    Я сьогодні купила розсадник - з картону, землю, купила насіння двох сортів помідорчиків - черрі, про які писала Маруся і фініки - такої форми.

    На більше, мабуть, не ризикну - спробую, скільки мене вистачить.

    До речі, а як на рахунок огірків? Пам"ятаю, дід мій колись прикривав целофаном від кислотних дощів. Я не проти огірочків, але бігати їх відкривати-закривати просто не буде кому. )))
     
  6. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    В мене дача..на яку ми їздимо тільки на вихідні чи пару днів у відпустці. Огірки ростуть і без накривань добре, в нас інша проблема - без своєчасного поливу бувають гіркуваті.

    А ще, не знаю, чи в тему, але цього року я засію все, що можна, майорами. Ну до чого ж гарнючі квіти...накупила в бабусі на ринку насіння майорів та чорнобривців домашніх, висіяла просто в грунт в квітні, влітку був такий гарний сільський пейзаж, що всі сусіди фотографували; звичайна квітка, ані тобі поливу, ані добрив - а така краса...
     
    Останнє редагування: 3 бер 2012
    • Подобається Подобається x 2
  7. Koredir

    Koredir Active Member

    ми сіяли насіння помідорів прямо в лунки, то вони догнали братів з россади і були міцнішими їх називають суходольні менше треба поливати
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А який сорт, коли сіяли?

    В лунки - то у відкритий грунт, так?
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Служив я в Росії... У комбата у кабінеті на вікні росли огірки. В патронних цинках. Закусь, так би мовити... Єдина незручність, це опилення за допомогою, зараз це називається вушні палички... Росли допоки не всихали від старості. А у себе на балконі я вирощував помідори. Сорт "Ракета". І дома, в Стрию, на балконі вирощував... Правда виросли як виноград, два з лишнім метра... Але були смачні і використовувались виключно як закуска для дорогих гостей... ;)

    ---------- Додано в 21:33 ---------- Попередній допис був написаний в 21:31 ----------

    Забув додати, що у комбата в кабінеті, в акваріумі літрів на чотириста, жило два коропи. Здоровенні... Другого з"їли на 23-є.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    О, цікаво, я читала, що перед такою висадкою треба витримувати насіння у воді з якимись додаваннями, а потім ще ворожити над ними, то й вирішила, що з розсадою простіше.
    А Ви просто з пакету у землю сіяли?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Муж купує розсаду і висаджує на город на початку Мая, або в кінці. Ніц не прикриває, навіть на хоче на шнурки пускати, щоб вились. Мені більше подобається на шнурки, а він дає тому по-землі витись.

    Ростуть добре. Запилюються бджільми і джмелями. Нами ні :))) Огірків завжди маємо багато.Але то просто муж в мене садість любітєль, бо в мене ніц не росте, хіба хвощ і квасок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Koredir

    Koredir Active Member

    ТАК...спочатку не віриться, що вони виростуть, але проходить час і вони набирають силу
    треба питати у продавця ( суходольні помідори ) вини повинні бути не дуже високі, сорт різний, садити, як земля прогріеться в лунки 3-4, а потім сильніший залишити, замочити можно, шоб проклюнулись...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. V.P.

    V.P. vegan power

    я сумую за помідорками((
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я як сумую, коли в магазинах тільки мертві пластикові потвори без сонця...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. V.P.

    V.P. vegan power

    чем-то голландские огурцы со вкусом ваты напоминают((
     
  16. Koredir

    Koredir Active Member

    вже зараз посадили вдома огірки кріспіна F, в тому році була машенька, у великому квітковому горщику, огірків було трохи, але мали задоволення від зелені
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Koredir

    Koredir Active Member

    можно і з пакета, буде довше, можно намочити, додати сік алоє, або якісь стемулятори
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. restavratsia

    restavratsia Active Member

    присадибна ділянка чи просто кусок землиці

    Одне віяло хочу додати, що чоловіче насіння( баклажан, часник, огірок,інше) бажано висаджувати мужчині, жіночі(цибуля, морква, інше) -жінкам.Це не забобони, сам перевірив(маю таке хоббі).Доброго Вам врожаю, робіть все думаючи(консультації попередні треба) і Ваша забаганка може вирости в реальне задоволення(від врожаю):give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    :)Як захоче чоловік раптом висадити щось, то воно буде ТОМАТ. А як не захоче - то помідорка.
     
а де твій аватар? :)