Весільне фото. Поради щодо знимкування.

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Adriasia, 31 бер 2009.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Попросили мене знайомі познимкувати їм вешілє і зробити альбомчик.
    Коли з пост обробкою у фотошопі я собі ше раду дам і якісь весільні кліп-арти надибаю в неті, то шо робити з самим знимкуванням?
    Я знимкувати вмію (принаймні вчуся,вчуся і ше раз вчуся а вдосконалення межі не має), але ніколи мені не доводилося фоткати весіль.
    Дайте пліз якісь поради на цю тему. На що слід звернути увагу? Яких моментів пропустити категорично не можна і як їх не пропустити? Чи варто заславляти пару позувати для альобому і якщо заставляти то як зробити так щоб знимки виглядали природніми і не постановочними?
    Швидше за все знимкуватиму на Pentax К200 18-55мм.
    Допоможіть пліз, якщо знаєте відповіді на мої запитання.
    Дякую
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 4
  3. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Насамперед потрібно поспілкуватися перед весіллям з нареченими, щоби деякі речі робили повільно і з паузою, наприклад одягання обручки, підписи в книзі в РАГСі тощо, бо можете не встигнути сфоткати ці моменти. Під час зйомок старатися бути непомітною, щоби зняти кадри в невимушеній обстановці. Крім молодих знімати також атмосферу весілля - гостей, коровай, обручки, весільний букет, бокали, накриті столи, поки за них ще не сіли гості - потім для альбому згодиться.
    Бажано приїхати додому до нареченої зранку, щоб сфотографувати як їй роблять зачіску, макіяж, зашнуровують плаття, одягання підвязки. Потім зняти молоду біля вікна, коли вона очікує нареченого, молоду біля дзеркала, з дружками. Далі - викуп молодої, зустріч з нареченим. Попередити нареченого, щоби затримався коли буде цілувати їй руку, молода також затримується коли чіпляє йому букет. В загсі і церкві - подробиці церемонії + з десяток кадрів гостей, в тому числі середнім і крупним планом. Гостей з молодими на сходах біля виходу з РАГСу і церкви. Якщо будуть випускати голубів (а це як правило роблять за командою відеооператора) - налаштувати апарат в режим серійної зйомки і після команди познімати кілька секунд - окремі ккадри з серії завжди виходять супер. Кадрів зі 100 в ресторані - зал зі столом, стіл за яким будуть сидіти молоді, моменти виголошення тостів, батьків, бабусь дідусів крупним планом, гостей. Потім перший танець, танці гостей, знімання вельону, розрізання торту...
    Постановочні кадри робити потрібно, особливо на прогулянці. Найкраще передивіться сайти весільних фотографів щоби почерпнути цікаві пози і ідеї. Якщо дозволяє память фотоапарату - дублюйте важливі кадри, потім непотрібне зітрете. Я деколи знімав весілля (виключно для родичів і друзів) то в мене виходило 600-800 кадрів, звичайно потім використовувалося для друку в багато разів менше, але записував на диск молодим повну версію, крім явного браку. І саме головне - напередодні позаряджайте всі акумулятори!!!

    Вийшло трохи сумбурно, напевно багато чогось пропустив. Сам не профі, то ж розповів те що знаю.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Корисно Корисно x 1
  4. fuxx

    fuxx Member

    Можливо тут щось почерпнеш. Там є багато посилань на оригінальні весільні фотографії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    можна я свої пару копійок....
    to:Adriasia
    головне зрозумій, що на весіллі ти будеш не гостем, а будеш працювати...
    інакше якщо і бавитися і роботу робити... думаю друзі потім не подякують
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Мої невеличкі поради. Забути, що це знайомі, і уявити, що ти на роботі і мусиш зазнимкувати все найцікавіше. Не вимикати камери, бо кожної миті може трапитись щось цікаве. Не боятись підійти якомога ближче до молодих під час церемоній, щоб все гарно зазнимкувати. Також серед гостей будуть інші фотоапарати. Попроси молодих, щоб дивились саме в твій об'єктив, щоб не було так, що на фотках пара дивиться в різні сторони. Старайся передбачувати що буде далі і будь на крок попереду від молодих. Ну і одягнись зручно, бо доведеться добряче побігати.
    Гарної забави! :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. dimalozz

    dimalozz Member

    Забути про кліпарти і фотошоп і не згадувати про них принаймні поки не закінчиться весілля. Якщо смак (чи несмак) молодят захоче кліпартів в альбомі — тоді будете вирішувати (я б відмовив).
    Знімати весілля тоді, коли ще немає впевненості, що добре знімеш — не варто. Хоч і друзям, хоч і безкоштовно. Якщо вони не отримають суперових знимок з весілля — вони миттєво забудуть про те, що хотіли економити і будуть чухати потилицю "чому ж ми не взяли професіонала?".
    Дехто каже, що можна навчитися знімати весілля знімаючи котиків, песиків і голубів на площі Ринок — це не так. Я знімав міжнародні автораллі, чемпіонати з боксу, з мотокросу, футбольні матчі, концерти зірок, тощо — все це напружений безперервний репортаж, але мушу сказати, що зйомка весілля складніша. Чесно! постійні швидкі зміни технічних і "художніх" умов зйомки, прихологічні фактори, емоції, стреси, різні несподіванки, дефіцит часу і багато іншого — все це ще помножте на велику-превелику відповідальність через неможливість все перезняти наново... якщо фотографії невдалі, то весілля другий раз не будуть робити...
     
    Останнє редагування: 22 тра 2009
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Маестро!
    Нині побачив файну нарізку з весільної класики:
    http://www.youtube.com/watch?v=SDjgyea7a_o

    :haha::haha::haha:
     
  9. Manuela

    Manuela New Member

    Вітання всім! Як же я скучила за львівськими вулицями. Обожнювала фотографувати весільні пари. На жаль зараз за кордоном давно і вулиці не ті і концепт інший. все ж фотоапаратуру завжди тут підбирала FotoSfera — интернет-магазин фототехники :)
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. storozh

    storozh глухому хірургу наркоз не потрібен....

    єдино що достойно написано...
    ненавижу весільне фото, але як для початківця інструкція правільна і її бажано притримуватись.... заздалегіть обговорити з нареченими їхні побажання та зробити портфоліо перед весілям на локаціях... в день весілля загс, гості, батьки, церква, подарунки...

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 лют 2017
а де твій аватар? :)