Верховна Рада VIII скликання

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Wili, 29 жов 2014.

 1. avatarwin

  avatarwin Well-Known Member

  а в чому воно полягає
   
 2. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  в чому, ніхто не бив ніяку пику
   
 3. Hailie

  Hailie Втілювачка мрій

 4. avatarwin

  avatarwin Well-Known Member

  Только вчера СМИ ошарашили читателей послужным списком нового министра финансов Украины Яресько, которому могли бы позавидовать самые отпетые аферисты мира, как не заставили себя ждать и не менее пикантные подробности из рабочей биографии ее коллеги по минздраву. Новоназначенный министр здравоохранения Украины Александр Квиташвили не имеет медицинского образования и не проводил никаких реформ в Грузии. Об этом на пресс-конференции в Киеве сообщили экс-министр Грузии по урегулированию конфликтов Георгий Хаиндрава и кинорежиссер Кэти Долидзе.
  "Он был ректором университета, у него филологическое образование, и он не имеет ничего общего с охраной здоровья", - сказала К.Долидзе.
  В то же время Г.Хаиндрава отметил, что, будучи министром, А.Квиташвили скупил все аптеки и больницы, однако не проводил никаких реформ в сфере здравоохранения.
  "Гражданину Квиташвили в Грузии были проданы все муниципальные аптеки, центры и больницы. В период его реформ гражданам Грузии, треть которых проживала за чертой бедности не за что было лечиться. Что касается реформ в медицине при Квиташвили, честно говоря, я не знаю, о каких реформах идет речь. Пусть он назовет хоть одну реформу, которую он осуществил в Грузии, в результате которой мы получили не статистические цифры на бумаге, а конкретные результаты для гражданина", - сказал он.
  Г.Хаиндрава отметил, что несмотря на отчеты и многочисленные публикации по результатам реформ А.Квиташвили, грузинский народ не слышал о них.
  В то же время он отметил, что члены правительства экс-президента Грузии Михаила Саакашвили сейчас при непонятных обстоятельствах появляются на высоких должностях в разных странах.
  "Мы видим очень большую популярность Саакашвили в Украине, где говорят о проведенных им реформах в Грузии. Сегодня представители его режима в разных странах при содействии непонятных нам темных сил выплывают на поверхность политической арены и представляются реформаторами и строителями демократического общества", - резюмировал экс-министр.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

  Лавров писав?
   
 6. Pedro

  Pedro Дуже важлива персона

  Це ваша особиста думка? Якщо так, то з якого часу на апчєпанятнам? Якщо передрук, то потрібно вказати джерело, тобто "аткуда дравішкі".
  А щодо медичної освіти? Ні в одній країні міністри охорони здоровя не мають медичної освіти. Так само міністри оборони не мають військового звання. Вони політики і їхня справа не лікувати чи воювати а організувати.
  Хоча це не означає, що мені подобається те що робиться в українській політиці. Найкраще ту політику характеризує вигук якогось чмо (чи шлюхи) до Володі Парасюка: тут тєбє нє майдан.
   
  • Подобається Подобається x 2
 7. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Мені подобається те що робиться в українській політиці. І Верховна Рада не Майдан. Верховна Рада - це Верховна Рада. Там треба поводитися відповідно. Коли там буде Майдан - там будуть палити бочки.
   
 8. Pedro

  Pedro Дуже важлива персона

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1731057763786979&id=100006483151314
   
 9. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Pedro, я не переношу спекулянтів, які люблять тицяти під ніс трупи. Це саме простіше. Найлегший і рафінований спосіб наловити лайків. І не тобі їх тицяти до речі. Ти Майдан відсидів в іспанії. Верховна Рада - це Верховна Рада. Можете туди трупи заносити, якшо такі розумні, може тоді краще робота піде, наглядніше.
   
 10. Pedro

  Pedro Дуже важлива персона

  Тоді навіщо взагалі був потрібен Майдан? Адже парламент працював, президент працював. І обійшлися б без трупів. Крим би був частиною України, війни не було б. Правда, Україна стала б невдовзі частиною РФ, але вона і так стане з таким парламентом і таким президентом.
  Хіба що хлопці, справжні патріоти, не дадуть і порозвішують таких парламентарів по стовпах.
  А я, Дзеко, в Англії, а не в Іспанії. Щось ви втратили орієнти...:facepalm:
   
 11. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Щось не дуже активно обговорюються події в Раді.
  Викажу свою думку: Не подобається мені, як Гройсман зразу взявся за роботу в кращих комуністично-комсомольских традиціях. Швиденько пропихнути "своє".
  Як там кажуть? - Не так страшен черт, как его малютки.
  Порошенка поважаю. Але так як починає працювати його протеже Гройсман - це ні в які ворота.

  Ще пару таких закидонів, які він собі дозволяє із недотриманням регламенту, і не думаю, що він навіть до весни всидить у кріслі.
  Це - явно людина не на своєму місці. Краще вже хай Турчинов. На мою скромну думку.
   
  • Подобається Подобається x 3
 12. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  90% Верховної Ради - це майданівці. Тому досить органами мірятися, хто крутіший майданівець, а нарешті почати роботу державних органів. Ставте Парасюка керувати, ставте кого хочте, тільки шоб уже зрушило з місця. Шоб зрушило треба приймати по 10 законів на день, а не п#здіти.
   
 13. mrochkizm

  mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

  Сподобалася оця стаття Сергія Лещенка про його враження від перших тижнів депутатства:

  http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/54833c8a3f6c7/

  ---------- Додано в 22:47 ---------- Попередній допис був написаний в 22:43 ----------

  Та і подій катма - одна кулуарщина. Деруться за комітети і посади. І дуже смішно було слухати у виступах членів сьогоднішнього уряду, які відбувалися перед затвердженням складу цього ж уряду, про їх наміри і що вони зроблять. Хоч би хто більшість часу приділив розповіді про те, що вже зробили. 9 місяців при владі. Дуже симптоматично пахло демагогією. Це стосується лише тих, хто вже був у Кабміні, а не кого з нуля призначали, ті ясно, що не могли говорити про зроблене.
   
  • Подобається Подобається x 2
 14. Pedro

  Pedro Дуже важлива персона

  Справді? І та паскуда, Валерій Пацкан, який просмердів "тут тєбє нє майдан", теж майданівець? А такої кацапні як він там є не менше 50%. Просто замаскувались. Поки що. Далі буде видно. І якщо те чмо не буде прикрашати телеграфний стовп - гріш ціна тій "Раді". Хоча Володя Парасюк пообіцяв, що їх винесуть звідти. На чолі з Гройсманом. Хотілось би йому вірити.
   
  • Подобається Подобається x 2
 15. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Хай уже виносять кого хочуть і хай заносять кого хочуть. Тільки шоб робота почалася, а не довбо#бизм. Немає часу.
   
 16. mrochkizm

  mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

  До речі. в склад комітету Ради з питань нацбезпеки і оборони увійшов Сергій Льовочкін :facepalm::facepalm::facepalm:
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Pedro

  Pedro Дуже важлива персона

  Робота починається, Дзеко. В Вінниці, наприклад. Думаю, вона докотиться і до конкретних "пацканів". Бо повториться знову кучмівщина-януковщина. І знову древній мудрець прорече - маємо те що маємо.

  ---------- Додано в 00:20 ---------- Попередній допис був написаний в 00:16 ----------

  Це тільки початок. Незабаром заступником міністра МВД буде Захарченко, а Пшонка знову стане прокурором, можливо і генеральним.Як казали греки, панта реї, все тече. А Соломон додав, "і повертається на кола свої"...
   
 18. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  То добре, люструвати почали згори, а до низу довго йде. Може трохи підіпхають швидкість.

  Тільки я не про те, зараз не час паралізувати органи влади, це смертельно для країни.
   
 19. mrochkizm

  mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

  Є й гарні новини по комітетах - Борислав Береза став заступником голови комітету з боротьби з коруцпцією та організованою злочинністю.
   
 20. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  А погані які?
   
а де твій аватар? :)