Верховна Рада VIII скликання

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Wili, 29 жов 2014.

  1. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    http://www.youtube.com/watch?v=_Y-3d5gt-mA&feature=player_embedded

    ПОчаток мене цілком задовільня, якщо ще і кабінет міністрів з їх замісниками буде обраний із сладу їхньої команди , можна рахувати що ми будемо жити як в Америці, Бо світове еврейське лоббі нас підтримає так само як підтримує ІЗРАЇЛЬ. СЛАВА УКРАЇНІ!
     
    Останнє редагування: 28 лис 2014
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    avatarwin, а можете розяснити що поганого/кумедного в жидотріумфі? Може ви не знаєте, країни, де керують жиди мають найвищий рівень життя? Ні, не для жидів, для всієї країни.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    нічого кумедного у цьому для мене не має, тому я написала що цілком задоволена
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    З нетерпінням чекаю на дії.

    Хочу перетворень, дійових.
     
  5. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Ну фсьо...Совіцький Союз Йорданська Республіка получиться,як то вуйцьо Стефцьо мовить!:nyam2:
    А шо,можна...Миха на голову Галицького Банку!:bandera:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шось вони не поспішають. Місяць вже від виборів минув. Ніхто ніяких законів не приймав цей весь час. Теперка теж, зібрались, поспівали гімн, пообіймалися... і домовились у вівторок зустрітись. У вівторок попрацюють 15 хвилин - і перерву оголосять на два дні. І так безкінечно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ви це серйозно? Які закони, коли рада одного скликання вже аллєс, а нового скликання ще присягу не встигла скласти?
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А попереднє скликання можна подумати сильно ворушилося. Було б бажання. Це скликання і вчора вже збиралося приймати рішення. Видно так і не зібралися з духом.
     
  9. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Це скликання не могло вчора прийняти жодного закону, бо не мало на це законного права на той день - читайте регламент, зокрема в частині прийняття закону (поетапно).
    Прем"єра затвердили, спікера обрали, коаліцію сформували - на перший день нормально, більше і так не могли зробити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мені то шо, це у них були ідеї, а не в мене. Ходять по всім каналам в інтервю розказують шо "треба закатати рукави і працювати, бо інакше або Росія, або соціальний вибух", а на ділі -


     
  11. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    вони чекають 15 грудня коли почнуться у них канікули до 15 січня , і вони розїдуться по регіонах, так що раніше весни нічого особливого не буде
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні, весною 8 Березня, а потім День Трудящих і шашлики. А там - курортний сезон в червні. Тому весною теж нічого не вийде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Про це він заявив в прямому ефірі 5 каналу.

    "Я готовий зайняти посаду міністра оборони України", - сказав Семенченко.

    Я вже йому надіслала листа з поздоровленням.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Во дає. Це буде рекорд Гіннеса по швидкості ставання міністром оборони.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Повільно все, дуже повільно.

    Зараз Юлька подасть закон про імпічмент президента. Знову будуть торги...
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    а Юльку шо ви вже дочекалися коли боятися? Юлька молодець!
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чим молодець?
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тим що перестала піаритися, що дає людям працювати, що коаліцію підтримала, що проукраїнський політик - це головне. І взагалі "Народний Фронт" - відбрунькування від БЮТ, яке його переросло.
     
  19. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Вже подала, але він там буде років з 10 валятися, так що торгів в найближчий час не буде.
     
  20. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Запрацюють,коли машингвер Яроша почне холостими палити в дах!:mocking:
     
а де твій аватар? :)