Верховна Рада VIII скликання

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Wili, 29 жов 2014.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не думаю. І взагалі демонізацію Юлії Володимирівни треба ділити на три. Чого б не порадіти що в коаліції буде достатньо голосів щоб голосувати любі рішення? Замість цього тільки порпання в міжусобицях. Яких і не існує насправді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Gron

    Gron тафгай

    Чєрєз плєчо.
    От поки ви рахуватиме гроші в чужих кишенях, вимагатиме безкоштовної освіти, медицини, великих пенсій і шарахатись від приватної власності, ви змушені бути мінєтчиками у влади .
     
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Grone, а де пересічному українцю взяти "вудку"? Йти в МВф? Чи йти в приватбанк? Краще зразу повіситись і не мати справи з банком..
     
  4. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Это когда депутатство - почетная обязанность, которую на себя возлагает состоявшийся, мудрый достойный человек, имеющий желание поработать на страну и оставить о себе добрую память... При этом он расчитывает на один-два срока, а потом к своей прежней работе...
    Но у нас депутатство - это способ наживы, бесконтрольности, неприкосновенности и еще бог знает каких благ... В депутаты идут ради денег и власти, причем вгрызаются в эту стезю намертво, протягивая в ВР детей, невесток и прочую родню... Заседают десятилетиями...
     
  5. Gron

    Gron тафгай

    Цю вудку повинні видати новий КМ, тобто нові закони, нові податки,...
    Ви для чого на вибори ходили ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Wili

    Wili Well-Known Member

    хто шарахається від приватної власності? в нас більшість підприємств приватизовані, відносно платної освіти та медицини, ок, але тоді податки я платити не буду, і мінімалку нехай підіймуть згідно реальної вартості споживчого кошику, а не "1 пара трусів на три роки".
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gron

    Gron тафгай

    О, це діло.
    Хіба це нормально, коли податки за Вас сплачує підприємство ?
    Податки кожен винен сплачувати сам.
    Тоді і питати буде кожен за свої гроші.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Wili

    Wili Well-Known Member

    ок, але від теми відхилилися, питання чому ми маємо підіймати заробітню плату, якщо вони ще навіть не показали своєї роботи? і ще доплати за комітети та законопроекти, там реально 12-15 тисяч виходить якщо працювати, а не тупо кнопки нажимати.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому їй треба дати нормальну. Наприклад 20 000. Без всяких оздоровчих, допомог, квартир тощо...

    ---------- Додано в 16:08 ---------- Попередній допис був написаний в 16:05 ----------

    Я тільки "ЗА".

    Але деякі заяви мені вже не подобаються зі сторони БЮТу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Мені вже багато заяв не подобаються, з різних сторін Особливо на фоні страшної війни на сході... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Gron

    Gron тафгай

    Та нє, не треба їм зовсім платити.
    Самі себе забезпечать.
    А вам мінімалку підвищать.
    От тому і маємо те що маємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Wili

    Wili Well-Known Member

    ні ми маємо тому що платимо за ілюзію, за ілюзію медицини, освіти, роботи комунальних служб, за ілюзію роботи уряду, хочуть більшу зарплату нехай себе проявлять, і це стосується всіх.
    п.с. коли ригам були потрібні голоса вони платили за них мільйони, і тут вже залежало від порядності депутата а не від зарплати 5000 чи 20000 тис. грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тре поставити оклад і знімати за пропуски.
     
  14. Wili

    Wili Well-Known Member

    треба платити за роботу, а не за посаду, задовбав савок, коли один працює, а платять всім.
     
  15. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Ну шо, Сэня формує більшість?
     
  16. Gron

    Gron тафгай

    Совок, це те що ви пропонуєте.
    Якщо б ви казали про зменшення кількості депутатів це одно, але вимагати від них дійсно професійної роботи за 5 тис грн може тільки убогий поц.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Wili

    Wili Well-Known Member

    зато ти за підняття зп депутатам, але проти підняти мінімум який отримують 99% бюджетників, і що провокує шалену корупцію, євроінтегратор))))
    а я зрозумів корупція це та вудка яку и пропонував людям
     
  18. Gron

    Gron тафгай

    Нє, ти ніц не зрозумів.
    Бо тупе бюджетне бидло, а далі свого 3 тис грн носу не бачиш і не розумієш.
    Ти не розумієш простих речей, про незграбну державну власність, про тупий мораторій на землю, про податки які сплачують підприємства, а не людина, карочє ти відзеркалення суспільства яке не спроможне жити в ринковому просторі, бо совок совком, але позитив, що хоч особистостю себе відчуваєш і проти колишньої влади, ще років з 30 і все буде путьом.
     
  19. Wili

    Wili Well-Known Member

    я якби не маю честі залежати від держбюджета, але я зрозумів твою думку, платити недолугим депутатам які ще нічого не зробили це ок, а тупе бюджетне бидло перебється.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Депутат Бундесу має 10000 євро.

    Нашому можна дати 1000-1500Є.

    Але олігарху... що купити депутата з зарплатою 6000 грн., шо з 6000 Є... одне і те ж...

    ---------- Додано в 20:20 ---------- Попередній допис був написаний в 20:10 ----------


    Не кожна робота залежить від затрачених сил. Як ви пропонуєте депутатам платити за роботу? Від кількості натискання кнопки? Від кількості придуманих законів? Від кількості ударів по фейсу Шуфрича?
     
а де твій аватар? :)