Велотренажер

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем leadbzstudio, 18 вер 2015.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    О і поклін Госпуду давали те ж на велосипеді:facepalm:
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Госпуду :facepalm::facepalm::facepalm:
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Господу!)) Як вам це вдалося? Місцеві жителі подумали, які були в храмі, що це "Варяти шоу" приїхало:mocking:
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Місцеві жителі так само Госпуду поклін дают
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    на велосипеді всі в храмі о_О
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Веселка така веселка :facepalm::facepalm::facepalm:
     
    • Смішно Смішно x 3
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Що сі застидали трохи:))):cools:
     
  8. Kushchiy

    Kushchiy New Member

  9. Valeri Ya

    Valeri Ya супергерой

    Велотренажер - це новий вид гардеробу для кімнати. Чому не купити класний вєлік(як каже ДзіДзьо) и не їздити на природі. Навантаження будут ще кращими і товаришів можна знайти.
     
  10. Diiana

    Diiana Member

    якщо велотранажер використовувати для схуднення то головна перевага велотренажера над звичайним великом те що ти можеш в будь-яку погоду на ньому займатися, для тих кому нудно, то ставити біля телевізора і хоч 2 години займатися на ньому
     
  11. DenisMerkushko

    DenisMerkushko миється в бані

    Справа в тому, що не у всіх є настільки багато часу, аби катати на природі. Та і нормальні велосипеди коштують досить дорого, починаючи від 500 доларів. А ось велотренажер більш-менш дешево (наприклад Велотренажеры - купить в Киеве, Украине недорогой тренажер для ног доя дома, цены в магазине Terrasport) та і зберігати у квартирі простіше набагато.
     
  12. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    Я би зупинила свій вибір просто на велосипеді. Свіже повітря і зараяд позитиву, що може бути краще
     
  13. GLavender

    GLavender Member

    В мене був і велотренажер і степпер. Ефект від них може бути. Але такого ж можна добитись крссфітом вдома і без тренажерів. Малося б бажання займатись. А тренажери тільки місце займають. Іх у залах багато для того щоб не так нудно було . Захотів- позаймався на іншому. А вдома тренажер дуже швидко набридне , та і у шафу такий агрегат не вкинеш)
     
  14. Oolga

    Oolga Member

    Велосипед набагато краще за велотренажер. Дома велотренажер швидко набридне, заховати його потiм нiкуди через габарити, буде стояти як прекраса кiмнати :)
     
  15. LevchikOne

    LevchikOne New Member

    сравнить не могу, но на реальном велике реально похудеть! так понравилось преображение, что купил себе защиту, костюм и очки (к слову, сейчас на них в cubochki отличные распродажи), думаю серьёзно заняться вело-спортом, если не профессионально, то супер-любительски :)))
     
  16. NewBalance

    NewBalance миється в бані

    так на велосипеді можно подорожувати по всій країні і побачити багато цікавого а на тренажері можно телевізор дивитись)
     
  17. paniolya

    paniolya Member

    в мене колись був. Спочатку займалась. Потім якось мама моя дорвалась. Добігалась, що лікували коліно. Навантаження невірно було розраховано.
    Потім тренажер пилився, потім комусь віддала. Для себе зрозуміла що краще банальний ... біг. Благо поруч є де бігати. Стадіон вищу.
    Для бігу потрібно малодля щастя - кросівки зручні. С доброю фіксацією п"яточного суглоба та доброю амортизациєю. Беру Nike Интернет магазин спортивной одежды - TREMP.com.ua Дорого, але воно того варте.
     
  18. PaNATALKA

    PaNATALKA Member

    орбитрек получше будет)
     
а де твій аватар? :)