Велотренажер

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем leadbzstudio, 18 вер 2015.

  1. leadbzstudio

    leadbzstudio Member

    а я хочу себе велотренажер. Кто может сравнить его с реальным великом в плане сжигания жира. Стоит брать или нет?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Стопудово! Якщо є у вас зайва щепка грошів і маєте велику хату, аби го в ній поставити.
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Брати то варто, але головне щоб ви займалися на ньому:good:а не щоб в хаті стояв та пелюкою пропадав і місце займав то не варто!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Велосипед купіть. Велотренажер - це скучно. Сидиш на місці і крутиш, крутиш, крутиш.

    На ровері коли їдеш, то вітер в харю, відчуття схоже на політ, картинка перед очима змінюється, куда хочу, туди кочу, в цікаві місця можна з"їздити... З гірки розганяєшся і летиш, під гору навпаки вкручуєш.

    А на тренажері що? Весь час вкручуєш і стоїш при тому на місці...

    Не знаю. Як на мене, безглуздий тренажер. Я б вже вибрав краще бігову доріжку.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Нащо та доріжка? Коли справді біжиш, то вітер в харю, відчуття схоже на політ і картинка перед очима змінюється. І доріжка дорога, а бігти можна задурно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    цілком згоден
    але якщо все ж стоїть задача поставити в хаті тренажер, то вибрав би доріжку
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    само собою, за годину на велотренажері спалиш більше жиру, ніж за годину на велосипеді. Бо на ровері трохи котишся, трохи крутиш. А на тренажері весь час крутиш. От тільки годину висидіти на тренажері - це не знаю, яке треба мати терпіння, то ж знудитись можна :)
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Типу віджиматись чи по басейну пльохкатись туди-назад годину - не нудно. Спорт - це нудота.
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    А, таки, не нудно.... мені. Люблю плавання. Вроді, й потієш, а не ваняєш:crazy:
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я в школі ходив на плавання. Тренер сказав - "4 доріжки кролем, 4 доріжки брасом" - і пливуть всі, як білки в колесі, впритирочку, спереду чиїсь ноги, ззаду чиясь голова. Ніколи не розумів нафіга воно мені.:facepalm:

    Це безперечний плюс.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    тільки не велосипед :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Бачив у парку велосипедист напялив навушники - і нарізає круги. Одноманітно. Руки не задіяні, тулуб не задіяний, голова не задіяна. :) Хіба шо ті що скачуть на велосипеді по гіркам - нормально можна розім'ятися, це так. І голова не у відключці - бо якшо завтикаєш, то шию звернеш.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Під переглядом любимого фільму, чи цікавої телеперндачі година злітає як 10 хв);)
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я минулої неділі теж міг вибрати кіно і тренажер.

    Але хіба може зрівнятися втикання в монітор з таким проведенням часу? :)


    View: https://www.youtube.com/watch?v=M9-r3IBddUc
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Роверів не покрадуть поки ви бухаєте вечеряєте?
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Кому що? На це ви потратили цілий день, а то і більше, а на тренажер всього лиш 1 годину в день треба щоб спалювати жири). Вам ще круто повезло що погода була не льотна, а то ви б своїми велосипедами не влізли в цю електричку:)
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    З відео в мене таке враження склалося що вони і в храм заїхали на велосипеді, тому думаю в кафе теж))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    кафешки вибираються таким чином, щоб ровери не покрали :)
    вранці в неділю в ту сторону їдеться без проблем. А от назад ввечері це дійсно було велике щастя, що ми влізли. Там стовпотворіння на пероні страшне, плюс всі їдуть з Карпат до Львова відпочивальники, плюс студентів купа. Просто пощастило, що якраз там де ми стояли на пероні під"їхав вагон з роверистами і ті стали довго вивантажуватись. Електричка стоїть в Стрию 2 хвилини. Відповідно всі люди розбіглись запихатись по інших дверях, а ми заскочили у вільний тамбур :) Але я вже морально готувався, що доведеться їхати зі Стрия до Львова своїм ходом. А що, годин 4-5 в сідлі і ми вдома :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    а в храмі теж були на велосипеді;)
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    звичайно, як справжні велосектанти :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)