Велосипед у місті

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 23 жов 2011.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Щойно зі Стрийської. Там вже почали маркувати велодоріжку

    [​IMG]

    Нажаль, все маркування полягає лише у нанесенні трафаретних роверів через кожні 50 метрів. Роздільної лінії між смугами нема, а на орієнтацію трафарета мало хто дивиться (там де догори ногами, там зустрічна смуга), тому рух по ній доволі хаотичний, народ або пре по зустрічній, або петляє від краю до краю, або компанія шеренгою займає всю ширину. В ідеалі було б ще крім роверів стрілки малювати. Але кажуть, це будівельними нормами не передбачено.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Всерівно зробили по рагульски — доріжка пролягає прямо через вічно забиту автомобілями "стоянку" Панської Оселі:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. jFobos

    jFobos J-Fobos

    • Подобається Подобається x 2
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Не мав труднощів там проїхати. Майданчик досить широкий, місця вистачає всім, і машини де ставити, і ходити, і ровером проїхати

    sent from my Galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Розумієте, так не робиться. Я був ранком десь в 9.30 і там все було забито автомобілями. Тепер прикиньте ситуацію - ви їдете на велосипеді, і тут із-за паркетника хтось виходить нічого не підозрюючи. Результат? Якісь в найкращому випадку травми. А якщо дитина так вийшла? В Європі так не роблять, це асбурд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Вона справді часто забита, але
    Все одно ліпше, ніж якби йшла доріжка проїзною частиною, бо трафік тут дай Боже.
    Найлогічніше, мабуть, проїздити такі місця на маленькій швидкості.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Знайшов "Пішоходи v.s. велосипедисти", "Пішоходи vs. автомобілісти" і навіть схожу стару темку. А от "лісопет v.s. дриндулет" не бачу. Хоча ніби щось мелькало. Нову тему не хочу створювати. Опишу ситуацію тут, оскільки замислився:
    Ніч. Викочуюсь з виїзду на дорогу без тротуарів. Зліва сітка, зправа сітка. Викотився трохи більше ніж наполовину, бачу в лівому вікні велисипедист дико гальмує і викручує (йому було з ухилом, тому трохи їхав). Я зупинився. Він об'їхав, а потім ще норовить підрізати, типу відімстити, коли я вслід виїхав.
    На велосипеді нема ні фари, ні бокових, ні задніх ні передніх відбивачів. Доганяю, відкриваю вікно, чую:
    -Ну що?.. Нормально??..
    Кажу:
    - Постав фару
    - А що лізеш? Тобі не видно?
    - Не видно. Ніч на дворі. Постів фару і видбивачі,- ну і наостанок обізвав його дебілом.
    Ну і крутися то в голові.
    Втарабанився б він в машину. Які прогнозовані події?
    а) Викликали ДАІ
    б) Даєш пояснення, що без відбивачів і фари вночі не міг його бачити, хоча по правилах мав би пропустити
    в) Дайці всеодно би старались доїти?!
    г) В випадку каліцтва/пошкодження майна чия сторона би розглядалась як обвинувачення і наскільки ?!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    По ПДР велосипед повинен бути обладнаний катафотами на колесах, ззаду і спереду. А також дзвінком!
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ніндзя. Або має ще пару життів в запасі
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Olenall

    Olenall миється в бані

    на жаль дуже часто люди самі порушують правила
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    хіба крім людей ше хтось порушує правила? :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    велосипеди..... :)))
    і тоті долбочоси на байках, шо в дзеркалах не відображаються...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    самі? :)
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    тю, ти тіпа не видів велосипедиста без голови.... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Щойно їдемо на Сихів з Сихівського мосту. Підкочуємося до перехрестя біля верхнього Шувару. Чувак на ровері справа починає тупо без огляду на машини забирати ліворуч, через дві смуги і в сторону перемички до Довженка. При цьому купа машин їде через перехрестя. Муж вже не витримав, пригальмував, відкрив двері і таки його облаяв. У відповідь ми почули тільки "ну вибач...". І то не шпанюк якийсь і не дядько з села. Абсолютно притомний на вигляд дядько років 30ти...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. liyama

    liyama Well-Known Member

    правий той , хто дав більший хабар ДАЙцю :crazy: під нього ( за його версією ) і складуть протокол
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    може він безсмертний?
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    На то є ще колядники в суді )))
    Та то відомо. Мене більше цікавила думка кому будуть виплавляти мозги і брити капусту.

    Зеленого рюкзака на спині не було? Може це той самий? ))))
     
  19. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Рюкзак був, а от колір - не зауважила.
    Але Ваш якийсь наглий був. А наш - радше "патєряний". Але як ти непевне на дорозі, ну так злізь з того ровера і перетни то перехрестя як пішохід. І не наражай себе і других на небезпеку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Власне, ПДР забороняють велосипедисту повертати ліворуч, якщо дорога має дві і більше смуг в одному напрямку. Я це правило часом порушую, але аж ніяк не всліпу, я пару разів озирнуся, якщо треба зупинюся щоб зачекати поки не буде автомобілів і тільки тоді поїду перетинати кілька смуг руху, ще й в мене лямпка червона під дупою блимає шоб мене всі бачили. Якщо трафік інтенсивний, то доїхати до найближчого переходу і там перейти. А в вашому випадку явно якийсь дурачок попався
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)