Велосипед у місті

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 23 жов 2011.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    Теперь приходится младшей за двоих по городу колесить?

    ---------- Додано в 07:56 ---------- Попередній допис був написаний в 07:54 ----------

    По Вашему мнению, где оно находится?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ну, видно хтось на ньому і сидить.:)))
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Вчора допізна затрималася у центрі, сиділи із коліжанкою та її друзями на лавочках на проспекті Шевченка. Була майже північ, але велосипедний рух на цьому відрізку був дууже інтенсивний (за той час, що ми там сиділи, повз нас промайнуло десь із 20 роверистів). Що мене найбільше вразило - із тієї всієї маси роверного люду ліхтарі і світловідбивачі мали може двоє-троє. І це при тому, що вони ганяють вночі! Це ж яке нехтування власною безпекою:ireful1:. Та й водій авто такого горе-ровериста не завжди помітить на дорозі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    та не . кожен мае катахфота ... сидели бы с фарой - увидели бы )
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    це теж не аксіома :)
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    посколькоу в отличии от освещения катаХфот идет на базе - то его снимать надо отпороться, тем более не будет заднего-переднего - будут бздюшки на педалях и спицах, я видел одного "стэлса" но то был дед на арматур-вагене каком то ...
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Наступного разу іду гуляти із фарою:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    у мене катафоти є, а от фари немає, та й на вулицях, особливо в центрі, освітлення нормальне тому і не потрібна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Фара не стільки аби ви бачили, скільки для того, щоб бачили вас
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    фара весч полезная если ездить ночью, у нас - однозначно нужная, так как не дороги а танкодром, я когда надо ехать ночью (а это бывает очень редко) без выкуртасов изолентой приматываю на руль свой подводный фонарь который светит аки скаженый и в виду своего назначения имеет широкий луч ... но фара конечно - нужна, но только в съемном исполнении а лучше в быстросъемном, все время с ней ездить - неудобство, лишняя финтифлюшка могущая отлететь при эффектном стрЫбке с бордюра или падении ...

    ---------- Додано в 10:42 ---------- Попередній допис був написаний в 10:41 ----------

    вот еще что, кто как решает проблему (если возникает) коммутации зад-седло? че я не побывал 15 км и начинает конкретно напрягать ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    що мається на увазі? я тільки здогадався)
    Можливо положення сідла не зовсім правильне,
    1) воно повинно бути горизонтально встановлене.
    2) нога поставленна на педало повинна майже бути прямою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    с этим все в порядке, сначала ездил в велошортах потом на кресло силиконовую наляпучку прилепил но шо так, шо так после 15 ти км зад начинает страдать ..
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я вирішив проблему радикально. Змінив штатне сидіння на таке :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    и? проблемы вообще не стало или она отсрочилась на десяток км?
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я б сказав, що відстрочена на 20-30 км. Після 40 км відчуваю, що запас міцності ще є :) Ну, але, звісно, це залежить від покриття, по якому їздиш
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І від товщини озаддя....
     
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    та как бы у меня этой самой толщины не мало - но комфорту не добавляет, наверно дрыщу было бы проще - он по идее с меньшей силой давит на поверхность ...
     
  19. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Кожен деньк накатую по 20-40 км, проблеми були на початку, і то після перших не великих покатушок, але як я зрозумів для себе місце притерлось, затверділо, і всьо ок)

    як можна на такому сідлі кататись о_О
    Я розумію якщо б це на Україні чи Аїсті, де високий руль і можна усім місцем пригод розсістись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    километраж тот же, но ... не такой алес как в начале (как только купил велик после трех км решил его вернуть) но все равно не могу сосредоточится на педалировании и созерцании окрестностей, тухес - сигнализирует ...
     
а де твій аватар? :)