Веломагазини і веломайстерні Львова

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 23 жов 2011.

  1. Cobran

    Cobran New Member

    http://cobran.com.ua/ тут є прайс, майстер завжди є в магазині. Зайдіть, спробуйте, вул. Шевченка 120
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. marykravets

    marykravets New Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Freebike

    Freebike New Member

    Магазин веломайстерня "Ровер" продаж ремонт.
    vk.com/mtb_lviv
    vk.com/rower.shop

    Карти Google
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. shtyrmovik

    shtyrmovik Member

    eurovelo.com.ua - велосипеди з Німеччини
    remont.eurovelo.com.ua - ремонт велосипедів будь якої складності. Встановлюємо запчастини, аксесуари, перебираємо вузли.


    м. Львів, Липова Алея 5, магазин М10



     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Сам користувався послугами цих веломайстрів, дуже задоволений, ціни в межах розумного
     
    Останнє редагування: 26 тра 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. filano

    filano Member

    як для мене, где зручніше там і треба купувати. Можно у любому онлайн магазині, якщо ціна цікава. А обслуговувати можно у любому сервісі на місці або самому якщо досвід є.
     
  7. KristaV

    KristaV New Member

    Завітайте у магазин-майстерню "Вело+", що на кінцевій трам.6, Миколайчука,2б, ринок"Континент". Там хлопці справжні професіонали.
     
    Останнє редагування: 1 лип 2016
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Вул.Енергетична в нижній частині вулиці ,після 19:00 працюють хлопці - по данній темі.
     
  9. muravey

    muravey Well-Known Member

    Будинок 18, вхід зі сторони яру.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Сам користувався? Як враження відгуки про роботу ?
    Бо я от ремонтувався в новому магазині-майстерні на вул.Угорській ні позитивного ні негативного відгуку залишити не можу , ну не профі я в тій справі, наприклад я не можу сказати скільки км після налаштування має нормально проходити задня перекидка чи передня чуть краще ніж початкового класу . От блін справа така, що не довіряю я лікарям і майстрам, навіть коли вони хороші , але сам собі зуба не полікую і покищо касету не зміню ((( як іперекидку .
    Хто за Шведова на зеленій біля ОККО хто за Енергетичну а хто за Угорську чи є ще хтось ? На велосипеді звісно 10 км не крюк але той район +- мені близький . Славний велокурьер львівський робить все сам і рекомендував біля аквапарку когось, . Чи всі майстри нормальні а в мене параноя :haha:
     
  11. muravey

    muravey Well-Known Member

    Ні, сам ще в сусідньому будинку не був - перекидки налаштовую самостійно, останнього разу був в майстерні в квітні - міняв майже увесь обвіс. Скористався для цього послугами "Підкови" - вул. Каменярів, 3 (бічна Дорошенка).
    В Шведова ставив пару років тому гальма, файний дядько, але сучасного обладнання бракує, обрізав гідролінію не дуже акуратно. Проте налаштував каліпери ідеально.
    Перекидки в вас можуть бути нормально налаштовані, а причина поганого перемикання - щось розтягнулося (або ланцюг, що швидше за все, або тросіки перемикача), ну або стерлися касета/зірки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    HELP
    може залишився в когось їх телефон ? або Шведова ? треба на непланове ТО і ремонт всього і вся бо вже три дні пішки :cry:
    треба дізнатися коли хто буде працювати. Загубив всі візитки і не пригадую? як в телефоні назвав. Або ще хтось в районі 2-4 км від сихівського мосту крім команчеро і нового магазину на угорській
     
    Останнє редагування: 7 січ 2017
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    1) відгук позитивний www.piar2.com -вул. Енергетична будинок 18, вхід зі сторони яру - якісно і дешево
    063-457-94-98
    099-096-25-26
    067-963-33-18
    дякую :hi:

    2) відгук негативний
    cyclerepait.lpg.tf vk.com/cyclerepair вул.Угорська підвал, конкретно по майстру Роман є бажання щось крутити і експерементувати на велосипеді клієнта , лізти в барабан втулки витягувати звідти прокладки - казати почекай 100 км притреться без прокладки я сам так їзжу :rock: . Принцип простий не знаєш, що з того вийде НЕ роби - нафіг експеременти " притреться " ! Кажу цеп спадає ... нічого в мене таке теж буває ... нічого страшного :dntknw: .

    Подальше порівняння:
    Консультація в №1 краща ніж №2 . Фірмова фішка №2 ремонт втулок методом шліфування конусів бо конуси дефіцит :facepalm:, №1 конуси є і не дорожче ніж шліфовка. №1 більше зручного обладнання що покращує і полегшує роботу . №1 переробляв за №2 вийшло значно дешевше і ще й "плюшками" . Запчастинки дешевше в №1.

    Ранніше відгук не писав бо користувався тільки послугами Романа, як порівняти то два різних підходи. Грошей залишив десь по 400 , 600 грн там і там, тепер можу порівнювати . Не можу сказати що Роман все робить погано, робить але якість роботи могла би бути кращою при такій ціні. Бо на Угорській не встигаєш плюсувати , на Енергетичну завіз і кажу зробіть що можете до 400 грн бо зараз в цей момент треба бути на колесах а на цей момент просто більше нема і офігіваю від кількості зробленого в цю суму.
     
    Останнє редагування: 27 січ 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. muravey

    muravey Well-Known Member

    Ви б хоч на конкретну модель посилання давали, яку "придбали", коли сієте згадування по форумах :) Хоча там немає наплічників для катання на ровері, тільки хипсторське барахлішко за стопіцот гривень.

    Найбільше для роверистів постаралися Osprey і Deuter, ну й ще китайці з аліекспреса, а найліпше на плечі нічого не вішати і всі речі возити на багажнику :)
     
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    який багажник рекомендуєш на " грський ровер" консольний ? на підслову трубу ?
    @AngelinaI дякуємо за рекламу - бот № Х
     
  16. muravey

    muravey Well-Known Member

    залежить від того, що хочете на ньому возити. Якщо мішок бульби чи ще щось важке - тоді звичайний, що кріпиться на раму, бо підсідельна труба не витримає ваги багажника і вашої, а консоль може рохитуватись в сторони - не дуже зручно :) Якщо торбинку до 5 кг - я особисто взагалі не використовую багажник, маю підсідельну торбу на 15 літрів, до неї зазвичай кладу ремнабір, пару камер, щось поїсти і термоса з чаєм. Також за необхідності в неї ховаю флісову кофту.
     
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Може, хтось знає, де можна хороше сідло купити для дорослого велосипеда?
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Ще зимове, чи вже літнє?
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. muravey

    muravey Well-Known Member

    Тут цікаво, що саме потрібно знайти. Може "хороше" то шкіряний Brooks, а може гарний Selle Italia для шосера чи гірського. Я б купував в інтернет-магазині.
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    демісезонне

    велосипед гірський GT Aggressor, для дівчинки-підлітка
    можете якийсь добрий порадити?
     
а де твій аватар? :)