Веломагазини і веломайстерні Львова

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 23 жов 2011.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Позначені на карті , дай Боже здоровлячка тому, хто це зробив.

    А ось список з адресами

    Знайдено на сайті Ровером по Львову.
     
    Останнє редагування: 20 бер 2015
    • Подобається Подобається x 5
  2. syavych

    syavych копач

    Краще було б відфільтрувати окремо веломайстерні на карті (а магазини можна і просто списком). Купуєш якусь річ до байцикля не так часто і практично завжди є можливість поїхати не в той магазин, що найближче по карті від твого поточного розташування, а той де тобі подобається/дешевше/більший асортимент і т.д. А от коли катаєшся собі і стається ЧП в котрійсь дирі Львова - отут корисною буде якраз карта з відміченими майстернями, нє? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Згоден
    хоча, переважно при більшості мазагинів є майстарня.
     
  4. syavych

    syavych копач

    фігня то всьо. в частині магазинів (як правило великих) є просто "своя людина", яка займається ремонтом і буває в кращому випадку одну годину на день, а то й на декілька днів. є ще такі точки, де кажуть лишіть ровер - через n днів заберете, а самі тарабанять той ровер знову ж таки в якусь майстерню. Реальних магазинів, де можна не відходячи від каси щось полагодити досить мало...
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    тоді давайте самі складемо список "правильних" майстерень
     
  6. syavych

    syavych копач

    Еее, я поки знаю що можуть реально допомогти у Веломакса на КО35 та Велотехніці на Шевченка. Х-індустрія на пл.Петрушевича (на карті з першого допису чомусь на Городоцькій) можливо також підійде - відгуки хороші, хоча сам нагоди відвідати не мав. От і весь список від мене, можливо хтось щось добавить (якщо на ЛФ крім Мартіні знайдуться люди, які цікавляться вело :) )
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Сьогодні вранці, десь після 10 год вирішив з"їздити купити собі паркувальний замок і заодно дізнатися щодо техогляду (хочу перебрати і почистити основні агрегати, змастити, може шось замінити і тд бо після 1000 км полями і лісами понамотувалося на касету всякої фігні вперемішку з солідолом і пилюкою, і задні гальма схоже стерлися вже). Так от, добре шо автом поїхав :) Почав з найближчої точки - на Заньковецької. Зачинено. Їдем далі - Вовк-спорт на Івасюка - зачинено. Далі на Зеленій магазин Бумеранг - зачинено.

    Так я доїхав аж до Команчеро на вул. Листопадна, 16. Там знайшов сонного продавця, купив замок і питаю щодо ТО. Виявилося, що ровери GT вони взагалі не обслуговують і треба їхати на Наукову до офіційного дилера. Отаке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. thefir

    thefir New Member

    Переважно користуюсь послугами Макса з "Веломаксу" на Квітки-Онов'яненка 35, але оскільки зараз не сезон - інфа тут http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=9520
     
  9. Zviryk

    Zviryk New Member

    Можливо, в 13-му році вже змінилось щось? Підскажіть, будь ласка, хорошу веломайстерню з адекватними майстрами.
     
  10. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Шановні, Шведов Володимир Миколайович. Вверху є його контактні дані, це бічна Зеленої, біля заправки "Окко", зліва перед розвилкою, яка є перед сихівським мостом. Я в нього вже взяв два велосипеди і мій знайомий теж. По-перше, на 400-700 грн. дешевше ніж в магазині, по-друге - це людина професіонал у своїй справі. Сам він займався велогонками, а потім ремонтом спортивних велосипедів в тому числі навіть учасників колишніх всесоюзних змагань. При покупці дасть вам відповідні рекомендації, все ідеально піджене під ваші габарити і в дальнішому гарантоване сервісне обслуговування за символічну ціну. Раджу вірити цій людині. Майстер просто супер!:good:
    П.с.: В нього є майже всі оптимальні моделі на даний час. Він постійно поповнює асортимет.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    також чула дуже багато позитивних відгуків від знайомих роверистів
     
  12. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Декілька днів тому проколов камеру, загнавши цвяха, не маючи біля себе інструментів, протопав пару км, до автосервісу - шиномонтажу, один був закритий у іншому виявиввся п"яний в дуплет механік, основним інструментом якого був мат. Випрошуючи декілька разів у нього інструменти, бо сам він навіть відкрутити колесо не міг, і поковиряв добряче рафку, розбортували колесо, та "майстер" під маргаритою забрав від нас камеру і пішов клеїти її латкою, пройшовши електронаждачкою, по камері зняв три шари і зробив канавки) в результаті я відправив товариша по нову камеру, а сам залишився вислуховувати байки цього механіка. за декілька хвилин нова камера була на місці, подякувавши, поїхали.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Камеру обов"язково вожу з собою в рюкзаку
     
  14. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    я вже придбав в велобайці латки-самоклейки. З рюкзаком не завжди зручно кататись, тому стараюсь все скинути в сумочки.
     
  15. Wiktorja

    Wiktorja New Member

    Підписуюсь під кожним словом на рахунок Шведова! Особливо, щодо ціни.
     
  16. muravey

    muravey Well-Known Member

    Giant обслуживать не отказались, но чей-то ценники меня не радуют. Переставить колеса (поставить новые вместо старых, кассета остается старая), поставить и прокачать гидравлические тормоза, заменить и настроить манетки - около 400 грн... Думаю, может купить ключ-хлыст (кассетный ключ) и все сделать самому, так он гад стоит около 200 грн :)
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    якщо цікавить, дам контакт майстра, цінник гуманний, сам кримчанин, працює на гаражах на Пелехатого

    galaxy SIII
     
  18. muravey

    muravey Well-Known Member

    Не откажусь :)
    Хотел еще к Шведову заглянуть, он ко мне поближе все-таки, и отзывы преимущественно хорошие)
     
  19. tishka

    tishka Member

    Ой щось в велосипедному місті Львові паскудно з веломагазинами :sad:
    Навіть подивитись нічого.
     
  20. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    На Сихові, вул. Манастирського є базарчик інструментів, електрики та сантехніки.
    Там є декілька майстрів, які на місці можуть полагодити велосипед.
    Вони продають як нові так і б/у велосипеди, запчастини та всякі прибамбаси до них.
    Купував б/у педалі, там зразу і поміняли.
     
    Останнє редагування: 19 січ 2015
а де твій аватар? :)