Великий теніс

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Fadeew2007, 20 чер 2007.

  1. Sonianin

    Sonianin Active Member

    Людоньки, приходьте до нас на Цитадель. Відкриті ще з початку квітня! Ціна 30 грн/год. Думаю. що на даний момент це буде найдешевше у Львові. Тренери також є, дитячі групи є, але вже можете уточнити на самих кортах деталі.
     
  2. :crazy:
    http://sport.rbc.ru/tennis/article/24/06/2010/281166.shtml
     
  3. beckham

    beckham New Member

    Будь-ласочка дайте більше інформиції по Цитаделі.... телефон, мейл, точну адресу... мрію навчитись грати, чи то зима може завадити, то певно сезоний вид спорту.
     
  4. Sonianin

    Sonianin Active Member

    Так, витрошки запізно спохватились.
    Сезон вже фактично завершується. Хоча, можливо, ше якісь кілька днів буде більше-менш теплі, а голвне, бездощові.

    Будь ласка, телефон скину вам зараз в приват.
    А точну адресу мені навіть важко вам назвати :)) Подивіться на карті, де є читадель, туди можна втрафити багатьма способами. Якщо будете йти від готелю Цитадель в сторону вул. Коцюбинського, то корти будуть по ліву сторону одразу за готелем Цитадель... Думаю, якшо спитаєте людей, то обовязково вам підкажуть.

    Заходьте, корти в чудовому стані. Аби тільки погода була. Якщо бажаєте займатись з тренером, то в будні дні приходьте після обіду, можна буде домовитись.
     
  5. Slavchuck

    Slavchuck Member

    Дів4инка 16 років хо4е ..навіть прагне!)) грати в теніс.. підкажіть хтось щось?:)
     
  6. Sonianin

    Sonianin Active Member

    Прагне грати в теніс? Чи навчитись грати в теніс?
     
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    :)))
     
  8. Slavchuck

    Slavchuck Member

    хы..якесь дивне питання)) зви4айно нав4итися,але навіть більше))

    ---------- Додано в 17:32 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ----------

    Пікассо,вона Зі Львова=) так що ти не переживай ;)
     
  9. Sonianin

    Sonianin Active Member

    Маєте можливість відвідати кілька точок, зокрема Спартак, Євроспорт (шо на пл. Петрушевича), Динамо (що на Зеленій) - тут діти грають зимою. Приходьте після обіду, годинка так 17, точно когось з тренерів застанете. І навіть будете мати можливість одразу приглянутись, як тренують.
    А тоді вже напряму говорите з тренерами, що як і по чому :)
     
  10. Slavchuck

    Slavchuck Member

    можна деталi дiзнатися? оплата, ракетки мати з собою? i тд..
    дякую:)
     
  11. Sonianin

    Sonianin Active Member

    На рахунок оплати, то на жаль, не підкажу, яка на даний момент оплата в групах, та й все залежить від тренера і, очевидно, від кількості груп. Якщо індивідуальні занняття, то від 50 грн/год - це мінімум тільки за самого тренера + ще оплата години на кортах. В зимовий період в наших закритих кортах беруть ~100 грн/год (пардон, мала би написати не беруть, а деруть!)... Відповідно, вигідніше тренуватись в групі з дітьми і, скажімо, раз в тиждень брати індивідуальні уроки. Одним словом, все залежить від таланту вашої дівчинки і можливостей вашої кишені :)

    Щодо ракеток... Дівчинка має свою? В разі, якщо має, то звичайно, хай тягне з собою, бо грати чимось треба :). Якщо це групові чи індивідуальні заняття, то у тренерів є власні мячики. В разі, якщо ракетки немає, відразу купувати не раджу - краще спочатку розвідати обстановку, а тоді би вам вже тренер підказав, яку краще ракетку взяти (бо це не шкарпетки, шо пішов в магазин і купив).

    Форма, звичайно - кросівки, спідничка чи шортики, футболочка, шкарпетки, светрик легенький накинути перед початком тренувань, щоб розігрітись. На зимовий період краще або спортивні штани (хоча особисто мені в них зовсім незручно), або так звані бріджі, 3/4 штанів... Ну але то вже зовсім деталі-деталі :) Якщо щось цікаво чи я шось пропустила - не соромтесь і питайте, чим зможу - допоможу.

    В разі, якщо вас цікавить, то осоьисто знаю двох хороших тренерів, тому пишіть в приват і я або розвідаю обстановку по цінах, або дам вам їхні телефончики. ;)
     
  12. Slavchuck

    Slavchuck Member

    Про4итавши це я зрозумів,що ви не просто конкретно відповіли на моє запитання ви щей розвеселили мене і навіть дуже обнадіїли!:good:
    проблема в тому що я незнаю що і як...вона ще маленька їй 16 ро4ків))але дуже енергійна і з першого погляду можна сказати що вона тенісистка))) їй найбільше подобаєтся цей вид спорту але вона до сих пір пробувала тільки настольний теніс;))) також вона пластику має дуже добру..я навіть незнаю що краще танці 4и теніс...але потрібно попробувати те і те))бо хто зна скільки того життя...
    я вам понадусе вдя4ний,за розуміння і відверту відповідь,якщо можете то напишіть з ласки своєї мені свій мобільний,я десь на днях буду їхати у Львів я би зрадістю зустрівся з вами або з тренерами ну щоб можна було все обсудити і попробувати її в дії=)
     
  13. Sonianin

    Sonianin Active Member

    Написала вам ПП ;)
     
  14. Hrytsko

    Hrytsko New Member

    дуже потрібні партнери для гри у великий теніс, рівень починаючи з початкового
     
  15. smiling girl

    smiling girl New Member

    А я зараз тільки хочу записатися, підкажіть куди краще і скільки коштує навчання. Дякую! :)
     
  16. Sonianin

    Sonianin Active Member

    Місце: Цитадель.
    Ціна за корт: 30 грн/год.
    Ціна за тренування: приблизно від 50 грн/год.
    Якщо потрібен телефон, щоб домовитись за корти, пишіть в приват.
     
  17. gcib

    gcib Member

    Дешевше спочатку навчатися "об стіну"! Або просто з кимось грати. Ось коли по м'ячу попадати навчитесь трохи, тоді варто і гроші платить за "мастер-класи"... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Навчитися самому об стінку можна і неправильно. А тренер одразу поставить правильні удари: удар справа, удар зліва. ІМХО, якщо самому вчитися, будеш потім довше перенавчатися, щоб виконувати удари технічно правильно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. - как тут уже правильно сказали, дешевле не обойдётся. Научиться "об стенку" и играть друг с другом без тренеров хорошо, чтобы понять, нравится ли тебе вообще эта игра, причём поймешь это гораздо быстрее, чем на занятиях. Раз в 10. И тогда примешь сознательное решение: либо ты хочешь уметь играть в это лучше самоучек, либо вообще денег тратить не надо.

    Одно "но": для молоденьких девушек сама игра редко бывает важнее антуража, а в него входят обязательно "занятия дорогим видом спорта" с тренером, как положено (желательно, конечно, подешевле, но не орать же об этом всем подряд...). Играть в теннис для многих не так круто, как "заниматься теннисом" ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Да ради Бога, можно и без тренера, а просто, чтобы был какой-то опытный приятель, который научит, как правильно нужно выполнять удары. А два новичка - это будет катание мяча ракетками по полу, а не игра.
     
а де твій аватар? :)