Велика Британія, 4та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем WIXIW, 20 кві 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. zxzs

    zxzs Електрик Львів

    Я працюю електриком 12років, більше 1500 аварійних викликів по Львову, десятки зроблених квартир та особняків і як дасть Бог здоров'я буду ще працювати. Тому моя пропозиці буде постій актуальна. Христос Воскрес!
     
  2. zxzs

    zxzs Електрик Львів

    Сьогодні був на будові Велика Британія. Нарешті вирили котлаван на 3 та 4 чергу, заливають бетон для подушки на третій черзі, а на четвертій поки ще не лиють. Думаю раз вирили під 4 чергу то й лити будуть скоро. Розмовляв з мешканцями квартир які засилились у будинки збудовані РІЕЛом поряд і заодно подивився на будівництво зверху з квартири. Говорили, що потрібно запастись терпінням, бо здача далеко не в термін. Будинок який мав здатись в експлуатацію за 1,5роки здався за 3роки. Жіночка розказала як ходили в офіс скандалили, будинок збудували і проблема була ще з документами. Все їм дали та зробили, але дуже-дуже довго. Відказувала на якість будівницва, нехлюйно, криво, а ще між стелею та стіною залишають щілини де має задуватись піною.(стіна яка виходить на вулицю) Запихають деколи пінопласт який не дає такої щільності де зомою покривається грибком. Також говорили що кожен будинок будували різні підрядні фірми тому була різна якість. Ціна за 1м.кв. була 800$, попередній договір 2013року. За пару хвилин підійшов ще до однієї жіночки яка гуляля з дитиною на дитячому майданчику, теж говорила що все відбувалось дуже довго. На слідуючий раз як буду то візьму фотоапарат, бо телефон не якісно фотографує. Минулого року я працював на Кульпарківській 99, теж будував РІЕЛ, були ті самі скарги. Так що набираймося терпіння.
     
    Останнє редагування: 7 чер 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. zxzs

    zxzs Електрик Львів

    Ще говорили що в кінці здачі будинку у помешканні може з'явитись + від 2 до 5 м2 і потрібно доплатити за ці метри. Ліфт не працює приблизно рік після здачі, а може і два. Співчуваю тим хто має квартири вище п'ятого поверху, зробить ремон зразу і заселиться. Передбачено дуже мало місця для паркування автомобілів. Будинки високі, у офісі на Торф'яній говорили що 4черга має мати 11поверхів. Якщо порахувати по маштабу на карті вільну площу то на половину мешканців у яких є авто бракує місця. А що коли у кожній квартирі буде авто. Про підземні паркінги нічого не знають у офісі, бо мабуть не планується. Їм вигідніше продати підвалами 600$ за 1м2. Менше затрат на пожежну сигналізацію та дотримання вимог пожежної безпеки підземної автостоянки. Повірте, коли настане день і всі мешканці заселяться у будинку. А виїзд вашого авта буде закритий вашим сусідом і ви запізнюєтесь невперше, буде не до сміху. У ще гіршому випадку закритий доїзд швидкої допомоги чи пожежної машини. Таке буває тільки у нас, бо ми живемо в країні чудес. )
     
    Останнє редагування: 7 чер 2016
    • Подобається Подобається x 1
  4. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Це що , антіреклама Ріелу? А ви знаете забудовників які будуют без претензій до своеї роботі? Завжди будуть якісь превереди. Не факт . що єлітне житло будуеться ідеально, думаю що прискипливо також можно придовбатися до будь чого)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Joll

    Joll Well-Known Member

    Більшість із написаного - правда, однак є і відверті перли. Особливо про ліфти насмішило - у нашому комплексі ліфти запустили через 1,5 роки після здачі. Це дуже мало за теперішніми марками, для прикладу, у будинку на Бортнянського 50 ліфти запустили через 3 роки після здачі, на Міхновських - через 2 роки, коли всі поробили ремонти. Запуск і диспетчетизація ліфта - дуже складна та довготривала справа. І у період масових ремонтів вмикати ліфт, бо так хочеться мешканцям верхніх поверхів - ідіотизм вищої категорії. Сучасні ліфти дуже чутливі до перевантаження, диму на сходовій клітці (майстри покурили на сходах біля шахти і все, можна викликати службу підтримки). До того ж у щойнозданому будинку часто вибиває світло, коливається напруга, що призводить до зупинки ліфту, його поломки та збою у роботі (у такому випадку ліфт може не працювати півдня, а то й цілий день). Плюс за експлуатацію ліфта треба платити (за чий кошт, якщо ОСББ нема, до прикладу).

    Про збільшення квадратних метрів у "Княжому" трохи перебільшено - у останній черзі там хіба найбільше відхилення, люди доплачують зараз за додаткові 2 кв м загальної площі (балкони які були, так і залишились); там планування ідентичне до 2-ї та 3-ї черги, тому великих відхилень по площі немає (3-тю та 4-тю чергу робили за зразком 2-ї, однак підрядники вроді теж інші, ніж були по 1-й та 2-й). Дивує, як можна вже прогнозувати, на скільки зміниться площа квартири, якщо квартира ще не побудована? Я так бачу, що не можна робити якісь висновки по одному комплексу і по ньому рівняти інший, сусідній. Там усі три об"єкти ("Княжий", "Манхеттен", "Британія") будуть нібито різні підрядники, один до одного порівнювати немає сенсу; що в кінцевому варіанті вийде - складно спрогнозувати.

    От у сусідній темі по "Великій Британії" суцільний цирк на дроті - люди покупляли квартири на останній поверхах із великими трасами, заплатили немалі гроші, а їм зараз заявляють, що ваше планування змінилось, тепер квартира не 3 кімнатна, а 2 кімнатна, тераса має не стільки-но, а стільки-то, і т.п., і т.д. "Вибачте, але це відверте кидалово" (с) Гомер Сімпсон. Уявляю, який вигляд матиме будинок, коли після здачі мешканці почнуть переробляти собі ті тераси і квартиру загалом так, як вони собі планували бачити при купівлі; буде ще похлєщє, ніж зараз у будинку на Степанівни 8.
     
    Останнє редагування: 9 чер 2016
    • Подобається Подобається x 2
  6. AlexGBP

    AlexGBP Member

    Вище згадується затримка, мабуть з "Княжим", що починали будувати ще в 2013 році. На скільки мені відомо його починав будувати "Комфортбуд", який згодом збанкрутував і будівництво вже доводив до кінця "Ріел". Можливо з цим і була затримка. Достовірної інформ. по цьому я не маю. По інших об"єктах "Ріелу", я про такі затримки не чув.
     
  7. AlexGBP

    AlexGBP Member

    Можливо хтось вже знайомився з основним договором. Маю до Вас два питання:
    1.) що розуміти під балансовою вартістю в пункті №3 ?
    2.) для чого цей пункт взагалі там фігурує ?
    Менеджер пояснила, що під балансовою вартістю слід розуміти собівартість квартири. Але я не впевнений, що в даному випадку це коректне визначення цього терміну. Прошу глянути на приєднаний файл:
    balansova_vartist.gif
     
  8. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Странно, у меня вроде бы последний ( обновленный ) вариант договора но такой термин там не фигурирует. Возможно из за привязки к курсу межбанка ? А вы из какой очереди ?
     
  9. Dima M

    Dima M Active Member

    Я вважаю що ніхто з 4-ї чергі не бачив основний договір, тому що ми підписували лише попередній. Про основний краще запитати людей з попередніх черг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Точно! Я и внимание не обратил что вопрос касался "основного "
     
  11. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    "Основним" договором для 1-ї черги є договір ФФБ. Там зовсім інші умови.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. AlexGBP

    AlexGBP Member

    Я думаю, що перед тим як підписувати попередній, треба ще ознайомитись і з основним.
    До речі, хтось на ДАБІ бачив декларацію Д1 для 4-ої черги ? В них було лише дві декларації Д1 (на 1-у і 2-у черги), одна з яких скасована і не поновлена.
     
  13. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Я знайшов такі декларації:
    dabi1.png
    dabi2.png
    dabi3.png
     
  14. zxzs

    zxzs Електрик Львів

    Сьогодні був на будові і зробив пару фото, бетон на подушку залито, будинок 4 черги будується
     

    Вкладення:

    • DSC09щш819.jpg
      DSC09щш819.jpg
      Розмір файлу:
      87,5 КБ
      Переглядів:
      49
    • DSC09796.JPG
      DSC09796.JPG
      Розмір файлу:
      245,8 КБ
      Переглядів:
      49
    • DSC09807.JPG
      DSC09807.JPG
      Розмір файлу:
      99,9 КБ
      Переглядів:
      51
    • Подобається Подобається x 4
  15. zxzs

    zxzs Електрик Львів

    якщо подобаються вам мої фото, лайкніть, я ще при нагоді пофоткаю
     

    Вкладення:

    • DSC09802.JPG
      DSC09802.JPG
      Розмір файлу:
      260,6 КБ
      Переглядів:
      50
    • Подобається Подобається x 4
  16. Dima M

    Dima M Active Member

    Дуже вам дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. AlexGBP

    AlexGBP Member

    Responsible, дякую за скріншоти декларацій з ДАБІ.
    zxzs, ще десь 3 тижні тому мене запевняли, що підземний паркінг буде як мінімум в одному з будинків 4-ої черги. Вам цю інформ. про відсутність паркінгу десь на днях надали ? До речі, будинки з 4-ої черги будуть не 11-ти, а 12-ти поверховими.
     
  18. AlexGBP

    AlexGBP Member

    Упс, за поверховість перепрошую. Здається я помилився.
     
  19. zxzs

    zxzs Електрик Львів

    директор Юхима Зоряна, на яку оформляється попередній договір купівлі-продажу квартири. Говорила що невідомо, що буде підземний паркінг. Зрозуміло що на підземний паркінг великі затрати, а забудовник хоче зекономити на всьому. В офісі говорять різне, лиш би продати квартиру. А по наземному паркінгу і так зрозуміло, що мало місця. Перший поверх може піти під комерційну нерухомість(забудовнику вигідніше так продати). У 4 черзі в проекті більше 150 квартир, а біля будинку має ще бути дитячий майданчик, тротуар для пішоходів, якесь озеленення. Приватних автостоянок поряд немає. Якщо жити мирно то якось розїхатись можна. Це болюча тема для мешканців, коли біля будинку припарковано багато автомобілів і закривають один одному виїЦзд.
    Це що на сайті держархбудінспекції написано це ще нічого не означає, в країні Україна бувають чудеса.

    Як кажуть, поживемо і побачимо. А ми доживемо!) Хочеться кращого коли будується новий будинок на більше сотні років, але ми змінити нічого не зможемо. Чи ні?
     
    Останнє редагування: 11 чер 2016
  20. Anyutochkaa

    Anyutochkaa Well-Known Member

    Поверхів там буде 11, але на 10-му дворівневі квартири, які будуть займати 2 поверхи. Тому з виду буде ніби 12.
     
    Останнє редагування: 20 чер 2016
а де твій аватар? :)