Велика Британія, 4та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем WIXIW, 20 кві 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Результати зустрічі:
    Мельник прийшов в спортивних штанах та мокасинах, привітався і пішов, говорили тільки з Гулою та Кулій
    Тепер по суті:
    1. Щодо додаткових угод - буде в середу розсилка з двома варіантами (порука чи додаткова угода) + голосування який варіант ми оберемо.
    2. Буде юридично грамотно сформульовані зобов'язання компанії ріел (якщо вірити Кулій), також факт завершення будівельно монтажних робіт буде зафіксовано документом, який свідчить що ріел подав усі документи для отримання сертифікату Дабі.
    3. Термін отримання сертифікату +- 2,5 місяці після подачі документів (так було з 1 чергою) Після цього будуть оформляти право власності
    4. Дочасний допуск до ремонтних робіт з літа 2019.
    5. Жодних додаткових візуалізації крім тих, що є на сайті ніхто робити не буде.
    6. Як завірив Гула на сайті є план парковок, парковки і перемичку (якщо я правильно зрозумів) обіцяють завершити в квітні 2019
    До цього часу можливі зміни в у фактичних розмірах паркомісць, якщо такі будуть, власники будуть проінформовані.
    7. Усі види скління обіцяють завершити в лютому 2019. Елементи кріплення, які були вмонтовані у вікна обріжуть і в майбутньому будуть контролювати цей момент.
    8. Гідроізоляція терас та даху - розірваний договір з підрядником який був до того і вчора підписаний договір з новим (обіцяють переобладнати гідроізоляцію даху та терас)
    9. Газ на 12 поверсі. Газ буде проведений на 12 поверх і встановлені газові котли. (Все згідно договорів)
    10. Сліди життєдіяльності на обєктах. Гула підтвердив, що люди підрядника жили на об'єктів. Зараз у звязку з погодою, більше ніхто не живе + Ріел найняв компанію для контролю підрядників і будуть штрафувати за розпиття алкогольних напоїв та спроби зробити з обєкту туалет.
    11. Електролічильники будуть встановлені в місцях загального користування (зальний коридор) маркування електрокабелів до квартири та по квартирі (до котла) Кулій надішле в розсилці (орієнтовно в середу).
    12. Наступна зустріч на об'єктів відбудеться 08.12.2019 11:00 (по 1 людині від підїзду)
    13. Наступна зустріч з Мельником відбудеться орієнтовно 15.12 де обговоримо питання додаткових угод згідно голосування.
    14. На наступних фотофіксаціях фотографа від ріелу не буде, ми своїми силами повинні зробити всю необхідну фотофіксацію.
    15. План робіт по паркінгу та перемичці обіцяли внести до загального плану робіт
    16. П. Гула погодився поставити підпис під планом робіт який нам надіслали і як буде доповленно пунктами про парковку. Як це в реальності буде виглядати важко сказати.
    17. Розміри паркомісця і нумерація може бути змінена
     
  2. У кого є план-схема паркувальних місць. Я не знайшов їх на сайті Ріелу. Скиньте, будь ласка.
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    10 пункт - жах( а всі кажуть - людей на об'єкті нема, людей на об'єкті нема.
     
    • Тупо Тупо x 2
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Пункт 8. Мабудь все, Михайло, плакав ваш ремонт на террасі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Якщо у когось виникли питання по гідроізоляції і підрядники десь виконали роботи неякісно, їх всерівно усунуть. Але мене радує, що в моєму будинку буде працювати новий підрядник, який врахує всі вимоги і все буде виконано якісно.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  6. Сьогодні 07/12/2018 о 12:16 ночі хтось створив мого клона з використанням моєї фотографії але зміненим написанням прізвища Myhaylo Khomchun. Буду звертатись до адміна і прошу інших сприяти його блокуванню.
     
    Останнє редагування: 7 гру 2018
  7. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Немає, казали в відділі продажу у свого менеджера питати.
     
  8. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Як показує гірка практика: щойно мають розпочинатись якісь нові роботи за графіком або виконуватись вчасно - відразу зрив. Таке вже було з вікнами (в наших жк вікна 3 виробників, графік монтажу вкотре порушений), оплату котлів також перенесли на кінець року, про третє перенесення надання варіанту додаткової угоди також варто згадати (тепер - юрист на лікарняному), щойно мала розпочатися гідроізоляція терас (бо у власника тераси дотична стіна мокра) - зміна підрядника. Чи не забагато Ріел пручається? Може, і нам вкотре піти у конфронтацію з ним?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Nazaralli

    Nazaralli Member

    Які санкції передбачені за зрив термінів виконання робіт?
     
  10. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ржу, ржу, ржу...клона...ахах, зайшов почитати коменти, а тут знову ви, та ще й з такою інформацією...бугага!
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Звісно, що плани і схеми у вп! Наприклад, у мене, немає схеми паркінгу 4 черги!
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Як у вас на разі справи? Роботи в срок?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    в срак
     
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я також сміявся) навіть не зрозумів, чи то хайпонути хоче, чи реально.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Кому що, а лукап, як завжди... шкода, що вас мама не виховувала!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. А ви зайдіть в баню і побачите хто з вас там довічно буде митись - ви чи Юлій Цезарь ( хоча схилаюсь до думки, що наш недоросль Цезарь. Ой. вей. Він там грозився на мене компромат добути, Чекаю).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
    • Тупо Тупо x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    В баню сходив, довічно митись там не збираюсь! Вам раджу вимитись!
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  19. Nazaralli

    Nazaralli Member

    Графік робіт по об"єкту (3 і 4 черги):
    В лютому мають завершити внутрішні газ і електрику. Цікаво який прогрес по решті робіт. Microsoft Excel - Графік Ш-4.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А ви коли заїзжаєте, чи вже заїхали для ремонту у квартирі? Не дуже розумію графік, я з іншої черги, тож поясніть, вкладається забудовник в сроки?
     
а де твій аватар? :)