Велика Британія, 4та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем WIXIW, 20 кві 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

MrjanaLylka Well-Known Member

р е к л а м а
    Дякую за детальний звіт, нагоди бути присутньою не мала, через роботу. Основне питання вимальовується наступне - ваші пропозиції щодо подальших дій?

2. 30% правди, все інше “локшина“. З роботи, де власник турбується про співробітників, ніхто не звільняється. Яскравий приклад інші будівництва, які будуються вчасно, або з незначними затримками. Мені обіцяли квартиру в грудні 2016, потім в кінці березня 2017, на паперах здали 29 листопада 2017, а передати мені через недоробки не можуть по сьогоднішній день.
    Якщо на зустріч прийде тільки старший Мельник, то це пусті балачки і обіцянки. Досвід 1 черги.

• Подобається Подобається x 1
  3. Kalugni

Kalugni Active Member

То щоб написати такий звіт ходити до офісу і не потрібно було і так все очевидно судячи із звітів забудовника - основне видно в терміни не вкладаються, але я чомусь цього очікував і вже перестав перейматись, побудують його в кінці кінців.

• Оптимістично Оптимістично x 1
  4. MrjanaLylka

MrjanaLylka Well-Known Member

ні ходити до офісу потрібно, час від часу, щоб нагадати про себе, думаю зараз вони заворушаться 100%

• Тупо Тупо x 1
  5. Plastunka N

Plastunka N Active Member

Треба скласти завчасно: 1) офіц. перелік питань до Ріел, щоб почути відповіді на ці питання, а не годинну заготовку, 2) перелік вимог до зустрічі: копії проектів, графіків, ін. матеріалів; 3) узгодити та передати наші кінцеві варіанти компенсації;4) обрати вольових і гучних спікерів з нашого боку;5) організувати фото,відеозйомку та аудіозапис; 6) скласти офіц. протокол між Ріел та інвесторами за підсумками цієї зустрічі з підпиманням його Ріелом або зазначенням відмови від підписання

6. Plastunka N

Добре, якби інвестори заворушились)))

7. Plastunka N

Пане Михайле, чи отримували Ви, як покупець паркомісця в 4 черзі, згаданого листа від Ріел та чи зможете бути присутні на зустрічі 24 вересня? П.с. добе, що Ви такий принциповий дядько.

8. Дякую, що нагадали. Листа не отримував, але постараюсь бути. Гараж виплачений в 2017'

9. Plastunka N

10. Alex Hrazhdan

Alex Hrazhdan New Member

Screenshot_33.png

• Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)