Велика Британія, 4та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем WIXIW, 20 кві 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Це гілки
    це гілки інвесторів, а я один з них. І я інвестував не тільки в квартиру, але й в будинок і інфраструктуру, і в благоустрій навколо будинку, і його зовнішній вигляд, так що маю рівні права з усіма.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Підтримую! Я вже читала десь вище по гілці, що Mykhaylo Khomchyn бот який по всім форумам флудить, а в реальному житті на збори не приходить і нічого корисного для будинку не робить! Але з усіма посперечатись йому конче необхідно. Треба адмінів просити зробити йому канікули на форумі
     
    • Тупо Тупо x 2
  3. bugsboym

    bugsboym Active Member

    Перепрошую, я власне до Михайла і звертався...)
     
  4. bugsboym

    bugsboym Active Member

    Проходив сьогодні поруч з будовою. Щось потроху рухається :)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 4
  5. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    bugsboym та OlyaBurakova дякую вам за свіжу інформацію, а особливо за багато фотографій.
     
  7. Доброго дня! декілька разів цікавився у менеджерів компанії Ріел стосовно термінів здачі та завершення будівництва 4 черга, сказали: усе планово згідно договору, запевнили, що завершать будівництво до кінця 2017 року, та чомусь мені видається, що це неправда, окрім того є питання стосовно якості будівництва, цегла чорна та перепалена, на жодній будові, окрім Ріелу не бачив, щоб використовували таку цеглу, вкрай збентежений таким станом речей...
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    1111.jpg

    Бачила роботи відбувались. Ось фото як це виглядало. Про цеглу не знаю. Це 3-4 черга минулого місяця, краще самому подивитися з'їздити.
     
  9. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    так робота іде повним ходом, проїздила нещодавно поруч, не мала часу на фото, але крани гули і народу багато було
     
  10. LyubashaFedor

    LyubashaFedor Member

    Хтось мав справу зі студією дизайнів oksanaivanova? Бачила їх декілька проектів для квартир з нашого ЖК, на картинках дуже сподобались. Можливо в когось є відгуки?
     
  11. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Не чула про таку студію, але можу порадити студію дизайну інтер'єрів nude , вони неймовірні як на мене.
     
  12. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

  13. LyubashaFedor

    LyubashaFedor Member

    Це стара проплачена чорна піар-стаття від 2016 року зі фактами притягнутими за вуха. Якби це була правда, жодного сертифікату б Ріел не отримав вчора за першу чергу ЖК.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    певен, що проплачена, бо в нас все продажне, журналюги б просто (бесплатно)))) скільки і так далеко б не копали.....
    та все ж вияснили не мало...і все правда, на жаль...
    Так отримав Ріел ті сертифікати...за бабоси хабарні, в нас все за хабарі в країні, на жаль.
    так він і дозволи в ДАБІ, виконкому теж отримав, а ця затримка із здачею вже от наскільки місяців, не що інше як просто період часу, який вони домовлялися із нашою владою, суму хабаря "збивали"...
     
  15. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    так цегла дуже потріскана і перепалена, бо сама дешевша..... то є марка міцності М75 - найменш міцна і найдешевша, яка тільки може бути, вони с..и економлять на всьому, скільки то буде стояти??.... досить того і так всюди в одну цеглу забудовники будують у Львові, а Ріел щей з самої гіршої параші мурує, яка на дощі розсипається.... добрий господар в селі собі б хіба туалет вимурував з цієї цегли....
    коли менеджер мене водила, спитав що за цегла, звідки, сертифікат дайте хоч гляну
    - нема, не знаю, пізніше...,
    кажу це марка М75?!
    - мабуть... - каже мені, - ..а що таке...?
     
  16. Міша, ти купив квартиру в першій чи другій черзі.
    Як інвестор тої черги іди туди спамити, а якщо хочеш обговорити інфраструктуру, благоустрій, то і ди спам в загальну гілку.
    Реально, заходжу сюди подивитись інформацію по факту 4ї черши, а ти і тут с**ш. Буде мене цікавитиме твоя думка - гляну в чергу де ти купив або в загальну гілку.

    Вибачай, але реально вже надоїв, тебе всюди багато.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Хтось знає щось нове відносно засклення балконів, чи надасть ріел дизайнера для єдиного стилю?

    -- я запитував давніше, говорили, що будуть рекомендувати щось на загальних зборох до кожного будинку, якщо буде така потреба.
     
  18. Юначе, я б із задоволенням вступив з вами в інтелектуальну дуєль, та бачу ви без зброї.
    9 червня 2017 на гілці ЖК Велика Британі, а це і є 1 черга, ви написали, що культурний рівень - це поняття відносне. На жаль, у вас культурний рівень зі знаком мінус. І це діагноз.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member


    Так ви просто епічний казкар вам потрібно писати романи...:facepalm:
     
    • Не подобається Не подобається x 2
  20. Vatra

    Vatra Member

    Судячи по постах, Хомчин купив квартири у всіх об'єктах Ріела. Ви на нього не ображайтесь, це не виліковне)).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)