Велесовиця – сакральна абетка давніх росів, основа сучасного українського алфавіту

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Kozak z Dibrovi, 13 лип 2017.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А от Ви візьміть і розшифруйте. Тільки спочатку запам"ятайте, що слово "небажання" в українській мові пишеться разом (слітно).
     
  2. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Тролінг - кому і для чого це потрібно?

    Змушений говорити про тролінг у такій важливій темі, як походження українського письма, історичного значення велесовиці - давньої Рахманської абетки.
    Бо той хто його чинить, або не розуміє що робить, або вчиняє це навмисно.
    Як кажуть психологи - через певні обставини, чи певне замовлення, чи захоплюючись дитячою грою...

    Ось стаття з приводу психологічних мотивіацій для тролів.
    -----------------------------------------------------------------------------------------

    "Тролінг – справа невдах"

    Таке явище як тролінг заполонило інтернет-ресурси. У всіх обговореннях і коментарях можна спостерігати багато негативних відгуків і коментарів. Внаслідок цього складається враження, що в теперішньому житті людей нема місця для радості, любові, дружби… Частими є випадки, коли тролінг є замовним з метою "брудним" методом знищити конкурента у політиці, бізнесі та інших галузях. Проте чимало є таких, хто займається тролінгом з власної ініціативи. Про специфіку мислення і світосприйняття саме таких людей розповідає психолог громадської організації "Мистецтво жити" Любов Медведь.

    Полярна реакція. Дуже часто повідомлення тролів з'являються під статтями чи новинами про відомих і успішних людей. Чим успішніша людина, тим бруднішими і негативнвішими будуть висловлювання на її адресу. "З одного боку видатними особами захоплюються, їх хвалять і хочуть з ними дружити. Але є і інший бік - постійне перебування під прицілом, коже їхній крок завжди під пильною увагою їхнє особисте життя, кожен вважає своїм правом обсудити. Їх часто критикують, причому як дії, так і особисті характеристики", - говорить Любов Медведь.

    Інтернет - рай для тролів. Найбільше критики і негативних висловлювань щодо відомих людей є в інтернеті. Специфіка цієї мережі у тому, що кожен бажаючий має необмежені можливості для збереження анонімності. "В інтернеті виливання бруду і неправдивої інформації не призводить до відповідальності. Психологи уже виокремили таке явище, як тролінг. І хоч воно давно з'явилося та останнім часом дуже швидко розповсюджується і боротися з цим важко. Тролінг характеризується тим, що люди анонімно або під певними ніками починають виливати свій негатив. Часто такі судження бувають не по темі, - продовжує психолог. - Наприклад, обговорюється діяльність відомої людини, а тролі переводять тему на її особисті риси, інтимне життя. Як тільки спортсмен отримує олімпійську медаль, то відразу знайдуться ті, хто розкаже, за чий кошт він тренувався, яким чином потрапив до команди. Відповідно будь-яка добра справа, досягнення, успіх, перемога відразу є мішенню для таких тролей"...

    Психологія троля. Психологи уже почали говорити про тролів, як про невдах, що таким чином людина намгається показати свою важливість, значущість. "Якщо людина добровільно і безкоштовно виливає бруд на інших, то таким чином вона демонструє своє незадоволення життям, комплекс неповноцінності і нездорові амбіції. Насправді дуже важко реалізувати свій талант в реальному житті, багато зусиль треба докласти для того, аби стати відомим і успішним. Набагато легше говорити про те, що ніхто не дає реалізуватися і обезцінити чужі досягнення. Тролями можуть бути і досить заможні люди. Незалежно від їхніх фінансових здобутків, успіхів вони почуваються невдахами. Якщо в людини виникає бажання негативно критикувати просто так, то це характеризує її як невдаху...

    Продовження читайте на -
    Тролінг – справа невдах

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 лип 2017
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Пане Козаче, який стосунок до велесовиці має оця інформація:
    На підтвердження того, що велесовиця - не фейк, Ви наводите малюнок, де жодного натяку на велесовицю (я взяв один, а таких "аргументів" у Вас кілька)

    Або ось це:

    Можливо, це і письмена, але який стосунок цих знаків до велесовиці?

    Ось до цього?:
    [​IMG]

    Ви, замість того, щоб аргументувати свої судження, вдаєтесь до аналізу ніків, аватар тощо.

    Про достовірність чи недостовірність велесовиці Ви особисто не можете скласти жодного судження - лише з чужих слів.
    Бо не маєте, скоріш за все, для цього потрібних знань. Як, між іншим, і я.
    Я резонно запитую: знаєте Ви слов"янські мови, знаєте лінгвістичну термінологію, що таке лексема, морфема, які морфеми існують в сучасній українській мові, які існували у староукраїнській?

    Чи Ви, щоб пристати до тієї чи іншої думки, дивитесь, у кого краща сорочка і довші вуса?
    Ви ж не можете скласти власної думки про судження прихильників чи противників велесовиці.
    Вам хочеться, щоб то була правда. Може, і мені хочеться. Але хотіти мало.
    В цьому ділі потрібні вагомі наукові докази. А їх поки що не видно.
    Я вже не кажу, що Ви вдаєтесь у протилежні крайнощі. То Ви пишете, що інформація в Вікіпедії не варта уваги, то самі ж наводите інформацію із Вікіпедії як доказ.

    Ви погляньте, скільки схвальних відгуків отримали в даній темі Ви, і скільки - я.

    Я мовами і письменами цікавлюся майже з дитинства, а Ви навіть не скажете, скількома іноземними мовами володієте.

    Я спростовую Вашу інформацію по темі, наводжу приклади і аналогії, щоб було зрозуміліше, а Ви мене в сталіністи записуєте, до аватара (який є лише знаком, щоб швидко відрізняти одного учасника форуму від іншого) вчепились.

    Будьте серйозніші.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Важливі світоглядні пояснення з різних питань стосовно велесовиці та давньослов'янського, давньоукраїнського, православного, Рахманського світогляду рекомендую переглянути у темі -

    "Чому українська абетка походить від давньої православної велесовиці?"

    [​IMG]

    Фото. Кільце з Волині з написом *СВРГІЄОЦЬ*, який українською звучить як - СВАРОГ І Є ОТЕЦЬ
     
  5. iso

    iso Well-Known Member

    А Вещий Олег свою линию гнул;)
     
  6. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    У давнину слово Віщий означало - Староотцівський, Рахманський, той хто служить Трояні - духовній владі у державі Рось!
    Відомо, що Олег, на відміну від Рюрика, не зрадив давній вірі та заповітам Отців, і вірно служив Трояні та державі Рось...

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)