вегетаріанство: за і проти

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Гелена, 1 сер 2008.

?

чи хотіли б ви бути вегетаріанцем?

  1. так

    26,3%
  2. ні

    64,6%
  3. не знаю

    9,1%
  1. atma

    atma Active Member

    Деякі знамениті вегетаріанці.
    Альберт Эйнштейн, Платон, Лев Толстой, Боб Дилан, Луиза Мэй, Алькотт, Сюзанна Сент-Джеймс, Генри Дэвид Торо, Ральф Уальдо Эмерсон, Бенджамин Франклин, Рихард Вагнер, Сократ, Александр Поуп, Овидий, Исаак Ньютон, X. Г. Уэльс, Пифагор, Кандис Берн, Махатма Ганди, Рабиндранат Тагор, Хорейс Грилей, Леонардо да Винчи, Клемент Александрийский, Будда, Дик Грегори, Джон Уэсли, Вольтер, Жан-Жак Руссо, Джон Мильтон, Чарльз Дарвин, генерал Уильям Буш, Плутарх, Пол Ньюмен, Сенека, Альберт Швейцер, Перси Бисше Шелли, д-р Дж. X. Кэллог, Св. Франциск, Клинт Уокер, Эптон Синклер. Джеймс Коберн, Джордж Бернард Шоу, Далай Лама, Сен-Жермен и многие другие...
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ей ей ей, то шо вони були вегетаріанцями, нічого не означає. Зараз можна скласти ше список достойників нетрадиційної сексуальної орієнтації, але то ж на значить, що всім треба записуватись в гомосєки :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. atma

    atma Active Member

    Звичайно що так. Единий авторитет це Святі писання.

    ---------- Додано в 13:35 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

    Ось стаття. Кому цікава кому ні.
     
  4. atma

    atma Active Member

    Перечитала ще раз статтю та реакцію на статтю. Стаття замовлена, реакція також.
    Цеж треба яке хамло, трують людей всякими ГМО, пистицидами, емульгаторами, загутитилями, краситилями і тд. ще мають совість обурюватись що хтось нехоче того їсти.
    Без перебільшення можу сказати що генацид починаеться з харчової промисловості.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Щодо каменів у жовчному - вони суть конкременти жовчних кислот, утворюються через неправильний відтік жовчі. Жовчні кислоти за хімічною природою суть стероїди. А стероїди бувають тільки тваринного походження. В олії холестерину не буває )) Інша річ, що стероїдами в нашому організмі є ще ціла купа гормонів, без яких теж тапки.
    Щодо вегетаріанства - не розумію, чого ото перейматися. Чим більше людей стануть вегетаріанцями, тим більше нам дістанеться М"ЯСА!!! ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    мені цікаво звідки такі дані що Овідій .Плутарх і інші відомі люди античності були вегетаріанцями
     
  7. atma

    atma Active Member

    Це була на той час дуже розвинута цивілізація, залишилось багато документів, історія дуже багато знае про їхне вчення. Це філософські школи.
    "По моему мнению, вегетарианский образ жизни, благодаря своему чисто физическому воздействию на человеческий темперамент, оказал бы самое благоприятное влияние на большую часть человечества". Альберт Энштейн
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а решта вимре? :)
     
  9. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Радує...

    Тут я з Вами згідний... Але я наголошую на іншому, щоб людей не перетворювали на стадо овець (витрачати вільний час, щоб пастися), яких можна потім "доїти" і "стригти шерсть".

    На цьому прикладі видно як потенціал з ментального рівня перейшов на ефірний, який відповідає за фізичне тіло. А осмислити цей процес не вистачає мізків...
     
  10. atma

    atma Active Member

    Що скажете за ті країни де неїдять м"яса, наприклад Тибет, Індія, та інші. В монастирях тибету неїдять м"яса в Ашрамах Індії також. Людина як народилась навіть ніколи некоштували. Леонардо да Вінчі з дитинства відмовився від м"яса, жреці Египту також невживали, Платон, Сократ, Плутарх, Піфагор та інші філософи невживали, Енштейн, Ньютон як вони змогли жити.
    Ментально передаеться людині звіриний характек від їжі, навіть на ментальність впливають думки які мала людина коли готувала їжу, тому готуйте їжу з хорошими думками, та незабувайте прочитати молитву перед вживанням їжі, зїште з хорошими думками бажано святими.
    Тут йшлось що людина всеядна тому еволюціонувала в людину, може людина коли відмовляеться від м"яса еволюціонуе у вищу людину?
    А решта настільки безнадійні що їм нічого недопоможе.
    Що стосуеться їжі рослинної то вона зберігае енергію в той час як труп мертвий. Зерно через декілька років може прости.
    Людина сама себе здатна перетворити нащо завгодно непотрібно допомоги зі сторони. Вкого проявляеться в думках гнів, ненавість, егоїзм, таланти використовуе для власного блага а гнів для інших це тварина, в кого доброзичливість, милосердя це людина, в кого любов до всьго живого та неживого це святий.

    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:40 ----------

    Щоб щось осмислти потрібно спочатку відмовитись від їжі яка затуманюе розум та скривае прості очевидні речі, це нетільки м"ясо, гостра, дуже горяча їжа також вона перевозбуждае розум, від правельної діети розум заспокоюеться і тоді можна освідомлювати. Крім їжі потрібна ще правильна дисципліна, та обовязково негрішити, навіть в думках, тоді до людини приходить мудрість та щастя. Людина стае хазяїном свого язика, він небуде блудити де попало, свого розому він буде зосереджуватись на святих думках в роздумі про Бога, всоїх рук та ніг, руки небудуть робити поганого, ноги небудуть нести в притони (кафе, бари). Щоб це зрозуміти потрібно дойти до цього. Людину яка зосереджена на духовному ніколи незрозуміти людям які зосереджені на матеріальному, вона їм здаеться чудернацькою, як мінімум.
     
    Останнє редагування: 15 січ 2012
  11. lajlubeclobo

    lajlubeclobo badatech.com.ua

     
    • Подобається Подобається x 3
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Нема кому "кадилом офігачити"...
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ви хочете сказати, що старий добрий Альберт Ейнштейн бажав смерті людям тільки за вживання м"яса??? Це так на нього вегетаріанство повпливало?
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Не факт:
    [​IMG]
    Навіть бравзер на Ваш язик плюється.
     
  15. atma

    atma Active Member

    Про смерть нейдеться. Йдеться про те що комусь допоможе комусь ні.
    Ви можете вірити в Бога можете невірити. Бог любить всіх людей одинаково, без винятку.
    Може знайдеться якийсь антихрист.
     
  16. lajlubeclobo

    lajlubeclobo badatech.com.ua

    "я йому пустіть,а він мені халву, ... "(с) Лесь Подревянський.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. atma

    atma Active Member

    Ящо Вам привести доводи існування Бога Ви всеодно їх відкините, який смисл Вам щось говорити?
    Тому що Бог основа всьго. Першопричина.
     
  18. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Скільки часу не вживаєте м'яса?
     
  19. atma

    atma Active Member

    Ньютону зірвало дах і він став знаменитим, Энштейн став великим метеметиком.
    Ви хотіли знати як впливае їжа на ментальне тіло я Вам написала. Сперечатись на цю тему нема сенсу. Ви незнаете, я знаю.
    Три роки.
     
  20. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Я мав на увазі "вітер" - дошу (Аюрведа). А під "зриває дах" - неадекватне сприйняття навколишнього середовища.
    Як Ви "гасите" дошу Ватта (вітер)?
     
а де твій аватар? :)