Вбили Бориса Нємцова

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Dzeko, 27 лют 2015.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    там і сміття не було...
     
  2. Hase

    Hase зайчик

    Наша Матільда:uaflag:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Власне, я також про Лістьєва згадувала з цього приводу (тоді оголосили, що його вбили конуренти його малого бізнесу), коли сказали, що одна із версій вбивства Нємцова - ревнощі. Все списати на побут і кримінал.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    ...так було задумано, як не було снігу, то буде сміття... все прораховано...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Баян Баян x 1
  6. Server

    Server миється в бані

    Откуда такие сведения? Я был на марше памяти Немцова, прошел весь маршрут. Всю дорогу люди скандировали: "Путин убийца!", "Россия без Путина!", "Нет войне!", "Свободу Надежде Савченко!", "Долой телехунту!". И люди там были замечательные. На заключенных концлагеря ну никак не были похожи. Украинцы тоже приехали поддержать. Гончаренко, к слову, уже выпустили из полиции - за ним украинский консул приезжал.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А от навіть клоун Жириновський думає, що "нахибась". ;)

    Жириновський розказав навіщо Путін вбив Нємцова.
    Російський політик, якого швидше обзивають блазнем Путіна і не сприймають серйозно, за всіма пропагандистськими формулами озвучив важливу думку, повідомляють Патріоти України. Володимир Жириновський зазначив, що Нємцов міг стати президентом Росії. Це означає, що мотиви у Путіна були, та й лідер ЛДПР, називаючи Нємцова «агентом США», акценти поставив неправильно, фактично здавши «хазяїна».
    Джерело: http://patrioty.org.ua/zhirinovskiy-rozkazav-navishho-putin-vbiv-nyemtsova-video/



    View: https://www.youtube.com/watch?v=ug3J0tC-i6c#t=61
     
    Останнє редагування: 2 бер 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Як ви думаєте, хто був у цій снігоприбиральної машині? – Рабінович про вбивство Нємцова


    Джерело: http://patrioty.org.ua/yak-vi-dumay...yi-mashini-rabinovich-pro-vbivstvo-nyemtsova/



    Як ви думаєте, хто вирішив показово стратити Бориса Нємцова в трьохстах метрах від Лобного місця? Як ви думаєте, хто призначив розслідувати вбивство – призначив ту саму людину, ім’я якої стало прозивним, через інші гучні справи, які він “розслідував”? Про це пише на своїй сторінці в Фейсбук Слава Рабінович, повідомляють Патріоти України. Як ви думаєте, чому на відеозапису в момент вбивства весь вид закриває снігоприбиральна машина при температурі повітря значно вище 0С, при дощовій погоді? Як ви думаєте, чому снігоприбиральна машина їде з місця злочину відразу після вбивства і про неї ми більше нічого не чуємо? Як ви думаєте, хто був у цій снігоприбиральної машині? Як ви думаєте, це складно дізнатися? Як ви думаєте, чому на відстані несильного кидка каменю від стін Кремля немає чіткого запису та інших даних спецтехніки спостереження, в безпосередньому периметрі прямої відповідальності ФСТ? Як ви думаєте, Великий Москворецький міст є стратегічним об’єктом, який охороняється і знаходиться під мікроскопом завжди 24/7? Як ви думаєте, чому відразу після вбивства Бориса Нємцова, в його квартирі, в 10 хвилинах ходьби від місця його загибелі, почався обшук, який йшов всю ніч? Як ви думаєте, чому посольство України досі не може зв’язатися з Ганною Дурицькою, громадянкою України і безпосереднім свідком вбивства? Як ви думаєте, чому 26 (!!!) лютого Путін підписав Указ про встановлення нового професійного свята військових – Дня Сил спеціальних операцій 27 лютого? Це справа не просто погано пахне. Це не темна справа. Тут все, все шито білими нитками. Поки ми збираємося виходити на траурний мітинг, йде гігантська робота по гігантської операції гігантського килим-апу жахливо гігантського злочину. Не було в Росії ще такого вбивства. Такого, як я описав в цьому пості. У хворій уяві навіть неможливо придумати, уявити такого, за сукупністю всіх факторів.
    Джерело: http://patrioty.org.ua/yak-vi-dumay...yi-mashini-rabinovich-pro-vbivstvo-nyemtsova/
     
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    "
    Когда был убит Борис Немцов, меня не было в стране. За те полтора дня, что я находился за рубежом, я имел возможность увидеть то, что по поводу этого убийства говорилось на различных телевизионных каналах США, Великобритании и Франции. Говорилось одно: прямо или косвенно, это дело рук Владимира Путина. Это он, это его приспешники убили лидера оппозиции Бориса Немцова, причем убили накануне марша протеста. И не было ни одного голоса против этого утверждения. Не было даже голоса сомневающегося.

    Глядя на все это, я подумал, что если бы кто-то задумал еще больше ухудшить образ России за рубежом (а для подавляющего большинства Путин и Россия – это одно и то же, что, в частности, явствует из таких заголовков, как «Россия объявила войну Украине», «Россия может отключить газ Западу» и т.д.), то ничего лучшего и придумать было бы нельзя.

    Но я сильно сомневаюсь, что это страшное, наглое убийство есть дело рук политических противников Путина, хотя место выбора убийства – рядом с Красной Площадью и Кремлем – вряд ли было случайным.

    Я категорически не согласен и с теми, кто прямо или косвенно намекает на то, что убийство Немцова – дело рук Путина, власти, с теми, кто выходит с такими словами, как «Сегодня Немцов, завтра – ты». Не вдаваясь ни в какие моральные, этические и прочие вопросы, хотел бы обратить внимание всех на то, что Борис Ефимович Немцов давно перестал представлять какую-либо политическую угрозу Путину и его окружению. Да, он был одним из наиболее видных оппозиционеров, но оппозиция сегодня в России ничтожна. Если считать Путина человеком расчетливым, умным, четко и холодно взвешивающим все плюсы и минусы – а таким считает его весь мир, – то убирать Немцова не только не имело для него смысла, а наоборот, могло только нанести ущерб – и нанесло.

    Кто стоит за этим убийством, какие силы? Не знаю. И гадать не стану. Для меня вопрос остается открытым и останется таковым до тех пор, пока это убийство не будет раскрыто до конца и без тени сомнения.

    Я не считаю важным высказывать здесь своего отношения к Бориса Ефимовичу – человеку редкого обаяния, смелости, теплоты и одаренности. Я был с ним знаком, хотя не близко, мы симпатизировали друг другу. Но это сейчас не имеет никакого значения ни для кого, кроме меня. Мне бесконечно жаль его. И от всего сердца выражаю соболезнование его близким.

    Текст с сайта В. Познера
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Разумеется, зачем ему?! Не надо..., он же добрый. У него куча "помощников", они ему сами подарок сделали.
    А тут уж как-то от подарка не откажешься такого. "Я вроде бы и не просил, но приятно..." .

    Познер человек не глупый, но на самом деле такой же имперец, чтобы он не плёл.
    Поймёт он что-то только тогда, когда окажется на том самом месте.

    Когда какая-нибудь сволочь с полосатой повязкой направит на него ствол пистолета и скажет
    "Смерть тебе , предателю России! Слава великому Пу!"
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    http://world.lb.ua/news/2015/03/02/297192_kameri_nablyudeniya_meste_ubiystva.html

    "Неробочі камери..." Над Госдепом і правосєками, як винуватцями "сакральної жертви" згущаються хмари...

    Я й на секунду не допускаю, що кремлівські камери відімкнув хтось інший.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Так-так, і це обговорювали. Тільки тут же виникало інше питання: вбити самого пронизливого опонента путлера, щоб насолити путлеру? Яка це логіка? кремльовська, як пить дать.

    Вчора дивилась минулорічне інтерв'ю Нємцова на CNN. Він знав, що він є незручною особою для влади. На питання чи не боїться він, що його "приберуть", відповідав так: я дуже відомий, тому не боюсь, - бо якщо мене вб'ють, це буде не просто вибивство, це буде міднародно відома подія.

    Тільки він забув про одне - в росії не переводяться КАМази і Дантеси.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    этот же рот думает, что НИколаев и Одесса должны быть в РФ ... а по сути, Немцов никогда в жизни не стал бы презервентом рфии, у него голосов меньше чем у нашего Яроша Д.А.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Повбивали опозицію і посадили, і зробили геніальний висновок.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    B_Cx87rXIAApS-S.jpg large.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Первое интервью после убийства Немцова

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Интервью под пристальным взгдядом сотрудника ФСБ
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Моя світлина з недільного ходу з покладенням квітів на місце вбивства Боріса. Було дуже багато народу, не знаю навіть скільки точно, десь від 50 до 100 тис. за різними джерелами, але точно більше ніж на так званому Антімайдані, куди закликали за 5 баксів.
    PS Я другий зправа коли шо.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а чо з руским прапором? :)
     
а де твій аватар? :)