VasMT і дачний будинок.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем VasMT, 19 вер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вирішив розпочати будівництво дачного будинку.
    Розміри 5 х 6 (7) метрів.
    Півторачка, тобто з мансардним поверхом.
    З відкритою верандою з двох сторін, балконом та ін...
    Зараз працюю над проектом. Може хто що підкаже.
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Пiдвал будуй, пiд водяру i вино. Та фотки з обмивань виставляй, зi всiма бидлячими жлоб-деламi.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    З матеріалом визначились? Цегла чи дерево?
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чарівне слово знаєш?

    ---------- Додано в 11:17 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

    Не суттєво. Але не дерево точно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    То можна подивитись на газоблоки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та то, пане KARABIN, питання третє. Основне визначитись із проектом та внутрішнім плануванням...
    Чує моє серце, я на цій будові точно зі своєю розведусь...:mocking:
    Я їй про індики, вона мені про кури дикі... :)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Так то було зрозуміло з самого початку шо головний архітектор внесе свої корективи в ваші плани. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Подобається Подобається x 3
  9. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Скільки вікон, який дах? Показуйте свої напрацювання, а громада буде давати поради :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а дійсно, підвал можна зробити, навіть якшо там нічого толкового не зберігати то можна присобачити електорогенератор, якшо до дачі не підведено електрику
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Значить так. Підвал в мене є. Арочний, збудований в тисячу вісімсот курносому році. Під будинком. Мешкала в нім, в будинку, пані Пацекова, чи Пасекова. Але так як будинок дерев'яний, але не внесений до культурної спадщини України, то за півтори століття прийшов в деякий упадок. Займатись його ремонтом я не маю бажання. Кожен ремонт витягне повну вартість, збудовану з нуля. Є ще врем'янка зі стодолою, загальними розмірами 5х8. От її я і хочу друлити, а на тому місці збудувати будинок дачного типу, але з повним фаршем.

    Тепер до самого плану.
    1 поверх:
    - ванна кімната з горщиком, душовою кабіною, вмивальником і пральною машиною;
    - їдальня з кухнею і виходом на канадський дек;
    - передпокій (прихожая рос.) з драбиною на другий поверх та закоулком для газового котла, газової колонки, електрощирової і прочого забезпечення.
    2 поверх:
    - дві кімнати для відпочинку;
    - вихід на терасу.
    Довкола будинку отой дек шириною зо два метри і поверх нього крита тераса з двох сторін будинку. Літерою Г.
    Ніяких пічок, камінів, обігрівачів, мангалів і іншої лабуди. Тепла підлога від газового одноконтурного котла на теплоносію з межею замерзання > 30ºС. Великі вікна 40 см від підлоги з широкими підвіконниками для вазонків. Стіни мінеральні, перекриття дерев'яне. Дах двускатний. Північне крило 45º, південне 20-25º з продовженням даху на терасу.
    Візуалізувати на разі не можу, йде війна за каждую пядь зємлі :))) Точніше стіни і кухні... :mocking:

    ---------- Додано в 17:22 ---------- Попередній допис був написаний в 17:17 ----------

    Електрика є, а електрогенератор типу АБ-2-О/230 стоїть в гаражі.
    О! Гараж вже збудований, два роки тому. :)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    ВасМТ і НЕУдачний будинок :)
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чого багато? При повній потужності, тобто при навантаженні 2 кВт.
    Тай це ж РЕЗЕРВНЕ живлення, а не основне. Тому на підтримку штанців піде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нинішні генератори при потужності 2,5 кВт жерут до 600 гр нафти...а той чуть не 1,5 літри
    трооха забагато
     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Василю, а можна всунути своїх жіночих п"єть копійок?
    А може ну його нафік ті вазонки, а зробити таку собі відпочинкову зону? Щось типу отого
    [​IMG]
    Як на мене чудовий дачний варіант:) І дружина б оцінила;)
    *пішла мріяти про власний будиночок*
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я Мартіні розповідав в чому плюси цих двигунів - УД-15, УД-25. Воно того вартує.
    Без питань. Тим більше, що вікна будуть вздовж двох стін. Майже суцільне вікно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. HOPIC

    HOPIC Member

    оце точнор, бо ж скільки часу ви плануєте там проводити, щоб аж стільки вазонків наставити? чи будете їздити на дачу що 4-5 днів їх підливати а взимку мінімально тримати 10-12градусів?
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В мене від під'їзду до воріт гаража 7 км 300 м. Я за годину пішки доходжу, з собакою на пару...
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)