Ваші власні фото (2)

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Milena, 21 кві 2011.

1. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

р е к л а м а
    Долярів на подорож?

2. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Я здивувався, що не отримав повідомлення про вашу відповідь, та потім згадав, що то притаманне вам, типу табу на порушення особистого простору... Я не вкушу, можете чіпати мене. Тим паче, не кожному це вдається.
    А чому відразу доларів? Він може перенести вас на крилах ангелів, бо гроші, особливо долари - він не полюбляє.
    До речі, то цікава точка знімання фото. Що там таке знаходиться, навпроти села сванів, що звідти всі роблять фото, бо залізти туди неябияк важко? Хіба воно не окуповано росіянами?

Останнє редагування: 16 лют 2018
  3. Silver bullet

Просто там отель. Кордон з Кабардино-Балкарією іде по хребту - з однієї сторони Сванєтії (Верхньої). Чи то Великий Кавказький хребет називається, вже забула.
    Поки не окуповано.

• Подобається Подобається x 1
  4. Silver bullet

Останнє редагування: 8 бер 2018
  5. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Не відображується світлина :dntknw:

6. Silver bullet

Це я перевертала фото квітів, що мені принесли діти сьогодні. Так і не перевернула. Гугл діск не дозволяє нічого з ними робити.

А від свята Клари Цеткин не так швидко відучити))
    З жіночим святом, а краще з святом Весни, Латаночко. Чи буде в нас рівність з чоловіками, чи - ні, а Весна точно прийде.:)

• ... ... x 1
  7. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Завантаж на комп, бо ми не маємо доступ до твого гугл диска, тому і світлини не видно.

8. Silver bullet

Нічого не вийшло, хоч і завантажила і перевернула на 90 градусів. Може, завтра.

9. Коммунарец

Вчора побачив у своєму садку.

• Подобається Подобається x 2
  10. Silver bullet

Таки Весна...

• ... ... x 1
  11. Коммунарец

Якбито... 22 березня день сорока мучеників у Севастійському озері. Кажуть - і так було завжди - яка погода в той день, так 40 днів буде погода по ньому...

12. Silver bullet

Наш малючок з татом зробили шпаківню)

• Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • ... ... x 1
  13. Коммунарец

За вікном - зима
    Гуси то серенади співають, то б'ються... Їм взагалі, сніг - по коліна...

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Silver bullet

Зима, якої не було на НР ,як завжди.
    Нащо нам зараз це щастя? :cry:Буде після зими зразу літо, не встигнеш потикати ту розсаду, як почнуться суховії.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Коммунарец

Так, завтра починаються благоприємні дні для насіння на розсаду. Ось думаю... Але перець, ранню капусту мабуть треба і все мабуть...Решту рано або не час для тих, хто в землю росте.

16. Silver bullet

Та перець вже давно треба. В мене він посходив, десь 4см, але ж треба тепла. Помідори чекаю, що зійдуть...та де там. Сонця треба, та на тепле сонечко виставити на балкон. А тут моркву з картоплею на ніч заносити з балкону треба, щоб не померзли.

17. Коммунарец

Все, що плодоносить зверху - треба сіяти на наростаючий місяць. А він тільки-но почав рости. Тепла ще до травня не буде. У мене виріс випадково в тазику перець, та листочки сьогодні відпали. Рано ще робити розсаду, хіба що тепличка отоплюється... А та к в самий раз взійде перець - #25 днів. Свою тепличку треба ремонтувати та нарощувати... Кртоплю аж на травенб прийдеться перенести посадку.
    Я в минулому році помідори піздно висадив, а у інших людей багато померзло в травні.

18. Silver bullet

Я не знаю, де ви живете. А наша дача на 50км на південь від Харкова. У нас в травні нічого вже не мерзне, а починаються сухі вітри.

19. Коммунарец

Ранок 22 березня 2018
    Сонечко

20. manur

manur Well-Known Member

Позволю собі уточнити : не 22 березня, а йно 50 лютого ))))))))))))))))))))))

• Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)