Ваші власні фото (2)

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Milena, 21 кві 2011.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    О! А я там був, як той пам"ятник відкривали. Але, я забезпечував охорону площі, стояв в якомусь перевулку. І ні самого пам"ятника ні моменту його відкриття не бачив. А охорона тої площі була потрібна, бо сам Кучма тотой пам"ятник відкривав. То був, як не помиляюся, вересень 1999 року.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Всі фото мої, крім борців
     

    Вкладення:

    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. manur

    manur Well-Known Member

    А олЕні-Олені, небриті і неголені - чиї?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Власність радгоспу "Красный Пыркакай". Після кораля - державна.
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Вас іст дас?
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Corral - ein spezieller Stift, der die Hirsche fahren, bevor sie elektrischen Strom Schlachtung und schlachten die Karkasse durchzuführen .
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Orlang

    Orlang Member

    [​IMG]

    Водоспад Гуркало (с. Корчин)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Варшава. В кожній одиниці міського громадського транспорту є таке табло. Чітко видно, через скільки хвилин транспорт буде на тій чи іншій зупинці.

    DSCN1553 1.JPG


    Витримка виявилася замалою - не все зазнимкувалося. Не всюди, але в багатьох місцях є таке табло, де вказується :
    реквізит зліва - номер маршруту (в даному випадку це трамвай), реквізит посередині - напрям руху цього маршруту, реквізит справа - через скільки хвилин конкретний трамвай буде на цій зупинці.
    DSCN1554 1.JPG

    Вежі Варшави (2км від будинку, в якому я живу).
    DSCN1555.JPG DSCN1556.JPG
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Трохи світлин з сьогоднішнього шпацеру.

    Могила невідомого солдата у Варшаві. Саме тут проходять різні паради і урочистості. Не раз тото бачив по ТВ, а нині вже й особисто побував.

    На протилежному боці площі - пам"ятник Юзефові Пілсудському. (біля пам"ятника щось загороджено - ведуться якісь роботи, тому фото не дуже живописне). DSCN1599.JPG DSCN1601.JPG DSCN1602.JPG
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Позавчора пішов прогулятися берегом Вісли. Виявляється, є у Варшаві місця зовсім дикі - кавалок узбережжя, шириною 200-300 метрів і довжиною більше 2-х км, де взагалі жодної цивілізації, якщо не враховувати однієї доріжки чи для бігунів чи для роверистів. Напевно, в час повенів ця територія однозначно заливається Віслою, через те її (територію) й не використовують.

    Бачив більше десятка результатів роботи бобрів. І старі і зовсім свіжі. В якихось 5 км від центру варшави - БОБРИ!!! Сліди : зліва - темніші - старі, чомусь не догризли, по центру - свіжий слід, ще й стружки повно поряд валяється :
    DSCN1624.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Погода була бяка - періодично накрапав дощ. Дійшов я таким чином до моста Грота-Ровєцкєго. Поряд росло немало верби. Під мостом можна було сховатися від дощу. Людей нема (міст починається в метрах 300 від самого берега Вісли).

    Вчора поїхав прямо до того моста і зразу пішов на берег Вісли. З собою мав ножа, отож і почав роботу. Якого я в Східниці сплів кошика - то вже ви бачили. Але, там легше було. Тут стояло завдання ще й кору з лози знімати! Що забирало немало часу. Та й робив я таке вперше. В процесі роботи навіть буря налетіла, аж хвилі по Віслі ходили, а після бурі веселка з"явилася.
    DSCN1626.JPG

    Вже починало темніти, я змерз, але ще лишалося ручку закріпити. Тому я кілька лозин запхав до наплечника і роботу завершив нині вдома.

    Робота дууууже далека від ідеалу, але, як то ся теперка каже - хендмей)))))

    DSCN1627 1.JPG
     
    Останнє редагування: 14 кві 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]

    Наш малючок за готуванням пасок. Згодом увесь "був в шоколаді" в прямому сенсі.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • ... ... x 2
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Щось таке зацвіло у Варшаві. Листя і кора на вишню чи черешню подібні :

    DSCN1668.JPG DSCN1669.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Скульптура варшавській сирені (відкрита в 1939 році) на фоні Свєнтокшиського мосту. Поряд станція метро, напевно, найглибша у Варшаві, бо наступна станця - на іншому березі Вісли, а їде метро ПІД Віслою. DSCN1673.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    • Подобається Подобається x 1
    • ... ... x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Сакура. Цветет волшебно и быстротечно, а плоды мелкие и кислые. Из них делают вино. Это в Японии, как в наших широтах, что там за плоды - не знаю. В общем это декоративная японская вишня, если кто не знал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    І в мене така була думка. Але, вікі мені на запит про сакуру таких квіток не показала:sad::cry:
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Вчора біля 18:30 в самому центрі Старого Міста варшави почув, що хтось співає українською. Коли вийшов на площу Замкову, то під колонною Зигмунта побачив гурт, який і співав українською і до людей звертався (один з них) теж виключно українською. Співали щось релігійне.

    DSCN1690.JPG

    А ввечері дружина повела мене на фонтани дивитися. Казала, що о 21 год там ще й музика грає, але на то ми вже запізнилися. Єслі чо, відео теж цілком моє власне)))))
    DSCN1694.JPG DSCN1695.JPG









    Те останнє відео - ті водяні дуги пролітають прям над доріжкою, по якій люди ходять. Смішно було, коли вони НЕ пролітали, а якраз туди зайшла групка людей. І, якраз почали ті дуги летіти. Хтось з тої групки на таке не сподівався, і в темноті досить голосно прозвучало : "О, КУ*ВА!!!!"
    :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)