Ваші думки про Крим

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем КРЫМЧАНИН, 2 січ 2007.

  1. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Є руніческіе булгарскіе тексти, вважають найближчій до булгар мови чувашську.
    Русинську можете собі знайти , мад'яри в 40 рокi богатьо друкували.
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    О, как!
    Пишите больше!
    Очень много интересного!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    Кстати имхо вполне возможно, веке эдак в 15м, только тогда украинской еще могло и не быть дело в том что )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. premium

    premium Well-Known Member

    Надіюсь Ви знаєте, хто такі русини? Відповідно їх мова і була русинською, хоча в народі звалась руською. А те, що зараз вигадують московські маргінали на закарпатті - це посьміховисько, а не русинство :crazy:.
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Сподіваюся, Ви знаєте, де обговорюється тема Русини...:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Щось взагалі багато гілок на ЛФ почали бети схожі одна на одне...:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Ну, колгоспи - то не страшно, буде хтось підприємливий, займеться фермерством, а їх як штучно створили, так вони швидко і розлетілись

    Ну це не моя бабця-а знайомої, ми коли їздимо відпочивати, її навідуємо, і оповіді про поганих татар і бідних росіян вислуховуємо від неї і її сусідів

    не в 2 рази, але при нормальному сервісі на ті самі гроші виходить,
    на мою думку, через те, що там система все включено-досить велика економія, і націнка скромніша, імхо,
    на пляжах кукурудзу по 10 грн не продають,
    а сервіс і чистота, порядок наведений, і зарплата в турків не дуже більша
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    «Если представить себе на момент, что Россия поставит перед собой цель забрать Крым у Украины, а Украина не в состоянии противопоставить этому ничего, кроме юридической техники, то уверяю вас, что, несмотря на ни какую юридическую технику, дело будет сделано», - сказал Затулин.
    Вот вам и "цивилизация".
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Sandy

    Sandy GRAND

    Ну это, собственно говоря, констатация факта и не более. Действительно, Россия в состоянии забрать Крым силой, если захочет этого. Затулин как раз намекает на то, что раз не забрала, то и не хочет, пожалуй. И ничего тут такого "нецивилизованного" нет, это вам не Лужков.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Одно заявление, что никакие юридические институты нам не указ - уже дикость.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    США - самая дикая страна в мире!:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    ше вчора по каналу новин показували пікетування кримчан проти відкриття гамериканського не то офісу, не то невеличкого представництва інвесторів, які б хотіли (а чи справді б хотіли?) вкладати свої фінанси в розвиток Криму. До чого це я? аааа.. о, всі пікетувальники стояли під російськими прапорами і не було жодного українського. Чому?
    І ше цікавий момент. Думаю що гамериканці можуть подати до суду за спалення національної символіки (прапора) чи нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Ага, така константація в стилі Івана Грозного, інтелігентно.

    Того ніхто не заперечує, особливо під керівництвом Буша.
    А чий палили? Американський? Бо з допису не ясно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    так.. і то так "з визовом". Мені якось то цимбалам, але ж має бути хоч якась етика. Ну не подобається мені Пуцькін чи Чорномордін,але ж то не є приводом для спалювання російського прапору. Та й взагалі якась бздура - люди під російськими прапорами на території України спалюють американський прапор
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Вообще то хотели открыть консульство. Непонятно кому оно мешает
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    В такому разі то є порушення, але на нашій території нашими громадянами, а за таке екстрадиції вимагати напевно не будуть.

    От правда зле, що всім по цимбалах, влада наша ніяк на то не реагує, росіяни білі і пухнасті, а якщо ні, то всі робляться глухо-німими, лиш би спокій не порушувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Sandy

    Sandy GRAND

    Действительно, если поставить себе цель наплевать на юридические институты, то да, все это возможно сделать, и это, без сомнения, будет дикость. Но такой цели, как было заявлено, Россия себе не ставит. США такой цели достигали неоднократно, как тут было совершенно справедливо замечено.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. sl4m

    sl4m Well-Known Member

    я думаю конечно, что тема пошла не в то русло... но все таки, скажие
    раз "расея"!??? такая плохая, а сша хорошее
    то почему россия не лехит в африку(рабов чуток можно и себе было захватить), южную америку (совсем не маленькая куча полезных ископаемых) и тд и тп
    а вот сша (к которому вы так стремитесь) (и которое на противоположной стороне Земли) все это уже давно сделало
    и не собирается за это отвечать (один Ющенко чего стоит со своими высказываниями)

    сори... накипело...


    а вообщем Крым - очень красивое место
    много людей приезжает с западной Украины на разные сорвенования (ну я про велики пока что)... и уж поверьте, никто, кроме гопомордых, не будет придераться к укр.говорящим, если те не начнут возбухать (вот по этому поводу был один случай... был свидетелем... просто злости не хватало... приехали с ЗУ и просто хамили в нашу сторону....)
    вообщем велкам =)
     
    Останнє редагування модератором: 24 лют 2009
    • Подобається Подобається x 1
  19. Веда

    Веда Well-Known Member

    Не могли бы вы уточнить, какой исторический период вы имели в виду?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Думаю, коли совєти вже покинули спроби комунізації Африки. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)