Ваша думка про Львівську "Політехніку"

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем grifxxl, 18 лип 2011.

  1. iso

    iso Well-Known Member

    А якщо той талмуд, і ще пару до нього, якщо йдеться про спеціальні дисципліни, та й протягом семестру самотужки? Не пробували
     
  2. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    А навіщо самотужки, коли є люди, як ЗП отримують за те, щоб це пояснити?) Хоча, кому як простіше....
     
  3. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Що не кажи , але наша система вищої освіти - то чистий С-О-В-О-К !
    І всі західні нововедення закінчуются не так як краще , а як завжди (((
     
  4. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Вот іменно, у мене є знайомий, який кинув інститут на першому курсі і зайнявся самонавчанням у зручний для себе час. Зараз це високооплачуваємий спеціаліст (який в 19 років уже мав зарплату у $1500, зараз мабуть більше 3 кусків) а два роки назад пам’яютаю писав, що запрошує роботодавець закордон, але в нього відсутній диплом, який дійсно легше купити, оскільки це лише формальність. Наші інститути не дають ніяких практичних знань і не готують людей до "роботи", а лише дають якісь сферичні знання і формули (в залежності від напрямку), які в роботі не допоможуть.
    Тому на заході все більш популярні онлайн курси і дистанційне навчання провідних вузів світу як Гарвард, МІТ і далі по списку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    чим пацан займаєтся , якщо не секрет ?
     
  6. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  7. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Фух)) А то Я подумав , що хімік-самоучка , який синтезує наркотики і продає їх через Сілк Роад по усьому світу :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Тобі близька тема наркотиків?
     
  9. Zeze

    Zeze Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Мені близька тема Deep web
     
  11. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    В корні не згідний. Я можу напитись як свиня з кумом а можу не пити і краплі спиртного навіть в ліках по 6 і більше місяців. За сутку випиваю баночку маленьку нескафе, а за деякий час не пью кави місяцями. От тютюн це не моє - лиш іноді можу спалити 1-2 цигарки (раз півроку). Так що алкоголь каву і тютюн на власному досвіді я не можу назвати наркотиком, бо немаю залежності.
     
  12. Zeze

    Zeze Well-Known Member



    ---------- Додано в 19:52 ---------- Попередній допис був написаний в 19:39 ----------

    вот понтанулись, а поподробніше
     
  13. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Інсталіруємо Tor , шукаємо урл Сілк Роуд , регаємся ...
     
  14. Freis

    Freis New Member

    Здравствуйте! Я являюсь представителем польской фирмы Eva Study, занимающейся поступлением абитуриентов из стран Восточной Европы (Украины, Беларуси, России) в Польские высшие учебные заведения. Мы предоставляем бесплатные Skype консультация для всех желающих, во время которых наши сотрудники помогут Вам определиться с выбором учебного заведения идеально подходящего для Вас. Более того, Eva Study предоставляет услуги по поиску жилья для студентов в Польше.
    Наша фирма не только гарантирует успешное поступление в выбранный Вами Польский ВУЗ, но и поможет Вам с адаптацией к жизни в новой стране. Несомненным плюсом нашей фирмы является то, что мы находимся на территории Польши, таким образом, все наши клиенты защищены Европейским законодательством. Более того, наши цены являются наиболее приемлемыми на данном рынке услуг.
    Для получения более подробной информации просим воспользоваться нашим сайтом http://evastudy.pl/ или группой Вконтакте http://vk.com/evastudy.
     
  15. igorremont

    igorremont Member

    Це жесть ,навчальна база 70 років,яка там може бути освіта.Про весь політех не говорю є там пару викладачів які самі розробляють деякі проекти їм хвала і слава ,ше до них підтягують толкових студентів.Більшість випусників хот-догами торгують!!!
     
  16. AnnaChe

    AnnaChe New Member

    А хтось вчився на психології в політехніці? Якщо так, що можете сказати?
     
  17. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Дитина вступила на програмування в політехніку. Від якості викладачів та викладання просто в шоці. Це не навчання, це знущання :sad: Я не знаю, де вони таких "фахівців" набрали, але це ганьба... Майте на увазі. Як вирішити віддати дитину, то просто прийдіть, та поспілкуйтеся з тими, хто зараз навчається на вашому факультеті та спеціальності.
     
  18. Santander

    Santander New Member

    Люди добрі, допоможіть з Львівською Політехнікою, потрібно порішати деякі питання, можливо в когось є хороші зв’язки?
     
а де твій аватар? :)