Ваша думка про Львівську "Політехніку"

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем grifxxl, 18 лип 2011.

  1. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ти була коли ми пізно вечором коньяк біля входу з горла пили після останнього екзамену?
    Сказав шоб іншим завидно було.
    Не раджу нікому повторяти. Запросто можуть вигнати.

    ---------- Додано в 15:25 ---------- Попередній допис був написаний в 15:21 ----------

    Ото згадав собі про коньяк після останнього екзамену і поняв.

    Ті хто екзамени купували не могли відчути отої нашої радості від здачі сесії, курсака чи екзамену. ну не міг в них той оргазм статися апріорі.
    Тільки справжній студент буде отримувати справжнє задоволення від процесу.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Прикол в тому що люди розуміють - будуть працювати де завгодно, лиш не по спеціальності, тому фанатичної відданості професії не варто чекати. Покажіть якусь статистику випускників - думаю половина по кабакам торгує, половина чи за кордоном (теж не теореми доводить), чи таксистами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Я вчилася 5 років тому - закінчувала там магістратуру, платну і ІНЕМ. Закінчила той рік з червоним дипломом без жодного хабаря, точніше 1 викладачу блокнот подарувала вже після екзамену. Так що не скажіть-не скажіть..
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ті хто то розуміє ідуть працювати зразу, а не 5 років дуркою в ВУЗі страдати. Знаю таких досить - нічого їм в житті не бракує. А коли впреться в диплом то ідуть на заочнеі і не роблять з того проблеми. Хто хоче - шось вчить, хто не хоче - платить.
    А ті 18-ти річні шо ходять табунами і лаборантів шукають шоб через них мазати - то вони не розуміють - вони попросту ледарі і гроші батьків надарма тратять.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    А я от знала, що буду за спеціальністю працювати, принаймі буду намагатися шукати таку роботу. А для цього треба було вчитися. І вчилася, і роботу потім шукала - тільки б не по кабакам, як Ви кажете. Кожен сам собі коваль, як то кажуть.
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та ні, просто освіта все-таки потрібна, хоч і безвихідь.
     
  7. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Не згоден. Маю знайомих (чоловіків), які позакінчували ПТУ і заробляють набагато краще, ніж ті хто роками штани в політеху протирав і зараз таксує чи в кабаку робить.

    Тут справа не в освіті, а в тому наскільки хто хоче і готовий працювати. Той хто націлений на результат і успіх буде і працювати добре і роботу найде нормальну і вчитися буде як воно йому треба для досягнення результату.

    А як хтось готовий про.....ти купу бабла за 10 семестрів навчання і ше й хабарями таку ж купу...... ясно шо йому доброї роботи не бачити бо то людина безвідповідальна і байдужа до свого успіху.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не згодні що освіта потрібна?
     
  9. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Не згоден шо вона потрібна всім саме ВИЩА і зразу.
    Почати можна і з технікуму і горя не знати.
    Питання в тому на шо ви націлені і чим займатися хочете.

    В наш час нормальний зварщик чи електрик чи сантехнік на вагу золота. В старих вже і руки не іт і очі не ті та й повмирали вже частково. А нових "нігде взять" (с) Стицько
    То саме нормальний майстр до ремонту чи столяр і т.п. Для того всього ВУЗу не треба.
    А заробляють вони тепер огого - побільше середньопотолочних "менеджерів" в вищою освітою
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не треба всім, хтось же мусить унітази ремонтувати і на комбайні молотити. Але в нас така ситуація що навіть бакалаври мусять сантехніку крутити. Людина націлена далеко - але буває не так сталось як гадалось. З петеушників, які багато заробляють, я приклад не беру.
     
  11. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А дарма. То люди які знали чого хочуть і того добилися.
    То як людина націлена, то хай вчиться, раз почала.
    "Назвався грибом - лізь в борщ". :)
    А як підходити до навчання з думкою "поступлю бо мо диплом пригодиться, але вчитися не хочу бо і так не буду робити по спеціальності".... ну ви самі розумієте. То не підхід до справи.

    Я ж теж ні літаки ні табуретки не проектую - хоть на то і вчився. Але ж не плачуся тут.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Так, часто трапляється і таке, але те, що людині без освіти в теперішній час закриті двері для більшості робіт - то це аксіома, яка не потребує доказів. Практично на будь-яку роботу вимагають диплом як мінімум спеціаліста. Навіть бакалаврів не дуже спішать брати на роботу. І справа не в тому, що людина працює не по тій спеціальності, на яку вчилася. Все одно на конкретній роботі треба переучуватися. Справа в тім, що у людини з освітою набагато ширший світогляд і, основне, вміня навчатися. Правда тут мова не про тих, хто просиджував пари в кабаках і купував потім за гроші батьків всі заліки і екзамени, а потіми скаржився на хабарництво у вузі. А щодо заочної освіти "потім", то на мою думку заочна освіта - це як секс по телефону. Ну не може людина повноцінно засвоїти матеріал навчаючись самостійно. Та щей навчаючись після роботи, прийшовши додому замучена і з закипівшими мозгами. Та й при заочному навчанні нема кого ні спитати, ні порадитися.
    Багато знайомих навчалися заочно і платили за все ради тільки "папірця", бо посада яку вони займали згідно чергового циркуляру вимагала диплому.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та шо вони добилися7 Хату в селі збудували і дев'ятку купили? Я ж не про матеріальні речі.

    Все навпаки - є бажання і вчитися і працювати по спеціальності. Але нікому ті випускники не потрібні.

    Ну і погано, який тоді сенс в усьому? Зразу після школи пиляти в Чехію на три роки зварювальником, а на заробіток відкрити вдома міні-маркет з генделиком - схема проста як двері. Тому в Україні немає науки як такої, лиш базар.
     
  14. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member



    Ото можете розказати кому завгодно, тільки не мені :). Я так робив і знаю шо то вполнє реально, хоть і досить важко. Звісно шо легше вчитися зразу, коли ше і молодість і сімя не займає купу часу (як ото було в мене) і коли роботи нема (як ото в значної частини студентів), але ж життя не казка.
    Моя коліжанка з двома дітьми реально освоює нову професію на післядипломній освіті і нічо - і час находить і сили і на науку і на сімю.

    Хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - причини.

    Чи інша моя коліжанка - довгий час без роботи сиділа, хоч мала і знання і досвід роботи, але ж перебивалася якось. Підробляла, халтурила і шось робила. І от зараз знов має хорошу роботу. А чого - а бо є знання і досвід і шо саме головне руки не опустилися шось поміняти на краще. Все гладко не буває. Нема такого шо от в вас дипло і вам зразу хороша робота на голову впала. Та і робота по спеціальності то ше не є аж таке велике благо. Робота має приносити прибуток і моральне задоволення. В мене була і така і така. На жаль сувмістити не конче вдається. :)
     
    Останнє редагування: 20 лип 2011
    • Подобається Подобається x 2
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    То на хлопський розум. А в інших країнах є люди які вірять в свою справу, а не металопластикові вікна китайського виробництва штовхають оптом. Тому у них є корпорації Майкрософт (наприклад), а в нас - останнє місце в Європі по рівню життя. Зате жінки у всіх хороші.
     
  16. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Взагалі не розумію такої тези (і ви здається теж). Хоча заняття різні бувають - одних економістів випускають пачками, ясно що їм всім до фені то все. Або якийсь "Технолог-маркетолог побутового обладнання" - шо воно таке не розуміє сам студент протягом всього навчання.

    Я говорю про речі вищого рівня - в нас всі академіки ще за Союзу були академіками, їм під 90 років уже. А нових не передбачається, з такими підходами - через 10 років буде нація сантехніків.
     
  18. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ет ви не зовсім праві. В нас розумних людей багато. Але більшість з них не в науці, а на виробництві. Нажаль виробництво не зовсім для нашої країни, ну але хто платить гроші той і продукцію забирає :)

    Я говорю про то шо робота, як і оствіта то не є самоціль. То є лише інструмент для досягнення благ, і визнання.
    І не всім треба отого світового визнання. Декому досить того шоб його поважали найближчі родичі і знайомі. І в тому нема нічого поганого.
    Речі вищого рівня то вони для вас "вищого рівня", а для мене можуть бути і не суттєвими. В кожного своя система цінностей.
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це мабуть тоті петеушники, я вже зрозумів. Навчили в 1979 році на фрезувальному станку гаратати - досі точить, аж гай гуде.

    Це не система цінностей, це її відсутність. Якщо всі так будуть мислити - місце підпасків нам гарантовано ще на 400 років вперед.
     
  20. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А дарма ви так іронізуєте. То теж треба вміти.
    Я от памятаю був присутній на захисті диплому про автоматичний вибір фрези. Скажу вам чесно шо важко робити автоматизацію фрезерувального станка, якшо не вмієте на ньому працювати :)))

     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)