Ваш час та стосунки

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем anonymisiii, 21 лют 2018.

  1. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    У неї інтересів наче небагато, кіно подивитись, погуляти. Колись займалась "домашньою" стилізацією одягу, але я так розумію це було давно, а ще, каток, часто мріє про відпочинок на морі.
    Я кілька раз намагався їй допомогти, на щось наштовхнути але в більшості вона на це реагувала дуже негативно. Ні, ніякої карєри вона не планує, я розумію що сім"я для неї це перше. У неї немає взагалі подруг в моєму місті, а рідне місто дуже рідко їздить. Загалом, вона хоче тільки зі мною проводити час. Тому вона ні з ким і не ходить нікуди (з друзів) бо їх немає, і сама теж нічим не займається.

    Ну, якби, повністю у мене аналогічна думка.
    Якось все так-же само.

    Можливо, основна жила моєї теми сходиться до того, що мені якось хочеться розвиватись, вчитись, щось робити, а у неї більше бажання бути завжди поряд і будувати сім"ю. Якось так так все не гарно виходить мабуть з моєї сторони.
     
  2. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Ти намагаєшся прорахувати щось наперед, це нормально. І її бажання цілком нормальне, природнє.
    А скільки їй років і тобі, якщо не секрет?
    І ще питаннячко...що тобі в ній подобається? Певно ж що є багато позитивного.
     
    Останнє редагування: 25 лют 2018
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не буду давати оцінок, але щось є, що вас об'єднує? :dntknw:

    Я нещодавно натрапила на статтю невеличку, яка здалася мені корисною, то ж поклала собі у "скриньку". Хочу якось із донькою обговорити, бо створювати сім'ю - це не просто "обнімашки". То ж можу поділитися. Вона російською, але в даному випадку це ролі не відіграє, бо там є цінні думки. Можливо вам з дівчиною щось із того допоможе.

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Це щось на кшталт:
    Він, подумки: "От же ж квочка тупа, не могла додуматися насипати мені тарілку супа"
    Вголос: "Люба, чи тобі не важко насипати мені твого смачного супчику?"
    Вона, подумки, обурливо: "Не важко? Він ще й знущається! Поприбирай, попери, попрасуй, наготуй - ні рук, ні спини не відчуваю. А цей рукожоп насипати готового не може, бо бачте на роботі просидів цілий день за компом, втомився"
    Вголос, ніжно, багатозначно дивлячись в очі: "Так, коханий, залюбки!"

    :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Та ну.
    Я читала цього психолога. З чимось згідна, але точно не в цьому моменті, бо ніяка людина не може сказати точно, що для мене є щастя. Чи для автора теми. Ця штука не вимірюється.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Колись давно, люди були андрогінами. Тобто, жінка єдина з чоловіком в одному тілі. Вони стали такі розумні, що вирішили перемогти Бога. Тоді він взяв і розрізав навпіл і сказав:"А якщо захочуть ще мене перемогти, то ще розріжу навпіл, і будуть пригати на одній нозі"))
    Щастя - це коли знайдете свою половинку, яка десь бігає по ганделикам. Але де-то він? Знає хіба що аленька квіточка)
    Можливо, що вони знову щось задумали проти Бога.... Бог їх знає...
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, процитований момент, як раз, не є найціннішою інформацією в тому інтерв'ю.
    Головна думка в тому, що в нашому суспільстві немає культури навчання будувати стосунки один з одним. Переважна більшість молодих людей уявлення не мають, що їм потрібно і чого вони хочуть від партнера. Ми прямуємо за нашими уявленнями про ідеальну половинку, а в результаті - розбиті долі, нещасливі шлюби, бо наші уявлення про щастя - хибні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    На замітку для ТС
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Пані LR зараз є взірець ідеальної жінки.
    Що не скажеш їй - промовчить.
    Навіть здивований, що жінка так довготривалий час може ігнорувати))
    Щось глибоко в душі шкребе - може то не жінка взагалі?
    Усе життя мріяв про таку.
    Бо як згадаю свою - то я більше мовчав...
    Може то є щастя, яке ніхто не розуміє?
    Щастя у мовчанні? Бо сказане слово - вже спонукає до дії, хоча сама думка може бути вже грішною або доброю...
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    У вєрблюда два горба, потому што жизнь - борьба.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Любов, симпатія, минуле, схожість в наполегливості.

    Прагнення змінюватися заради коханої людини говорить про серйозність намірів куди більше, ніж красиві слова і подарунки.
    Не знаю. В моєму випадку, мені прийдеться повністю весь вільний час приділяти тільки їй, нікуди не ходити без неї, завжди чимось доказувати що люблю її. Воно так вигладає з моєї точки зору. Тобто це треба змінити щоб партнер був задоволений стосунками.
     
  12. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Обом змінюватись, не одному.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То марна справа. Більше двох не роби спроб. Щось я в останній час третій раз не пробую. Навіть сам здивований тому, що колись сам написав:

    Здається, що комусь не дуже подобається трійця... Два краще... не більше.
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Навряд.
    Це все добре, але не є достатньою підставою для шлюбу.

    Коли любиш - не буває багато часу поруч з коханою. Коли любиш - бажаєш тільки того, щоб час між зустрічами із коханою спливав миттєво, а час поруч із коханою тягнувся вічно. А у Вас все навпаки:
    Коли люди у шлюбі років 15, втомлені від одноманітного побуту, від одних й тих самих проблем, коли гострота почуттів притупляється, тоді вже хочеться відпочити один від одного, побути іноді окремо, щоб засумувати один за одним. А ви із дівчиною ще тільки на етапі цукерково-квіткових стосунків, але Ви вже нудьгуєте поруч із нею, наче після багатьох років шлюбу і вам вже немає про що бути разом.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Натрапила на статтю, в якій пояснюється, чому люди прагнуть торкатися один одного. Без претензії на істину, але так, для загального розуміння.

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А Ви не думаєте, що було б краще в таких обставинах не забороняти дівчині їхати попрацювати у Польщі? Бо якось виглядає егоїстично з Вашого боку: часу приділяти уваги дівчині не маєте, але на повідку тримаєте.
    А так би всім було добре. І вона б не страждала від браку Вашої уваги, бо була б захоплена новою справою, саморозвивалася б, що дозволило б їй бути більш цікавою для Вас. Не заважала б Вам у Ваших особистих інтересах, приїздила б раз на місяць і ви б встигали засумувати один від одного. Вас би то не надто обтяжувало, знайти для неї часу раз на місяць і Ви б не відчували незручність від потреби відмовлятися від своїх важливих та цікавих занять заради неї.
    А взагалі то, уваги потребують усі живі істоти. Кіт, який не має змоги спілкувати ні з ким, окрім хазяїна, хоч раз на день потребує щоб його погладили, не зважаючи на всю незалежність своєї котячої натури. А якщо його не встигали погладити кілька днів, то він оре як скажений, навіть якщо не голодний.
    Або ось, мене колись дуже вразила інформація про досліди над немовлятами: новонароджених поділили на дві групи. Дітей з однієї групи пестили, демонстрували любов, а дітей із другої добре доглядали, правильно кормили, але повністю позбавили емоційної складової. Їх не брали на ручки, не пестили, не розмовляли із ними, навіть не посміхалися їм. І немовлята із другої групи чахли і помирали, не дивлячись на відсутність хвороб і достатність їжі.
    Так що те, що дівчина потребує уваги, та ще й в рамках романтичних стосунків - то є цілком нормально. А те, що Вам проблематично задовольняти цю її потребу, бо Ви сам того не відчуваєте, означає, що найменш, що ви із цією дівчиною не надто пасуєте один одному.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я так зрозумів від тутешньої пані наступне: щоб ви не зробили, однаково будете винними. Воно вам треба? Нехай їде, бо всю решту життя будете винні, а так і шанс сказати, що ви підтримали її у її бажанні самовстановитися. А може, вже й не знадобиться оправдовуватися - ще знайдете краще)
     
  18. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Знаю що Польща - це егоїстично. Чому я так вирішив? Бо я це вже проходив. Стосунки на відстані. Дівчина уже через 2 місяці мене просто забула бо я не поряд. Тому тут залізно.

    Але це вже у минулому. Недавно була сварка по причині що дівчина не довіряє мені. Це була просто МЕГА ВИНОС МІЗКІВ. І тут я вже не витримав, бо все що казав від душі щоб її заспокоїти і переконати - відбилось тільки ще більшою істерикою і поливом бруду який я поганий. Я не витримав просто бо це реально був великий стрес. Я спробував ще кілька раз спокійно все із нею обговорити але це все нічого не змінило. Я тоді вирішив відпочити від розмов, тому тільки дивився на її поведінку. Спочатку я був дуже поганим, потім вона вже жаліла що ми зустрілись, потім ще більший винос, потім сказала що любить. Я просто зрозумів що такі КАЧЕЛІ і ВИНОС мені не потрібні, я не стягую такі сварки на рівні темпераменту. Кожен раз проходити через одне і теж, а що ж далі буде? Коли будемо разом жити? А в шлюбі? А діти? Це все помножиться на 3?

    Я все-таки зрозумів
    Згідний, думаю вона була, але кожен раз коли мені дівчина закатує істерики "ти міня не любішь" то я автоматично сам "холону до дівчини" від такого ставлення з кожною новою тупою сваркою.
    Я не її типаж. Ні, не тому що якийсь інший, а тому що я не стягую її емоційно, такі "качелі" по житті типу цей тиждень ми душа в душу а на наступний посуду б"є та істерить. Мені не хочеться такого, я хочу якогось спокою, розуміння, міцних і надійних стосунків.
    Ми різні, бо я вже точно знаю що в неї взагалі інакше бачення на стосунки ніж у мене. Відповідно ми не можемо знайти спільної мови, хоч ціль у нас одна.

    Це було дуже важке рішення, але в один момент я просто зрозумів що я ніколи не зроблю її щасливою. Бо згідно її характеру, щоб не було конфліктів, мені треба підлаштовуватись під неї. Але я точно знаю що якщо я під когось підлаштуюсь - я не буду щасливим точно.
    Вона не мій черевик. Сказав що розходимся і точка.

    Зразу після цих слів вона перестала істерити. Пройшов день-два, пише що сумує, що любить, і так далі. Раз напише що "Якщо я її не люблю то вона знайде собі іншого" а через пів дня вже пише що не хоче розходитись. Такий собі сплошний текст. Я стою до останнього. Мені теж боляче але нехай забуде мене і знайде собі відповідну людину. На початку вагався в рішенні, але згадуючи скільки раз ми сварились за останній час - думаю це рішення є правильним.
     
  19. VesnaA

    VesnaA миється в бані

    Якщо вона Вас дійсно кохає,то все зрозуміє.
     
  20. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Та ні, казала що кохала але не розуміла. Така дівчина просто, все повязано на емоціях, говорить одне а робить друге, робить третє а говорить четверте. Можливо вона все робила з чистих думок, але її бачення на стосунки інакші. Якщо любиш - будь поряд завжди, нікуди без мене не ходи, нікуди не їдь. Відсутність інтересів та друзів. А як я чимось займаюсь - то винен що не приділяю уваги. Думаю продовжувати немає змісту. Дівчині потрібно знайти підходящу людину, яка б мала такий ж великий темперамент та весь час приділяла їй.
    Мені ж - знайти усі причини де я був не правий і як цього позбутись в майбутньому.
     
а де твій аватар? :)