Ваш час та стосунки

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем anonymisiii, 21 лют 2018.

  1. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Народ, часто чую фразу - Той хто любить той завжди знайде час на другу половинку.
    В мене наприклад завжди часу дуже мало. З дитинства мав мрійне бачення - "Лиш би в добі було 48 годин" чи "було б прикольно якби людям не треба було спати".
    Так от, про що ж я. У самого робота, навчання у ВУЗі, навчання для розвитку, ремонт авто, ремонт техніки, побутові проблеми, пітримка здоров'я і так далі. Впринципі - як і кожного з нас. Дуже важко дається виділити той об"єм часу якого потребує дівчина. Попри звичайні будні після роботи завжди є справи. Стараюсь всі вихідні (хоч раз через раз) провести з дівчиною. Правда цілі вихідні із дівчиною мене заставляють чути себе не комфортно. Після роботи - важко, бо приходиш додому вже пізно і ти наніч робиш важливі справи. Ну не бачу я логіки валятись на дивані чи дивитись фільми. Руки чешуться щоб чимось зайнятись чи щось повчити. Я мовчу про читання книг.
    З одної сторони бачу нормальну негативну реакцію дівчини, бо типу це нормально, якщо хочеш стосунки - май час на них. Але все-таки "із середини" відчуваю що часто чую себе некомфортно. Це все обговорювалось але всеодно це питання піднімається в стосунках.
    Тобто, говори не говори - все-одно питання буде підніматись аля "не приділяєш мені уваги" або приховані образи.

    Як хтось вирішував дану ситуацію? Шляхом жертвування якимись своїми заняттями?
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 21 лют 2018
  3. vendylove

    vendylove миється в бані

    Я не завжди можузнайти час , на жаль. Час за все з коханим та дітьми провожу тільки час у субботу, але в будні я читаю малим перед сном книгу,та с чоловіком обовязково дивимось кіно
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а як по вашому мусить бути? прийшов з роботи, поїв, попрацював, секс, спати? Чи секс теж надто багато часу забирає?
     
  5. iso

    iso Well-Known Member

    Мені сподобався ланцюжок:
    І де тут дівчина? І цілком справедливо, що
    А нема часу - знайдіть собі секс-партнерку без усяких претензій і зобов'язань і помістіть її в ланку «підтримка здоров'я». До речі
    теж цікава думка;).
    А дівчину відпустіть Серйозні стосунки поки що не для Вас:dntknw:
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Встигає той хто не спішить

    зі

    а ви, @anonymisiii, якщо знаходите час писати те все, що ви пишете на форумі,то не кажіть, ніби ви аж так дуже зайняті ;)
     
    Останнє редагування: 22 лют 2018
  7. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    З Ваших слів мені здається що нормальні стосунки для мене - утопія.

    Тобто, якщо я хочу цих стосунків але у мене немає часу/є проблеми то це означає що серйозні стосунки не для мене?
    Просто виходить так, що типу "Не будеш мати проблем, закінчиш ВУЗ, станеш успішним на роботі, купиш машину яка не ломиться - тоді приходить по серйозні стосунки"?
    Добре, про своє ставлення до вільного часу я згідний - я люблю чимось займатись і мені надоїдає просиджувати штани. Але все інше - це реалії.


    Я зрозумів, за тих 10 хв я б вирішив свою проблему.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Справа не в тому скільки часу ви це пишите. Проблема в тому про що ви пишите.
    Ви самі собі надумуєте проблеми, потім їх намагаєтеся вирішити. А життя набагато простіше і цікавіше ;)
     
  9. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    ІгорМ, я згідний з твердженням що воно простіше і цікавіше. Я всього ж озадачений невдоволенням дівчини, тому роздумую що робити, вирішувати проблеми по мірі їх поступлення чи прийдеться дійсно від чогось відмовитись щоб надати бажаний час для стосунків. Наприклад припинити свої інтереси у чомусь, розвитку, спортзалу чи хоббі. Чи не робити собі ж гірше і намагатись якось розрулити насягаючий конфлікт обговоренням.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Може, нехай краще вигадує, ніж буде робити їх?
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не дуже тіштеся думкою, що відносини залежать від вас. Поки є у вас цінне для дівчини - вона буде триматися вас. Коли ви станете пустим гаманцем у будь-якому сенсі, вас викинуть. Ото приклад: LR - ненавидить мене, але забути не може. Два інщим варіанти неймовірні - або закохатися чи забути... Ненавидити легше... Це природньо.
    Пораду тяжко дати, не знаючи усієї ситуації. Бо може ви там таємний збочинець або нігіліст до кінчиків вух...
    Загальна для чоловіків від мене така:
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Повторюю - живіть собі і не придумуйте проблем.
    Але, зрештою, якщо ви по натурі садо-мазо, то ніц не вдієш - будете псувати життя і собі і оточуючим...
     
  13. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Сильно!

    Може й так

    Можливо тема для мене буде не актуальна, бо дівчина взяла перерву через щеодну сварку "ти меня не любішь".
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Эх, романтизьму не хватает...

     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ото був наш час і стосунки.
    [​IMG]
    Но все хорошее
    Не забывается,
    А все хорошее
    И есть мечта!
    Плохо жить тому,
    кому нечего вспомнить.
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Мабуть тому, що коли любиш, то хочеться якомога більше часу бути разом із коханою людиною. Але, крайнощі ніколи не приносили користі.

    Якщо Ви бачитеся із дівчиною тільки на вихідних, то це дійсно, сумно. Якщо, звичайно, ви з нею не в різних містах мешкаєте. Вам потрібно самому собі дати відповідь на питання: "а навіщо мені дівчина?"
    Можливо, для всіх буде легше і чесно по відношенню до дівчини, якщо Ви її залишите тому, хто хоче мати сім'ю, а сам познайомтеся із жінкою, якій теж підійдуть відносини "коханець по вихідним".

    Може вам обом варто відверто поговорити один із одним, висловитися щодо планів на найближчий час і в далекоглядному майбутньому, та очікувань один від одного? Може справа в тому, що ваші плани та погляди не співпадають і вам просто не варто мордувати один одного?

    Рішень в цій ситуації багато. Але, для початку, потрібно розставити пріоритети, та визначитись із тим, скільки часу Ви б хотіли проводити із подругою, так щоб Вам було комфортно. Бо життя в цілому складається із низки жертвувань чимось заради чогось. Один жертвує друзями заради сім'ї, інший - сім'єю заради роботи, чи пива - кожен відповідно до своїх пріоритетів.
    Якщо люди хочуть більше часу бути разом, то вони знаходять вихід у сумісній діяльності. Це може бути робота разом, ведення спільного господарства і вирішення побутових проблем, тренування разом, читання вголос один одному або роблення разом важливих справ на ніч. В цьому випадку Ви жертвуєте лише своєю самотністю.
    Або можна пожертвувати якоюсь справою.
    Або пожертвувати стосунками із дівчиною.
    Або знайти жінку, яка весь тиждень зайнята своїми важливими справами, тому її не дратує, що Ви зайнятий. А в неділю зустрілися за прискореною програмою, насолодилися швиденько товариством один одного і знову розбіглися на тиждень, робити важливі справи, кожен свої.
     
    Останнє редагування: 23 лют 2018
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Либо любовь либо секс....
     
  18. Innusua

    Innusua Well-Known Member


    Оте твоє відчуття некомфорту - це дзвіночок, далі буде гірше. Якщо ти зустрічаєш "свою" людину - вона буде співпадати з тобою в бажаннях, в хоббі, в баченні того як треба проводити вільний час.
    Стосунки мають приносити радість, а не нескінченні обговорення, невдоволення і таке інше...

    Я чудово розумію твою дівчину, я, певною мірою, у схожій ситуації, бо мій хлопець має замало вільно часу. Навіть менше, ніж ти. Але я не копирсаюсь в його мозкові. У мене є своє життя, є чим зайнятись, поки він вирішує свої справи. Повторююсь, але стосунки мають бути комфортними для обох, і якщо люди на них зважились, то мають поважати і цінувати одне одного.
    Життя складніше, ніж просто формула "хочеш стосунки - май час на них"...
     
  19. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Розписувати не буду, але це саме мій спутник по житті якого я вибрав, і вона мене, назавжди. Для сумісного проходження труднощів і створення сім"ї в майбутньому.
    Обговорювалось, і наче нас все влаштовує.
    Проходили кілька раз одне і теж. Дівчині не цікаво те чим я займаюсь. Хоче щоб я був просто поряд, ходив з нею кудись і "абнімашек" ))

    Гарно написали але водночас і насторожили. Бо у нас хоббі та проведення вільного часу не співпадає.

    Я її люблю, але дійсно питання хоббі, інтересів чи вільного часу - у нас все різне. Вона більше хоче кудись вийти, погуляти, посидіти, кіно, кафе але в мірі.
    Я наприклад коли знаю що вона ображається що в мене нема часу на неї - беру до себе додому, але сам паралельно працюю за компютером. Але всеодно ображається на мене бо я ігнорую і "щось там" роблю за своїм компютером.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Ну...маю трішки досвіду...
    Я бачу, що у тебе інтересів до фіга і ти цілеспрямований, а які у неї інтереси, цілі у житті? Вона планує кар єру, чи хоче реалізувати себе в материнстві? Коли молоді, запальні, це не суттєво здається.. але згодом, коли виявляється, що один партнер іде вперед в розвитку, а другий воліє залишитись на місці, починаються сварки.....

    Знаєш, спільні інтереси це добре, але це не головне для вдалих відносин. Головне - це взаємоповага.
    В твоїй ситуації було б нормально, якщо дівчина без проблем ходила б у кіно раз с тобою, а 5 раз без тебе (сама чи з подружкою) і в той час, коли ти сидиш за компом (не граєшся а реально чимось займаєшся) вона б читала, чи вишивала, чи на тренування ходила, коротше - займалась б своїми справами.
    Мене дуже напружує, коли людина мені капає на мізки і просить провести з нею час, чесно, хочеться сказати - ну займись, блін, чим-небудь, навколо стільки цікавих зайнять.

    Одна одна з мої принципових вимог до чоловіка - не виносити мені мозок, не ставити мені тупих вимог. Чоловіків багато, а життя одне і треба себе в цьому житті берегти.
    Я не люблю шум, не люблю сварки. У мене в хаті повинно бути тихо. Або сміх, само собою. Але не сварки.:pardon:
     
а де твій аватар? :)