В Ужгороді зняли кліп про війну з Рашкою

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Radu, 16 гру 2015.

  1. Radu

    Radu Well-Known Member

    Тупі дебілоіди , вони крім рузькє ничого не знають ....
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та який це тяжмет, це клоуни натуральні, так звані "рокери" сьомої хвилі. Всіх їх скопом зібрати, і то вони не народять нічого шо би хоч приблизно стояло біля рифів Black Sabbath. Тупо включають дисторшен і завивають шось нерозбірливе. Ну поскільки їх аудиторія 24/7 упорота в гавно, то всіх це влаштовує.:mocking: Гавнотрешівці-школота.
     
  3. Radu

    Radu Well-Known Member

    Аааааахахаа ))))) , наприклад це можна порівняти з якоюсь совокгімно командою ? Це ВІРТУОЗНА гра на гітарі , В І Р Т У О З Н А , і качає так шо "фуфайка заворачиватся" ;)


    View: https://www.youtube.com/watch?v=mSDwgb8ZIyk
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не можна. Бо це виродження жанру. Це тупикова гілка еволюції.
     
  5. Radu

    Radu Well-Known Member

    Ха ха ха ха (смех робота Вертера) :dirol: , це московитською : вкусовщина , можна впертися і відстоювати свою точку зору , але це не означає , що те , що я запропонував послухати , не є віртуозна гра і дуже музикально сильна річ . Порівнювати це з совокчепухароком це занадто :dirol: ;)
     
  6. Radu

    Radu Well-Known Member

    Всім доброї ночі )
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    вот не хочу никого обидеть. но не сильно ли много страниц по такому скромному инфоповоду ?
     
  8. Radu

    Radu Well-Known Member

    Колкость конечно неплохая :mocking: , но нужно немного времени , чтоб определить так ли это :dirol: , пока что всё складывается неплохо для этой песни , вата от неё в восторге ;)
     
  9. Radu

    Radu Well-Known Member

    З наших , лише ці хлопці качають "так шо фуфайка заворачивается"

    Ось

    З наших , ці хлопці качають , думаю на заході проканає аж бігом , від них не тхне совком
    З наших , лише ці хлопці качають "так шо фуфайка заворачивается"


    View: https://www.youtube.com/watch?v=JyDk0c5Xgiw
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    "Наші" це типу ужгородські?

    Нічо не завертається, але грають файно. І кліп знятий та змонтований годно
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    На гойдалці чи шо? Безідейно, вторинно, шаблонно.
     
  12. Radu

    Radu Well-Known Member

    Як я міг забути , ця команда запалює на Заході , з вокалісткою зі Львова ;)
    View: https://www.youtube.com/watch?v=cEOMJAyaV7M
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Radu

    Radu Well-Known Member

    Та я вже зрозумів :haha::rock:
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Де вона запалює? В підвальних клубах, де 40 чоловік поміщається? Цих готів - по 5 коп. за відро. Всі однакові. Просто навмання вибрати кілька пісень різних груп - неможливо відрізнити. Для чого вони грають? Для процесу чи шо? Чи просто подобається антураж шоб по тобі чорне шось стікало?:facepalm:
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :haha::haha::haha: Реально є люди, які серйозно це сприймають.

     
  16. Radu

    Radu Well-Known Member

    Я очікував саме таку відповідь )))) , але я найсмачніше залишив )) , ось віртуальний хук по вашому , це не то , а це взагалі х... ))) Яка там кількість переглядів ? Не розчув ...... :dance3: За рік ??? :haha:
    View: https://www.youtube.com/watch?v=LgFvXLbJMSE
     
  17. Radu

    Radu Well-Known Member

  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Про що йде мова, бо я вже заплутався. Просто обмінюватися кому яка музика до вподоби кому ні - смислу нуль. Ваш донецький Jinjer досягнув якоїсь планки в своєму середовищі - молодці. Добре це, чи погано - теж в рамках цього середовища.
     
  19. Radu

    Radu Well-Known Member

    Так це саме Ви висловлювалися , що це все лупина :mocking: , але я дуже просто довів , що це не так :drinks: ! Можливо є багато людей , яким вставляє совок-рок , але такі люди є лише саме у совку ;)
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Те що ви "зняли" - ще й яка лупина.

    Такого визначення не існує. "Совок-рок" не окреме явище, а виник і розвивався під впливом тенденцій. Натомість я вам можу знайти 265 гавно-готів груп із "совка" - з Воркути і Саратова, які видають продукт вашого рівня.
     
а де твій аватар? :)