В Ужгороді зняли кліп про війну з Рашкою

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Radu, 16 гру 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    і всьо?
    А чо на російській мові?
     
  2. Radu

    Radu Well-Known Member

    Це тролінг москалів , хай розуміють ...
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Можливо менше. Дивіться, явно не Спілберга бюджет, головне мати відчуття смаку

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Radu

    Radu Well-Known Member

    Так , дійсно російськомовне місто ! Я теж краще володію россійською і ще пятьма )) , але це не означає , що в Ужгороді люблять москалів .
     
  5. Radu

    Radu Well-Known Member

    Кліп дорощій , але музон ..... совок совком (музон)
     
  6. Radu

    Radu Well-Known Member

    )))))) и ветер северный
    Этапом из Твери и зла немеряно ))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Radu

    Radu Well-Known Member

    Да ... , тож не шансон , багато тексту не треба , важливіша емоція !!!
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во ще класна пісня, шо нє?

    View: https://youtu.be/ykwy-rVqjxg
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ги-ги. Тільки в вас 40 лайків, а в совка 40 000. Не цінують молодих талантів.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Radu

    Radu Well-Known Member

    Що тут скажеш ))) , але музон дійсно нагадує Круіз , Чёрный кофе , такого плану )))
     
  11. Radu

    Radu Well-Known Member

    Там лайкі відключені !!! Опубликовано: 2 февр. 2015 г. , а мій два тижні ....
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І шо, якісні ж були групи. Взагалі не в приклад Slipknot, Korn, Limp Bizkit, і іншим треш-клоунам розумового молодшого шкільного віку (з фізичним віком за 40).
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Де лайки відключені? Цей кліп розтиражований повсюди. Візьміть познаходьте всі копії і додайте всі лайки.
     
  14. Radu

    Radu Well-Known Member

    У мене слів немає )))) Порівнювати совковий сурогат з качевим музоном )))) , я взагалі про совок рок в цілому , мені від совок рока
    ...... не хочу висловлюватися ! Ось це дійсно клоуни .....



    View: https://www.youtube.com/watch?v=eljy-2iO68E
     
  15. Radu

    Radu Well-Known Member

    Лайкі відключені ! Не кількість переглядів , а лайкі
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :haha: Та яка різниця, совковий, не совковий. Хоч Буркіна-Фасовий. Від цього нічого не залежить. А отой другий жанр шо ви назвали - вперше чую. Всі ці нью-металісти - збіговисько безталанних, які нішу зайняли, котра стрімко опустіла в один момент. Виїденого яйця не варті.
     
  17. Radu

    Radu Well-Known Member

    Едріть мой путин )))) , совковий сурогат , це гівномузон , я з дитинства не сприймаю ці тупорилі патриотосовкогімно мелодії , совок рок це повна ....... , жодноі групи не знаю щоб ціпляла музоном , ЖОДНОІ !!! З перших нот я чую що грає совок , совок і є клоуни , які намагалися копіювати , але наклався тупий колоріт і вийшло такє замкнуте коло , повторююсь , жодноі команди не знаю , яка би качнула музлом ! Жодна метал совок команда на заході на..й нікому не впала , така реальність ... Хоча ставлюся з повагою до всіх , але зараз розмова за КАЧ і за мурахи на руках ...
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :haha:

    Ну в когось мурахи по руках від шлюбних пісень тюленів, всяке буває.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    шось москалі нас не тролять українською :)
     
  20. Radu

    Radu Well-Known Member

    Буває , особливо якщо зустрітися з Марі та Хуаном :haha: і бульбіком :mocking: , але я більше за ТЯЖМЕТ , нема у нас такого тяжмета як у фірмачів ! Я буду першим :good::haha:
     
а де твій аватар? :)