В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фігня то всьо...

    А якщо взяти мішок хороших яблук і відвезти його в лікарню, і за просто так віддати на кухню - нехай дівчата помиють і роздадуть хворим, то на наступний рік на яблуньках будуть родитися американські гроші.
    Провірено, працює ;)
    @Lanktocha, я від вашого "казали люди" , "від багатьох чув" просто балдєю :)))

    Але вже якщо вам так важливо "Дехто говорив", то я рекомендую /наголошую - не раджу, а рекомендую ;)/ прислухатися до Ігор Заїка . Хлоп знає, шо каже ;)
     
    Останнє редагування: 17 лют 2019
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    ... то, як правило, посилають тебе з тими яблуками куди подалі.
    І теж перевірено.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мене "подалі" не послали ні разу. Ні з яблуками, ні з чимось іншим...
    @VasMT, а може причина не в дівчатах, а в вас? ;)
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Можливо.
    Тим більше, що я тих яблук не носив. Тільки возив...
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я тоже не носив... :blush:
    Мішок тяжко...
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я не знаю, хто це :dntknw:
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ех, Юра...

    Во, а таке знаєте?

    View: https://youtu.be/iGaF4tKUl0o
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То не у "вузьких колах" , то наше ;)

    А ДиДюЛя - це взагалі супер!

    /йду, включу,
    View: https://youtu.be/aOXgqeTjly8
    /

    і налию собі ще трошки...
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не подобається моє висловлювання, буду формулювати думку по-іншому.
    Продажі овочів-фруктів, стикався хто таким займався, переважно спекуляцією, купував подешевше на гуртових ринках і старався перепродати на інших. Як в які дні, деколи виходило тільки відбити оплату за проїзд.
    Були поради і на випадок заняття тваринництвом, якщо вирощувати перепілки для яєць - величезна конкуренція, часто для точки збуту потрібно сильно просити власника, ще і могорич йому принести, щоб брав перепелині яйця саме у тебе.
    Розпочиналося із вирощування винограду, чи хтось підживлює і чи варто таке робити весною, у листопаді перед зимою трошки посипав калійними добривами.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фігня то всьо...

    @Lanktocha, не розказуйте те, що і так всі знають...
    Скажіть зразу - ви знаєте, куди йдете?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут ніби не політичне обговорення.
    Виноградник і фруктові дерева для мене більше як вільний час і хоббі.
    Є можливість на цьому щось заробити - тільки "За".
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Виноградник - це більше ніж якась політика. Тому я і кажу - ви хочете виноград їсти, чи хочете виноград продавати за кордон?;)
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для продажу та ще й закордон, явно цього клаптику під домом замало, як не старайся виноград, як у південних регіонах, навіть як на Закарпатті не виросте. А так можна поїсти, якщо хороший урожай, зробити пару літрів вина, зварити кисіль чи закрутити на зиму, під сезон можна робити голубці у виноградному листі.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От тому моя вам порада - читайте Ігора Заїку.

    А голубці в виноградному листі називаються долма. І як їх не крути, а якщо не дати вдосталь смаженої цибульки і свинного фаршу - то получиться фігня ;) :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Якщо вживати мінеральні добрива, то схема завжди така: азотні-фосфорні-калійні. Тобто рано весною починають с азотних, а коли відцвіло, то тоді калій - він дає солодкість. Навіщо калій взиму?
    А достатній полив дає зав'язь. Тільки поливати треба тільки під корінь, чи в трубу, яка йде до коріння.
    Але забагато зав'язі може дати мілкий врожай - треба регулювати, обривати зайве не шкодуючи.
    Коротше: вік живи, вік вчися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    З продажем як повезе. Добре, коли знайдеться знайома людина, яка в торгівлі. А самим десь сидіти на ящиках продавати навіть те, чого не мають інші продавці - то справа не вдячна. Перевірено.
    Раз чоловік їздив в сусіднє село на ринок по молочку, і я попросила повезти найкращі наші рожеві помидори (сорт Зинуля) - один в один, середнього і великого розміру, якраз на їжу, солодкі та соковиті, щоб з'їсти. Приїхав, подивився, що такі ж самі по 4.50 за кг і повіз їх назад.:)))

    При тому, що ми хімію не застосовуємо, а масові виробники чим тільки від грибка не поливають. А у нас навіть комусь своїм людям, які нас знають і вірять, що насправді чиста продукція, не продаш за нормальною ціною, бо вийдуть на Пролетарській і там на самому дешевому ринку можна знайти найдешевше з дешевого і почувати себе значно краще. А нам по 4.5грн за кг ну ніякого сенсу продавати, краще просто віддати, хоч вдячна людина буде.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Внесення калійних добрив - не особиста ініціатива, порада продавця у садовому центрі, що краще внести на зимовий період, для внесення поживних речовин та захисту від шкідників та переохолодження. Добрива з переважаючим вмістом калію, але вітамінізовані та не виключно з одним елементом.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хто про шо, а я про внуків ;)

    Сидимо передвчора в хаті, я чищу яблука, пригощаю внуків і кажу:
    - В Миколаєві живе маленький хлопчик. Йому батьки і дідусь з бабусею купують яблука на базарі. А на базарі яблука привезені аж з далеких країн і вони трохи не корисні для дітей. Може дамо трохи наших яблук для цього хлопчика?

    Внуки кажуть: Так, треба дати!

    Через десять-п"ятнадцять хвилин внук підходить і каже:
    - Діду, аде в тих людей за яблука гроші брати не можна!

    От вам і хурум-бурум... А ви берете і кажете...
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    десь читав, що у Львові Богдан Павлій має 350 сортів винограду :)
     
а де твій аватар? :)