В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не дуже близько від міста наша фазенда, але є електричка - 8грн квиток, а для пенсів взагалі безкоштовно, все можна вивезти, це ж не маршрутка. Звісно, машиною краще. Але ціна пального для де-кого робить нерентабельним садівництво-огородництво.
    Як посадочний матеріал якісний, як добрива є, як полив є (а це е\е) - то і урожай є. А як у нас уродить, то і у всіх уродить, і ціна тому - копійка в базарний день)).
    Теплиці - це не для фазенди, то треба там жити. Хоча агроволокном , яке прошито на дугах, накриваємо дещо: то розсада томатів росте, то кабачки особливі, то розсада айстр. Один раз величезний перець виріс в такій тепличці метром заввишки.
    Але то геморой все одно. Краще діє мульча, добрива та часте сапання).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зачот :good:

    Я в інтернеті бачив і кращі ;) :)
     
    Останнє редагування: 16 лют 2019
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а чого там постійно не живете... скупили б сусідні ділянки... чи психологічно важко без міста?
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    в мене також навколо покинуті дачі, сусідів не видно... я б і купив навкого кілька гектарів, але не знаю з ким домовлятися :dntknw:
    власне, ніхто поки що особливо не заважає - і добре :)
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Такий рожевий довгенький є у нас (1 кущ), не такий мабуть крупний та ой який він ніжний - як тільки хворіє!
    По-перше, економічно важко без роботи)))
    По-друге, в нас літня фазенда, в один кирпич, з опалення - тільки конвектор))
    По-третє, навіть без поганих перших двох, жити взимку в садовому товаристві разом зі сторожами і собаками, по шию в снігу, без доступу не то що до магазинів, а і до ж\д (2км до ж\д) - це дуже екстравагантно. Це треба мати навички бомжа до виживання.
    Щодо сусідніх ділянок, то, господи, нам і двох своїх по 12 соток більш, ніж треба.
    Мені консервація мало того, що дорого обходиться, мало того що сили забирає, ще перевезти в місто треба, а в місті мати місто для розташування,- весь балкон, весь гараж...а їсти я консервацію - особисто не їм зовсім. Тільки квашену капусту та квашені яблука. Ще морожені ягідки, та все, що наморожено за літо в камері: кукурудза, зелений горошок, цвітна капуста, капуста брокколі.... Ми ж і камеру туди-сюди возимо - весною на дачу, восени додому)
     
    Останнє редагування: 16 лют 2019
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    цікава математика... або як заробити мільйон :)

    іноді находить бажання одним махом... знайти щось вигідне, заробити купу грошей
    планую найближчими днями купити в інтернеті 300 г насіння помідорів - десь гривен 400-500 вийде,
    300г х 350 штук - це більше 100 тисяч насінин...

    якщо помріяти про максимально можливий результат
    100 тис. кущів... землі це займе від 2 до 4 гектарів,
    по пару кілограмів з куща - це 200 т помідорів
    продати по 5 грн.\кг вийде мільйон гривень

    на практиці максимально можливий результат не вийде,на якомусь етапі більша частина цих рослин загине :sad:
    докопатися - чому, хіба не цікаво? :scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    хіба в місті ходити на роботу-з роботи зимою - легше? :scratch_one-s_head:
    на мою думку, зимою треба спати, їсти і вчитися :pardon:
    якраз інтернет дуже доречно з'явився, я вдома по 12 годин з ноутбуком зимою:blush:
    яка різниця, що там за вікном, головне щоб запаси були...
    вже всьо... сезон розпочинається, продаю ноутбук, треба фізично працювати
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    то ви добре влаштувалися)
    можна спитати чим стаж заробляєте? Чи ви вже на пензії?
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :) по шию в снігу на роботу не ходимо. Тільки по пояс)гребемося якось.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    о, так-так. Запасів натаскати в берлогу, сала, первака і на бокову на півроку) як вилізли б навесні з берлоги - рідна б мама не впізнала.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @mypucm, на фото горіхи з вашого саду?
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну я не садив дерево, бо йому вже років тридцять... садив попередній власник дачі...
    але я його знайшов... бо був уважний, там же ще й інші горіхи ростуть...
    теж хочу розмножити, горіхами або чубуками
    колись пробував чубуки вкорінювати... утворюється каллюс, далі вони засохли в мене, відклав справу
    фото моє, 2015 року
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    якого сала з перваком :facepalm:
    я за здоровий спосіб життя, мені алкоголь не заходить навіть у вигляді домашнього вина...
    запаси в моєму розумінні - це овочі, фрукти, ягоди - сушені, квашені, заморожені... ну та ви тут в курсі
    ---------------------------------------------
    ну от уявіть собі - за вікном заметіль :facepalm:
    а ви в цей час вмощуєтесь зручно на дивані :cofee:, однією рукою дістаєте з тарілки смачні запаси, другою рукою клацаєте по львівському форуму:)
    а хтось у цей час мерзне на зупинках та в пробках по дорозі на роботу :sad:
    (а щоб совість не мучила, можна ж потихеньку мріяти-планувати роботу на теплу пору року :download::beach:)
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    не заробляю стаж :dntknw:
    я не проти, просто так складається, що не бачу смислу :scratch_one-s_head:
    маю слабку надію, що коли не зможу працювати, будуть якісь запаси :pardon:
    сподіваюся, це буде нескоро :scratch_one-s_head:
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Перепрошую за свій п"ятак
    Я і @Silver bullet свої стратегічні запаси показали і про них трохи розказали ;)

    Чомусь інші мовчать... :scratch_one-s_head:;)
     
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я шось пропустив? :scratch_one-s_head:
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо вирощування на продаж, не така легка це справа, скільки знайомі навіть починали продавати по одній ціні, розраховували на одне, а заплатити за місце на ринку, при напливі бідних пенсіонерів, раді були і вдвічі дешевше продати, щоб скоріше звільнитися і позбутися фруктів, які скоро можуть псуватися.
    При великих урожаях та конкуренції, дехто із сіл віз назад свої огірки, які збирався продати.
    Ще з приводу винограду, домашнє вино, навіть із дешевих сортів винограду часто закуповують великими партіями навіть дешеві базарні закусочні, я ще у минулому році коштував виноград Лідія, вирощену у наших широтах, дрібніший бессарабського, але пахучий і солодкий. Чи варто підживити на зиму? Підживлював і радили калійні добрива. Чи варто підживити весною? Дехто говорив, що не факт, якщо садити у сонячному місці та обрізати листя навколо грона, виноград буде крупніший і солодший, можна і правильно підживити. Сам зауважив, раннє виноградне листя, десь травень-червень смачніше і може замінити капустяне листя при приготуванні голубців.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Можливо і пропустили, не знаю
    Я спеціально не цікавився, але вуйко каже, що вас я знаю вже десь років 12-15, ще з Бізнес-форуму, і що я вроді не зустрічав ваших дописів про ваші стратегічні запаси ;)
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну... я живу в нормальній країні, в хорошому кліматі,
    живий, здоровий, можу переміщуватися, куди схочу, є доступ до цікавої роботи, до інформації,
    а шо щє є стратегічніше? :scratch_one-s_head:
    якщо ви про матеріальне, то думаю, що в нашій місцевості земля краща і дешевша :blush:
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фігня то всьо... Є стратегічні запаси, їх обов"язково тре мати ;)

    зі

    до речі, у Левандівкової були проблеми, а я тільки сьогодні взнав - хтось мене виключив у дівчат...
     
а де твій аватар? :)