В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На Хмельниччині. Я живу в селі, біля будинку три величезних горіхи. Було чотири.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @mypucm, ну ви, блін, даєте... :haha:
    Ви страшний халявщик, як тотой Льоня Голубков :)))

    зі

    Щодо глоду(бояришнику), то наші дикі тіпа брати настоюють його на технічному спирті, а потім вживають внутрікишечно в необмежених кількостях. Від того трохи помирають, трохи сліпнуть, але баби їм ще народять, вже адаптованих до того трунку ;)
    россияне пьют концентрат ванн боярышник
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    о_Оо_Оо_О

    зі

    я роблю по старинці - беру чвертку і іду до сусідки. Ми то діло обсудимо, і вона мені дає свої колготки. Я їх натягую на соняшник, ноги обрізаю - усьо, ніхто нікого не дзьобає і нічого не париться під клейонкою ;)
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А жінка за сусідчині калготи?
    Я би своїй не зміг пояснити, звідки в мене Миришчині колготи ,тим більше на соняшнику...
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    це такий... дослідницький підхід :blush:
    "пеніцілін не можна було винайти в Америці... там занадто чисто в лабораторіях"
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Про наші відносини з сусідами можна байки розповідати до ранку :)
    Але Срібна Куля буде сваритися і нову тему схоче створювати :)

    Скажу коротко - сусіди у нас з одного боку - прекрасні, а з другого - взагалі безподобні :yahoo::rock:
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Питань нема. Але КОЛГОТКИ? о_О
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та я так і поняв :)))


    @mypucm, дивно, що ви досі того не знаєте... о_О:scratch_one-s_head:

    Живець ні в якому разі не можна просити і приймати в дар. На крайняк - треба за нього заплатити.

    Але найкраще і для господаря і для того, хто хоче того чубука - це втихаря його вкрасти. Я говорю на повному серйозі.

    Були випадки, коли і я бачив в себе в саду весною сусідів/знайомих, котрі ходили між деревами. Але я скоренько пішов до хати, ніби нічого і не помітив ;)

    А виноград в мене в основному росте біля брами. То коли восени я його обрізаю, то обов"язково залишаю в доступних місцях найкращі однорічні лози. В лютому-березні їх хтось зрізає і навіть мені не дякує :yahoo: :)))

    А ви, @mypucm, берете і кажете: "навіть не лушпиння, а паростки картоплі присипав землею... росте зараза..."
    Посадіть нормальну пророщену і озеленену бульбу розміром в яйце - будете мати файну бульбу.
    Посадите лушпиння і паростки - будете мати пацєчу бульбу ;)
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну не буду ж я просити в неї труси... :blush:


    @VasMT, вам я не дивуюся - ви воєнний, до саду-городу може й не приучений ;)

    15 способів використати подерті жіночі колготки

    9. Голову соняшника панчохи захищають від горобців.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Приучений. І до саду і до городу.
    Сам сад заклав, правда за рахунок саджанців. Щепить мені сусід. При цьому мене не питаючи.
    Але питання в колготах ЧУЖОЇ жінки.
    ЧУ-ЖО-Ї!
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Маєте файного сусіда;) :good:
    О, з того тре було починати :)))
    Бо жінка віддає свої колготки сусідові, він по людях ремонти робить. А в неї тоті ДЕНи, шо йому якраз підходять ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    за нашими традиціями приватна власність має чітко визначені на місцевості кордони...
    найчастіше це паркан, або якась позначка... та хоча б стежка між городами в селі...

    якщо хтось чужий порушує ці кордони - виникає питання - якого х... що це таке відбувається? :acute:
    вже не кажучи про те, щоб щось там зламувати, відкручувати і т.п. у чужому дворі :facepalm:

    нормальна ситуація виглядає так :
    1)хтось підходить до двору, стукає в хвіртку, або галасує...:clapping:
    2)собака визирає і питає "хто там?" :smokedup:
    3)отримавши осмислену відповідь, або просто на шум виходить хазяїн... якщо пощастить у доброму гуморі:hi:
    ну і вже далі вже можна про щось домовлятися
    якось так :)
    яка може бути самодіяльність у чужому дворі, не розумію :dntknw:
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну, то й не звертайте уваги ;)
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Прогулявся садом... Сніг кілька днів як зійшов, все таке зачухане і сіре...

    Во, той шалаш для тичної фасолі. Страшненько так виглядає...
    Влітку він кругом весь зелений, і тільки маленький лаз для нас з онуками. Ми там відпочиваємо від тяжкої роботи :)

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    чубуки рожевого кишмишу :good: буду вкорінювати :)
    IMG_20190216_181634.jpg IMG_20190216_181921.jpg
    vinograd-kishmish-tairovsky_16w.jpg
     
    Останнє редагування: 16 лют 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    аякже! Глод корисний для хворих на серце та сосуди. Багато має витамінів та мікроелементів. Ми його їмо, коли стає стиглим, а надлишки сушимо як і шипшину, а зимою кидаю з іншою сушкою, коли варю узвар. А узвар варю пару раз на тиждень, тобто він є на балконі завжди.:)
    Але садити його краще у сусідів, бо таке здорове виросте напів-саду.
    А в нас на фазенді нікого круг нас нема. Одни померли, а доньці не треба і не їздить, другі приватизували, але років 10 теж не їздять, а з третьої і не було нікого, ділянка належить садовому співтовариству. Що цікаво: не земля - золото, майже метр жирного чорнозему, ділянки по 12 соток рівнесенькі, і недалеко водосховище, чайки літають ( у мене з другого поверху це видно), організована рибалка, орендатор зарибив водосховище - плати 100грн і цілий день рибаль, крім ночі..
    І нема бажаючих брати землю!. При тому, що ділянку можна взяти усього 150 долярів заплативши в садове товариство. Електромережа вже готова, будуйте, користуйтеся. Сторожа з собаками ваше майно охороняють, взимку теж.
    Платимо 600грн на рік. Е\е - по лічильнику. От е\е - дорога. 2грн за квт. Ми вже балонним газом користуємося. Та останній рік не дуже дешевше, скажу прямо.
     
    Останнє редагування: 16 лют 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гроно з вашого саду?
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    вище додав фотку винограду... назва здається кишмиш таїровський...
    знайшов на покинутій дачі, та й інститут Таїрова до нас близько в Одесі, мабуть цей сорт так називається,
    сподобався смаком і красою, добре сохне - виходить золотистий ізюм без кісточок,
    росте потужно, але укривний мабуть, бо багато гілок вимерзає (
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    саме ця фотка - з інтернету, але в мене такі самі грона були, тільки не фотографував (покусані бджолами:facepalm:),
    я раніше брав кілька занедбаних дач в оренду, там ще з радянських часів понасаджували всякого... там і знайшов цей виноград
    нарізав чубуків, хочу побільше розмножити, люблю виноград :)
     
а де твій аватар? :)