В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    дякую за ідею! якраз у контексті мого "з непотрібного потрібне". У мене накопичилось багато таких кришок, як відчувала, не викидала на смітник.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якщо Ви спалюєте сміття, то бажано ці кришки кинути в вогонь, щоб на них обгорів лак.
    Тоді вони дуже швидко в грунті перержавіють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Такі кришки, більше здавав на металобрухт, ранььою весною деколи кроплю залізним і мідним купуросом.
    Як пошкодився персик і тепер часто псується листя на сливах, тут може бути справа не тільки в браку заліза, є ще тля, короїди, різні шкідники.
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    читав учора про якогось Джиммі Картера, що був колись президентом США, та пізніше отримав Нобелівську премію... досі живий :scratch_one-s_head:
    він народився у фермерській сім'ї, що вирощувала арахіс... може тому й такий розумний виріс :pardon:
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, Ви таки якийсь підпільний збоченець - консервні кришки здавати на металобрухт можна тільки з великої любові до цього процесу )))
    / чи Ви так прикалуєтеся?/
    вага кришки для консервування - Пошук Google

    ціна металобрухту львів - Пошук Google
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На металобрухт несу не одну кришку. Звичайно, цінніший і дорожчий кольоровий метал, розібравши старий телевізор, можна мати мідну котушку, до неї додати ще пару кілограм чорного металу, відходи, щоб не нести на смітник, консервні банки, старі кришки...
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Н-да, львівське паньство зовсім виродилося: рибу бере і їсть руками і ще й носить консервні кришки на металобрухт!
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І мабуть баклажки здає)теж мабуть неаби який бізнес). У нас ззаду саду є ямка, куди зкидаємо пусті баклажки, а потім вивозимо в Харків (в контейнер).
    Так раз бачила як таке ж пансьтво дралися, хто доставатиме ці скарби з контейнеру). :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Виношу металобрухт, може 1 раз на 1 - 2 роки, викинути зі старого телевізора чи холодильника мідну котушку, за яку можуть заплатити навіть 100 - 150 грн, дійсно не "паньство", а польське "дзядовство".
    [​IMG]
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так розмова ж не про мідну котушку, за яку можуть заплатити навіть 100 - 150 грн, а про бляшанку вагою ~10 г. /ДЕСЯТЬ ГРАМІВ!/, котрій навіть ціни нема)))

    зі
    До речі, @Lanktocha, Ви вже колись говорили про мідні котушки, котрі знімали з ліфтів на Сихові.
    Чим там все скінчилося?
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У мене на металобрухт може йти не одна кришка, а хоча би 50 - 60 + використані консервні банки, як додача до кольорової міді та старих алюмінієвих кастрюль.
    Нічого на металобрухт не крав. У мене тато був майстром по ліфтах.


    Не будемо флудити!
    Майже всі огірки поминалися і повяли.
    Кукурудза, баклажани, перець, слива і груша-спасівка, поки що "на підході".
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Кукурудза, баклажани, перець вже на повну. Залежить від того коли садили і як поливали..
    Груша та угорка ще ні. Падає рання грушка - полудика та де-коли Любимиця Клапа. Яблуко раннє в нас дуже гарне: рожевий налив.Падає, їмо, варення разом з грушками варю.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Баклажани у мене, ніби не такі ранні сорти, переважно щороку пік на початку вересня, кінець вересня чи початок жовтня, як починаються приморозки, навіть маленькі баклажани треба доривати, бо іиак вже рости не будуть.
    Деякі крупні сливи, ще минулого року достигали вже у липні, тепер ще зелені, листя скручується і жовтіє, багато плодів можуть бути черливі, свої сливи, хоч кроплю, хоч підживлюю, все одно приходиться докупляти. Не проти посадити у себе пізню сливку "Сочинський чорнослив", мене пригощали такою. щойнозібраною на початку жовтня.
    Груша "спасівка" починає падати і достигати тепер, є у мене ще маленька пізня "Ноябрська".
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    хтозна який сорт... вже солодкий... смакота :)

    IMG_20200805_193805.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    равлики - як коні :facepalm:

    IMG_20200727_114017.jpg
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Виноград у нас, як і в теплішому затишнішому Закарпатті починається у вересні. Багато лоз, через травневі приморозки пошкодились.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш - у Вас равлики як коні, а Ви бавитеся козами ;)

    @mypucm, от дивіться, що люди кажуть
    старт - Hodowla Ślimaków - szkolenia, produkcja i współpraca

     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я і так і сяк обертав тотого равлика, але так і не відважився посмакувати )

    Хоча, наприклад, ті всі дари моря я вживаю з превеликим задоволенням )
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На добу-дві-три в кошик, щоби гімняшки вийшли (можна і без цього, але стравохід прийдеться висмикувати), добре помити, зварити, вийняти з шкарлупи, почистити і...
    А далі вже - любе-голубе.
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)