В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ми зазвичай ходимо поплавати і відпочити або на річку, або на Байкал.
    Річка через постійні дощі переповнена, холодна, сильна течія та й каламутна.
    А Байкал поки що холодний /для мене;/, хоча діти вже їздять плавати ще з кінця травня.
    [​IMG][​IMG]
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А як треба? ;
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    у напрямку терміново заробити гривень...
    загалом хочеться бути дрібним фермером, щось таке...
    але то скучно, то хочеться більше книжок прочитати, то нічого не купують, і т.д. і т.д.
    роботи я собі можу придумати скільки завгодно, але щоб отримати гроші, треба розуміти - чого хочуть інші люди... а інші люди хз чого хочуть...

    на днях встряв у суперечку в місцевій групі в фейсбуці - для чого комунальне підприємство робить стільки дурної непотрібної роботи...
    клумба з незакритим грунтом вище дороги... означає що там потрібно регулярно замітати пилюку (за бюджетні кошти)
    IMG_20200627_050140.jpg
    зате люди працевлаштовані...

    і я можу влаштуватися на таку роботу, гроші ж потрібні... але це буде розумова деградація...

    газони косять, один чорний грунт залишається... тут приходе якийсь... Я... і заявляє, що виявляється газон - це коли зелена трава...

    і т.д. .. світ недосконалий... переживаю (
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Йой, @mypucm, виглядає так, що у Вас і справді катастрофічна спека )

    От Ви кажете щоб отримати гроші, треба розуміти - чого хочуть інші люди... а інші люди хз чого хочуть...
    А мені збоку виглядає, що Ви ще не розібралися в собі, а берете і переймаєтеся іншими людьми)

    Бо чого Ви самі хочете, Ви вроді вже знаєте -
    - терміново заробити гривень...
    - загалом хочеться бути дрібним фермером, щось таке...
    - хочеться більше книжок прочитати

    А от що Ви для сповнення цих своїх захцянок реально робите? ;

    Бо, як по мені, то ці Ваші хотєлки можна було реалізувати ще позавчора)
    А Ви бурчите на недосконалий світ;
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    так я не поняв, ви мене ще більше заплутуєте? (
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У нас ще виносна спека, яка через декілька днів розбавляється зливою. Дуже перемінно, приходиться додатково кропити помідори, від надміру вологи вони чорніють, у лісах можна вже знайти лисички. Колись було і після жаркого і сухого липня, трохи дощі в кінці серпня і у вересня, маслюки тоді можна було косою косити.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    а яка краса! У нас теж водосховище, де ми купаємось, гарне. Чайки літають, багато. Рибу туди орендар завів. Пляжі різні, але скупчуються на одному, що під велетенськими вербами. Старички дрімають в кріслах, малюкі бовтаються в воді, молодь дудлить пиво, собачки метушаться. Спека, що робити.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ми вже накосили і наморозили в травні
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У нас "Байкал" - народна назва, ще відоме як карєр на залізничній зупинці Задорожне, за слухами, був там видобуток піску, є небезпечні місця, де неможливо передбачити глибину, там топились навіть майстри спорту з плавання, ще затоплений там не один бульдозер та ескаватор. У такій водоймі приємніше купатись, ніж на якомусь приміському озері, що як калюжа, але добиратись з годину в електричці, часто у переповнених та жарких вагонах, тепер там багато платного та розбудована інфраструктура.
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    в нас є покинуті кам'яні кар'єри поруч з річкою...
    це ж мабуть можна ставок зробити :)
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чому?
    Ви в собі вже розібралися?
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Йой, @Lanktocha, всьо у Вас за слухами :)))
    Ніякий пісок там не добували.
    Також не поширюйте байки про не один затонулий бульдозер та екскаватор. Бо понаїдуть піонери і пенсіонери металолом шукати.
    А заліза там і справді немало. Навіть імпортні чорні машини там топилися в 90-х.

    А як не знаєте, то хоть беріть та Віку почитайте;)
     
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а шо, треба кудись спішити? :scratch_one-s_head:
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Бо якщо розібралися, то ніхто Вас вже не заплутає /навіть я )))/

    Ну а якщо щось не ясно, то Великий Ма дав рецепт:
    @mypucm, а Ви маєте ровер?
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    щоранку їду за 5 км нарвати мішок трави... щоб ніяка зараза в сараї не мекала...
    це для тонусу, щоб зовсім не розвалитися...
    далі починається спека... який дурень у таку спеку працює...

    нє... ну гривень за, скажімо 500-600 на день я б зараз працював у полі... може..
    .
    поки нема таких пропозицій - в мене творча відпустка... спека спаде, там буде видно
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    були такі часи, що я настільки не хотів працювати (наприклад, у січні) що продавав ноут, щоб були гроші... сподіваюся, може тепер до цього не дійде... раніше щось придумаю
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А що добували? Раз карєр, то був якийсь видобуток. Може деякі риси, притаманні іншому місцю відпочинку карєру у Ясниськах я помилково приписав. Місце популярне, як у літню жарку погоду, так і на йорданські занурення у січні.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так в січні ж ніхто не працює ;
    В січні всі святкують святі свята, беруть і колядують, щедрують, ходять в гості і приймають гостей :)
    Пів-грудня і січень це ж Різдвяний цикл св"ят.

    І у такі великі свята Ви ноутами торгуєте...
    @mypucm, тепер маєте гріх:cry:

    зі
    @mypucm, а як часто Ви сповідаєтеся?
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ніколи не пробував, а нашо?
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Щоб ноут не продавати ;)
     
а де твій аватар? :)