В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не такий любитель яєць. Більше люблю препелині.
    Але до випічки, до салатів - не обійтись.
    Курка зліша і пакосніша птиця, навіть порівняно із качкою.
     
  2. Destora

    Destora New Member

    Я ращу семена конопли у себя на участке. Это как хобби, ни за одним растением я так не слежу как за ним. Но чисто в декоративных целях, чтоб там не подумали что курю) Покупаю сорта с которых не будет чего курить и они просто растут. Но покупаю красивые, разных цветов и форм. Все максимально легально. Но беру специально в магазине , чтоб не подсунули фигню. Беру в интернет магазине ибо пока у нас таких нет. Но там большой выбор, можно посмотреть даже как они выглядят когда цветут и прочее... Эти семена конопли покупаю по адресу https://semena-konopli.com.ua/ua/master-seed/ . Если боитесь покупать, то можете писать мне в лс, я помогу Вам с выбором. Чтоб вы не промахнулись и точно не пожалели.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Destora, а Ви чому не вітаєтеся?
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    перший раз чую) коноплі таки декоративно виглядають, і якщо їх буде трохи та продумати як це вписати в ландшафт, може бути гарно.
    Хотілось би бачити фото, що у вас росте з тих, що не курять.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    За вікном гроза, лиє як з відра

    А я трохи вже відкрив зілля приворотне...(
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та шо ж таке. У вас вже жаб на городі можна розводити.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ще ні, вода на разі в розплугах ще довго не стоїть )

    А були роки, коли гуси пливли по городі і скубали буракові і кукурудзяні листочки. Але на це впливає рівень Дністра. А він поки що не критичний

    зі

    Після грози гуляв в саду. Нормально
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    у нас суворі тучі туди-сюди ходять післяобід, дуже парить, але по прогнозу тільки на вівторок гроза. Сьогодні десь в час дня пішли на наше водосховище, сонце просто злоякісне - пече страшне, вітер суховій, дихати нічим, 32 в тіні...
    Післяобід все міняється - і сонця нема, і суховію нема, і температура трохи спала, і ми покупалися у хвилях))
     
    Останнє редагування: 18 чер 2020
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Пройшовся з обходом;

    Кожному помідорку на ходу зробив накриття від дощів. Бо кажуть, що помідори дощу не люблять.
    Для вентиляції в пакетах прорвав діри, та й жари нема, похмуро.
    Тре було перше ставити теплицю... Але ж було лєнь... :blush:
    [​IMG][​IMG]

    Ну, це вже всім знайоме і мабуть надоїле зілля так нині виглядає)))
    [​IMG][​IMG]

    А це походу сфотав цибульку. Це вже дружини парафія, вона мене туда не допускає )))
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Добре все у вас росте. Слава богу.
    Вважаю ІМХО, треба відкривати, хай росте на волі ваше зілля. У нас одна сусідка попросила по телефону, щоб я подивилась і сказала їй, як в її тепличці(такій як на фото) помідори себе почувають. Я відсунула цеглини, заглянула...на мене як з сауни пахнуло жаром - я аж відскочила. Там така температура та вологість - йой! Я з торців повідкривала, а їй сказала - приїжджай та викидуй то накривало нафік. У нас помідори стояли і під приморозком, і під вітром, і під всіма дощами...навіть не доставали ці теплички в цьому році. Перцю та баклажанам поки було холодно - не росли. А помідори росли нормально - і з розсади, і з насіння в лунку (їх вже наздогнали та цвітуть).
    Трохи насіння капусти під двома лежачими рамами всходило - ще на початку квітня.
    Огурців понав'язалось багато, а перші семядольні попадали під мороз (побіліли). Так що не так вже і страшні ті погодні вибрики.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Із власного досвіду:
    Зілля /поки воно ще маленьке, тільки-тільки з хати/ дуже боїться проливного дощу. Бо тоді дощ прибиває його листочки до землі і воно забруднюється і жовкне. Так що ця плівка на дугах - це скоріше дощовик, а не парничок-теплиця. Просто накривав тим, що було під руками /на стриху в підвалі/. В ідеалі замість плівки мало би бути агроволокно або /на худий кінець/ вишиті лляні рушники ;

    Тре буде промоніторити запаси лляних полотен по селах;

    зі

    капєц, автентика - цю наволочку вишивала або моя мама, або мама дружини. /якщо не їхні мами або й дальше... (наші бабці-прабабці)/ Цій вишивці мінімум років 50 ;

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    І в шафі таких ще багато

    а ви берете і кажете;
     
    Останнє редагування: 19 чер 2020
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    люблю це дуже!Це і раритет вже - гарні гроші вартує.
    В мене такого бабусиного нема зовсім, то я вам заздрю щиро. І мати не вишивала, і бабусі.
    Сама я вишивала, але картини, що мені дарили наборами, дочки вишивали теж картинки (у мене залишились під склом і в рамках).
    І на невеличких подушках(думочках) є різні птички, таке).Орнаментів якось не було.
    Зараз не вишиваю)
    Салфеточки в'яжу крючком - то буває, зимою))
    Зате вишиванки з українським орнаментом на ярмарках та в подорожах купляла дорогезні - собі, чоловіку)
    У сина кілька вишиванок, у невістки, у внучки вишите платтячко, і у малого бубончика вишиванка ще й червоні шаровари з атласу))
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я вже десь казав:
    Моя мама дуже любила вишивати. Колись, коли я був ще дошколяриком, довгими зимовими вечорами вона весь час сиділа з голкою і полотном, і вишивала рушники на образи для хати і церкви, святкові наволочки, сорочки, салфетки, скатертини... і колядувала.

    Та й зараз у всіх нас в родині практично всі сорочки-вишиванки ручної роботи. Їх вишивали наші рідні - мами, сестри, хресні.
    У жінок, правда, в колекції є і куповані на різних виставках. Але це чисто для колекції і щоб було красіво.
    Але й ручної роботи є обов"язково, вони особливі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зауважив декілька зелених помідорів, їм би більше тепла та менше опадів для достигання, баклажани - гарний, сформований кущ, як буде цвіт, більше 6 - 7, залишати не буду, черешня ще не стигла, десь за днів 4 - 5 буду збирати урожай, купляти мелітопольські за 150 - 200, чи закарпатські за 80 - 100 задорого. Слива, вже пожовкле і привяле листя, крапчасті зелені сливи, докупити прийдеться.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Народна творчість...нема ціни цьому. Зараз майстринь, що вишивають шедеври, теж не мало. Але це якось...все це на основі бізнесу.
    А в родинах, особливо в містах, молоді просто ніколи.
    Ось взяти мою доньку: вона і говорить бистро, коротко, бо їй завжди ніколи. Дві роботи, курси английської, дитина. Чи буде час, коли спокійно повишиває? а це яке задоволення і краса це носити.
    В мене десь є фото, як ми 1 вересня їхали через Львів. Все місто було у школярах та вишиванках; і дівчатка в вишитих блузках та поясках, і хлопці в вишиванках; і мами, що привели першокласників у вишиванках, і малі бубончики на маминих руках у крихітних вишиваночках. Свято, прекрасне свято.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Моя старша невістка дуже-дуже-дуже зайнята на роботі.
    Бачили би ви, які сорочки вона повишивала двом своїм дітям ;
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас продовжується спека...Розочки на кущах спекаються.
    Картоплю підкопали - горох горохом.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Доброго ранку.

    А у нас вчора під вечір як зарядило, так вроді аж над ранком перестало...
    Добре, що я ще встиг накрити свіжовисаджені зіллячка;
    [​IMG][​IMG]

    Всьо, в хаті нема ніц, все на грядках.
    Тепер чекаємо наступного процесу - виломка пасинків і збирання достиглого листя
    Може...

    От так зараз виглядає основна тютюнова плантація;
    [​IMG][​IMG]

    зі

    всьо, наразі перестаю хвалитися, бо вже і самому тото надоїло :blush: :)))

    /а взагалі-то я тут веду тіпа щоденника ;)/
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Трохи забагато тепер опадів, просили у квітні, коли грунт був, як сухий цемент, при такій вологості сприятливі умови для шкідників мурах та червоних слимаків. Через все мокре, складно визбирати троянду на варення.
    Початок другого тижня - опади та невелике похолодання по всій Україні, на наступних вихідних досить жарка і сонячна погода, можна буде дозбирати черешню, може почнуть появлятися абрикоси, ранні яблука паперівки - дрібні як горох, навіть для компоту ще не годяться, баклажани не дуже обсідає колорадський жук, можливо. через сусідство з цибулею і часником, на обід, накінець будуть голубці у виноградному листі.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дощ, Знову дощ

    А сестра цими днями робить сіно...:cry:
     
а де твій аватар? :)