В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вуйко-садовод, котрий мене ще в дитинстві вводив в курс справи, ще тоді сказав мені приблизно таке: "то всьо херня, щепити треба рослини одного виду" . І я ніколи навіть не пробував зробити йнакше :)
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Головне правило №001 - при цвітінні рослини НЕ МОЖНА кропити!

    Я в кінці зими, поки дерева ще сплять, кроплю їх залізним купоросом.
    Потім по рожевому конусу кроплю препаратом Санмайт.

    Все, плодові дерева більше не обробляю.
    Про це дуже багато написано. Навіть використовують оголені проводи під струмом :suicide:

    Я дотримуюся правила - не тре бути жадним, посадіть ще одну черешню - хватить і вам і шпакам.

    Може у мене в саду тому і немає всяких вушивців? ;) :scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 12 лют 2019
    • Подобається Подобається x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    петунії - в кольорах національного прапору, не як-небудь!


    [​IMG]
    А тут попався і горішок фундучок. Може, погано видно, але він великий, як і ця малина - Джоана Джей. В два рази довший за 25копійочну монету.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Квіти красота!!! Але квіти - то не моя парафія :)

    Малина тоже гарна:good:
    А як вона на смак? Не водянистий?

    У фундуці я дуб... Але знаю, де в лісі росте кілька кущів ліщини ;)
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Кропити біопрепаратами можна завжди. В той час, як хімікати - тільки до білого конуса та ще, коли зав'язь 1раз - від плодожорки. Восени і весною при розпусканні листя - бордоською сумішшю. Ми так робили довгі роки. Але парша на грушах не виводилася.
    Зараз якось приноровилися біопрепаратами, але для агрусу та винограду не можемо пристосуватися. Щось не те. Оідіум трохе поменшав, але не до кінця. А агрус треба в березні чи окропом обдати, чи Топазом, як раніше.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Користуюся Топазом, Хорусом і Стробі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Малина солодка і пахне, що цікаво. Проходиш поряд і пахне як в раю)
    Слухайте мене, поки я жива) Заказуйте в інтернеті гарні сорти.
    Ліщину можна посадити як опилювач. Але я не знаю: це ж кущ, вона хоч не полізе далі по дільниці? А тут ДЕ-РЕ-ВО!Рік сьомий - стовбур в діаметрі 15-17см. Але треба 2-3 різних сорти, бо малий врожай буде.
    Нічого такого складного нема. Тільки, коли саджаєш, треба в яму засипати щось від лічинок хруща, бо з'їдять коріння. І хай росте. Замульчировати коріння, раз в місяць поливати, поки молоде. На 6 рік будуть горішки. І тоді можна формувати: обрізати, роблячи форму "чаші", щоб бджілки залітали. Посадіть! Вони ж такі дорогі -ці горіхи!
    А волоський горіх у вас крупний. Ще арахіс вирощувати нічого робити. Там тільки гемор помити-просушити.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Silver bullet, я сі вами не натішу :)
    Як ви думаєте - звідки в інтернеті гарні сорти? ;)
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А я де брала??
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я вам нащо сорти називаю, га-а?
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ладно, проїхали... ;)
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Silver bullet, не знаю, нашо ви їх називаєте? :)
    Я їх вже і забув...
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вам треба багато фундука? Шо ви з ним робите? :scratch_one-s_head:
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я не можу конкретного питомника назвати, бо дивлюся різні. Поначалу це був Грінмаркет. Потім почала лазити по інтернету де дешевше. Нічого складного: жмакаєш кнопочку "купити" та "скільки". Тобі передзвонять, бо треба телефон вказувати та е-мейл. Скажуть, коли пришлють. Раніше, ніж треба садити не пришлють, не бійтеся. Може принести додому кур'єр, можете самі на складі забрати , можете на Новій Пошті забрати - на якій указуйте самі. Платити при отриманні тим більше, що можете подивитися, розвернути, а потім платити. Ну ми такого не робимо... Один тільки раз в Грінмаркеті напівздохлу клубнику вислали, ми її зфотографували і їм на електронну пошту вислали. Так вони аж 10 шт гарних кущів за те вислали). Поки пересортиці за кілька років не було...
    Тільки один раз замість сливу другу грушку прислали. Один раз!
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В кадужці квашу!
    Ну поки другий рік тільки родить - 1кг є)) Та його ж здавати можна, як і грецький, якщо зайвий, але з 2-3 дерев вам на родину зайвого не буде, відповідаю)
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ми ж тут досвідом садовим ділимося, чи ні?:haha:
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ой, насміялася. Все, я пішла)

    Дорогая редакция, нам очень понравился ваш ананасовый салат, только вместо ананаса мы положили картошку.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ділимося :good:

    Тільки я не заказую по почті всякі рослини.

    Я вже казав - я роблю по старинці - беру чвертку і іду до сусіда-родича-знайомого. Там ми то діло обсудимо і він мені дасть попробувати щось найсмачніше.
    А весною я піду до нього в сад і вкраду собі гілочку з того найсмачнішого дерева/куща ;)

    Так само і вони до мене приходять ;)
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    - Микола, а ти в якій перукарні стрижешся?
    - Я що, дурний, за підстрижку гроші платити? Беру фляжку, кусень кубаси й йду до кума. Він мене задурно постриже...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви би попробували торт, який пече моя невістка - без грама муки, лише з грецького оріха :yahoo: ;)

    А ви кажете "здавати" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)