В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нє, бо він під рамами.
    Але виглядає так, що арахіс - то не моє. Поки що... Може на наступний рік зростеться...
    зі

    во, мій славний горіх
    [​IMG][​IMG]
    але надія є;
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас таке раз було, тільки не пам'ятаю чи були горіхи. Зараз навіть персик має зав'язь. Правда молоді 2шт. ніяк не розпустяться. І чайні рози підмерзли - підрізала зараз їх дуже.Ще одна дуже гарна абрикоса - я думала, що нема зав'язі, капець. А потім роздивилась, що на самому верху є.
    З нею дивна історія. Чоловік восени купив на базарі як черешню - листя не було (я без листя не купила б зроду). І ось на весну бачу: це абрикоса. Ну хай росте.
    Такі гарні абрикоси: великі, круглі, пахучі, соковиті, кісточка солодка.Малі називають іх персиками. Що за сорт хз, походить на Тріумф, бо знизу є як невеликий клювик. Дерево не розкидисте, а зібране і тягнеться вгору.
    Друге дерево, що купив як черешню, теж було не черешнею))) Сливою))
    Але гарна слива - пізня (10 жовтня збирала) і велика, набагато крупніша угорки.
    Базар це базар. Хоч і в інтернеті буває пересортиця. Персик прислали не той, що заказувала, але який холодостойкий! От зараз зацвів рано, цвів три холодних тижня, поки бджоли не літали, і такі зав'язав))
     
    Останнє редагування: 15 тра 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Доброго ранку!
    Заказується файний день, срнячний і без дощу

    [​IMG][​IMG]
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сьогодні можна посадити холодостійкі салеру і капусту, достатньо вологи, потім можна помідори під плівку, ще пізніше перці і баклажани.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Доброго ранку.
    Буде тепло і сонячно. Мабуть;

    @Silver bullet, ну шо там?
    Як вам Харків після відсутності?
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Часник. От кому мороз десь)))

    Він єдиний із "грядкових" цибуль-петрушок-морков... під моїм повним патронатом)
    Бо часник має і садити, і доглядати, і вибирати господар;

    А шо, у нас дома так було завжди...

    [​IMG][​IMG]
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Часник може рости і в затінку, мені радили, якщо висажу баклажани, то рекомендовано, по сусідству з часником, цей різкий запах відганяє колорадського жука, коли баклажани росли близько до картоплі. мало що дозрівало, все зжерали колорадські жуки. Кропити все одно треба буде, але краще менше "хімії" і більше природніх способів.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я цього року попробую до боротьби з колорадом задіяти внуків. Їм по відерку з томат-пасти і по патичку, собі відро з-під снєжки і віник - і погуляти рядами. Не так тих рядів і багато, а дітям заняття та і бульба без хімії.
    Лиш би погода дозволила.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тільки як часник у затінку, мало біля нього місця, насадити біля нього багато баклажанів не вийде. Може і до помідорів якийсь кущ запхаю.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас картоплі не дуже багато, так я зазвичай пару раз пройдуся позриваю листики з кладкою. Врешті і збирати тоді жуків мало. Ми не бризкаємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Смішно Смішно x 1
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сьогодні немало було прогнозів на морозну ніч, бачив, як недавно, всі у паніці накривали плівкою чи хоча би підсипали землею картоплю, яка трохи віджила після приморозку в середині травня. Таке ймовірніше високо в горах, тут ніби плюсова температура, але низька, якщо приморозок, все остаточно добє.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Загроза сильних морозів минула, у такий час, у наших широтах їх вже не може бути.
    У мене під домом попадалось, ще деякі сусіди жалілися, забагато докучають кроти і медведки, знаю вони не люблять різкого запаху, не люблять хвою, навіть господарське мило.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви це гарантуєте?
    А якщо будуть, то тоді шо?
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    може й тлю так можна вивести? бо лінь бризкати дерево
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тоді всі молоді пагони будуть без листочків)))

    До речі, про мурах, котрих я напував самогоном.
    Від самогону вони тільки окріпли)

    Кілька днів назад сипанув в їхню колонію тотих гранул від медведки. Тільки що гуляв по саду - мурах не видно. Але може вони ще сплять? Подивлюся вдень.

    зі

    Доброго ранку.


    View: https://www.facebook.com/shlyahta.com.ua/photos/a.433958600106615/1606523356183461/?type=3&theater
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що говорить статистика? За останніх, кількадесят років хтось пригадує приморозки у кінці травня чи на початку червня? Більше тривожить можливість сильних злив, вітрів і граду, які також можуть наробити шкоди.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та не садить вже нічого -все продається в супермаркетах. А то мало що - вітри та град.
    Помідори вже цвітуть, до речі.
     
а де твій аватар? :)