В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    перша зелень на столику на веранді
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    ці тюльпани зацвітають першими після крокусів та гіацинтів.
    Вони невисокі, надзвичайного рожевого кольору (фото не передає), і листя декоративне. Сорт не знаю - в інтернеті купувала.
    Вони ще є вище - на фото з дитиною.
     
    Останнє редагування: 11 лют 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Пишіть в темі) Людям потрібно трохи позитиву. І зима довга і все інше....
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У мене є "Подарок Запорожжю". Сорт дуже смачний і невибагливий

    [​IMG]
    [​IMG]
    В перші роки я накривав весь столовий виноград. Потім перестав накривати, зимує на шпалерах.
    Приходиться пару разів обробляти від хворіб.

    Ну а технічний хіба що обрізаю...

    Самий вередливий "Надія АЗОС". Але він вартує, щоб з ним бавилися - смакота! ;)
    /шось фотки не бачу... може вже і нема.../
     
    Останнє редагування: 11 лют 2019
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    А це Спас на дачі. Яблука, мед, дитина... Моя бабуся, царство небесне їй, яблук до Спаса не їла, бо була набожна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це два різні сорти: "Подарок Запорожжю" і "Новий подарок Запорожжю". Десь має бути ще його фото. Подивлюсь.
    Сорт "Молдова" найкраще лежить. Тому його, мабуть, восени і найбільше торгують. Але він дуже пізній - средина-кінець жовтня.
    Є у нас ще чотири різні кущі, всі укривні, назви не знаю, не пізні, прекрасні сині і білі "дамські пальчики", але скільки з ними геморою...
    Спека - хворіє, дощі - ще більше хворіють, початок осіні - перепад температури - все,капець - прийшов оідіум.
    Чоловік перейшов на органічне землеробство і всі ті недешеві біопрепарати мають не таку рішучу дію, як звичні химічні. Тільки кропи і кропи. І все одне восени оідіум (це розтріскування ягід і подальше знущання з винограду осами)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так, столові сорти потребують уваги.
    Відколи є внуки, то я суттєво зменшив обробку кущів. Втратив в зовнішньому вигляді, але зато мінімум хімії

    зі
    во, мої внуки
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це вони дивляться в сторону Угорщини?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так :)
    Невістка мені заборонила хвалитися внуками в і-неті :cry:
    Хоча сама бере і час від часу хвалиться. То я її інтернетівські фотки використовую :)

    Во, тоже стирив в невістки ;)
    [​IMG]


    зіі

    а от молодший син вже вчора відкрив велосипедний сезон

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Минулорічні огірки

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ой, клас) Донька вчора приїхала з Херсонської області, то каже, що зеленька травичка та бруньки і +12) А де це ваш катається?
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це він на Кіпрі
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Онук дуже красивий хлопчик, а манюня така шкодна) це щастя, що є у нас продовження.
    Мої діти рано заплелися в одну косичку, рано завели дітей, але тепер бачу - слава Богу. Бо коли починають "будувати оту кар'єру", то ніколи дітям там не буде місця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Скадовськ 2017
    [​IMG][​IMG]
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Клас. Це сорт такий, чи ви пуп'янками збирали?
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звичайний огірок...
    То дружина вже не хотіла бавитися закруткою, бо і засолила і намаринувала багато слоїків. А огірки пруть і пруть :)
    От вона і закрила кілька банок таких маленьких, зимою дуже смакують ;)
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    2016
    /Онучка лишилася вдома. Але вже тепер вона тоже має закордонний паспорт, то готує свій рюкзачок :)/
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Наш молодший син ніяк не остепениться - ровер, гори, море, плавання, біг...
    А я вже нових внуків хочу ;)
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я теж хотіла - і от маю: малий бубончик 2 міс, пахне молочком. Щастя його тримати, такий шовковий) Фото поки нема.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Додому ще нікого не запрошую.
    Раз згадали виноград, у себе під домом посадив окультурену Ізабеллу, плоди крупніші і солодші, майже як аналогічний сорт на Закарпатті, гроно можна спокійно зїсти і не відчувати ніякої ускоми і терпкості, окрім домашнього вина, можна варити кисіль чи закручувати на зиму. На зиму відрізаю лишні лози, можу підсипати калійні добрива, додатково не утепляю, оскільки він досить морозостійкий.
    Як у кого ростуть теплолюбиві фруктові дерева? Чув від деяких людей, хто вирощує абрикоси - у нас вони досить недовговічні, перші роки можуть бути крупні солодкі плоди, а потім пусте дерево, яке варто зрубувати. Сам садив персик, за пару років засох, можливо тому, що був посаджений не там, де треба. І такому є застосування, деревину садових фруктових дерев використовую, і для шинки на Великдень, і якщо готую шашлик.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)