В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а я сьогодні купив 60 кг винограду по 5 грн. - схожий на молдову, але якийсь інший
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Навіщо стільки? Сок робити? По 5 гривень, мабуть, тільки Ізабелу можуть торгувати)
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ізабела і лідія мені шось не заходять, тому і даром їх не беру,..
    просто в нас ціни такі... зараз самий сезон... виноград спілий, бджоли його знищують... молдова найбільш розповсюджений, майже у кожному дворі... а він класний, в нас на півдні добре визріває... на базарі кругом по 7 грн.... а коли більше брати то й дешевше...
    Щоправда, це все домашній... сучасні нові сорти дорожче...
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Бджоли? Ой, ні, помиляєтесь. Оси! Зграї ос нищать виноград, залазять в середину грона, виїдають там ягідки. Все в середині грони стає гнилим та коричневим, потім і зверху - по 7-8 штук сидять на ягідці.
    Це страшне. Можна надівати сітчані мішечки, але їх стільки треба! Та і сороки в нас довбуть по тим сіткам, а далі налізають оси. Щось наука повинна придумати.
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    куди я діваю...
    в першу чергу намагаюся запасти свіжий виноград... вибираю тільки цілий, щоб не пошкоджені ягоди... закидаю на горище -можна підвісити або розкласти... тільки не на купу, щоб була вентиляція... і він може до весни лежати...

    Є якийсь сорт без назви дрібний солодкий, я його розклав на сонці сушити на ізюм

    Соку роблю стільки вистачає ентузіазму... позаминулого року зробив 200 літрів, у минулому році з вином експериментував, більше не хочу
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну... я б не сказав, що так страшно..
    треба більше вирощувати, щоб всім вистачило )
    вони досить вибірково гризуть, тільки спілий )
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От заспокоїли. Третину урожаю пошкодять - це не страшно? Вибірково - це на гроні, що не зовсім стигла вже вибірково їдять ті ягідки, що стиглі. Знімай врожай полустиглий, або будеш без урожаю.
    І так кожен рік.
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    та якось буде... не тільки ви страждаєте... от мені вчора привозили виноград, так той дядько каже шо ще й бджіл своїх тримає )))
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що з вами?

    В нас сороки стільки розтягали арахісу, що вже не хочу його вирощувати. По 5-7 штук сидять і викопують... Поставили опудало - хоч би що. Не лякаються :)
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    вранці було +5... трохи незвично у вересні :pardon:
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чи хтось стикався, може робить заготівлі на зиму заморожені баклажани, трохи полишались свої, різних тушених і запіканок наївся, таке потрібно їсти і зимою, чув схвальні відгуки, хто заморожував баклажани, вони як свіжі, кращі маринованих із оцтом, але при неправильній заморозці можуть бути гумовими. Тим більше, ще не було можливості заморозити гриби, баклажани ніби так само, потрібно підварити чи вимочити у підсоленій воді.
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Відварені в підсоленій воді маслюки заморожую кожен рік.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я думав так само, заморожувати по такому ж рецепту як гриби.
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Смішно Смішно x 1
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    надибав в інтернеті фотки... так захищають виноград... працьовиті люди :)
    image.jpg image-1.jpg image-2.jpg
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Поки що не зустрічав

    Є серія про Володьку. Жителям центру і сходу подобається)

    View: https://youtu.be/kGqDLrCTcjM
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)