В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Може і буде трохи менше. Хоча маю сумніви, щоб в середині вересня не викопали.
    Дешевою як раніше не буде і це правильно. А то що це за ціна - 4-5 гривень кг?

    Зате на воду чи газ, чи електроенергію накинути людині 4-5грн - і мають мільйони на рівному місці.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Занизька ціна, є поняття "Лиш би продати і лиш би не зіпсулося". При великому урожаї яблук, їх продавали за копійки, я не забув, як реалізовував свої грушки, особливо бідним пенсіонерам зменшував ціну мало не вдвічі з початкової, лиш би продати, на другий день вони вже гнили.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Десь читав, що пояс субтропіків піднявся географічно на 400 кілометрів. Тому те, що раніше вважалось екзотикою, тепер звична річ. Кавуни і персики на львівщині, кавуни і дині на Донбасі, два врожаї на рік...
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я мав у цьому врожаї свої дині, баклажани, все більше на ринках із наших широт, із Львівшини, Рівненщини - відрами продають абрикоси і персики, це добре, але гірше родить картопля, як у Португалії чи Єгипті вирощувати картоплю на піску не навчились, нічого ще нема із грибів крім поодиноких лисичок.
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    А колись було... хлопці возили помідори десь аж під білоруський кордон.. міняли по селах на картоплю...
    Ну і взяли з собою кілька ящиків синіх... баклажанів тобто...
    Так люди питали що то таке :scratch_one-s_head:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    на півдні чомусь ростуть груші, сливи...
    а на півночі і заході - грушки, сливки...
    :scratch_one-s_head:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    десь вичитав таку штуку... останніми роками Гольфстрім швидко охолоджується :facepalm:
    (а саме він робить в Європі теплий клімат...)
    Наслідками можуть бути суворі зими і спекотне літо...
    (тобто більш континентальний клімат)

    так шо валянки не викидайте :pardon:
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Валянки, лапті та кокошники - то не наше, звиняйте.
    Ще є малахайки - також не наш фасон. :)

    Зараз дуже великі морози для Харкова, наприклад, це 15-20 градусів.Це кошмар і при такому всі один одному бідкаються, що це ж все вимерзне на дачах)
    А ті, хто живуть за полярним кругом чи біля того, не видержують наших зим - в них болить голова, і вони пчіхають та кашляють від сирості та каші під ногами всю зиму.
    Вони питають: як ви можете кілька місяців жити без сонця під пасмурним небом з сльотою під ногами??
    А ми відповідаємо, що хай краще так, ніж крижаний вітер, -50 за бортом і холодне сонце. Це тільки в віршах добре:
    "Мороз и солнце - день чудесный".
    Дивлячись який ще мороз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Так само, залежно від вологості та інших факторів, у Сибірі інакше сприймається, можна не так вбиратись при -20 там, інакше у нас.
    Рослинність там інша, фруктові дерева, які ростуть у нас, там рости не можуть.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Согодні зняв яблука з середньоспілої яблуні. Нормально.
    В натурі яблука гарніші, то камера чомусь розстроїна...

    [​IMG][​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У мене, минулого року яблук було значно більше, скільки гілок було зломано, але поїсти, трохи соку на зиму зробити такий кошик точно був.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    На знимці один з кількох кошиків;
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є, навіть у мене літні, осінні та зимові яблука, найбільше осінніх, минулоріч було і багато літніх та зимових.
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Колись давним-давно я зробив своє перше вино, з білого винограду. Тоді получився оцет.
    Відтоді я роблю вино тільки з темних сортів)
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    з вина можна оцет зробити?
    :popcorm1:
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Оцет можна зробити зі всього хорошого.

    Оцет — Вікіпедія

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Господи, які яблука у людей!
    В нас яблуні навіть не цвіли. У тітки на трасі такі ж завидні яблука позавчора купила по 18 грн кіло - і майже всі сама зточила) Зате у нас виноград...у вас такого гарного по 2кг грона точно нема. От заведить собі "Новий подарунок Запоріжжя" - будете всіх дивувати. Заказати можна по інтернету в питомниках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У мене, хіба що досить багато осінніх "Слава переможцю", літніх "Паперівок" майже не було, так само мало зимових "Йон" та "Ренетів", грушки хіба що на освячення на Преображення були, все чергується, минулий рік ломились від плодів гілки.
    З 2 сорти винограду я би не проти досадити, лиш би було вільне освітлене місце, той же "Подарунок Запоріжжя" та "Бойконур".
     
а де твій аватар? :)