В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ідея, яблука і груші сушу щороку, сливи на чорнослив, якщо їх багато, сушать малину але при спеціальних температурах, просто на сонці не вийде, абрикосів було мало навіть поїсти, не те що сушити.
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    чому малину на сонці не вийде?

    Ще помідори (порізані) на днях пробував сушити - сохнуть аж бігом
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сусід малину сушив у спеціальних печах на хліб.заводі, де працював.
    Овочі чув про заморожування, готування на грилі, кращий ефект від помідорів у свому соку, для чого використовувати сушені?
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Був ящик помідорів і спека, і не було часу возитися з банками, стерилізацією... і просто було цікаво, що вийде
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сьогодні мені передали кавун, вирощений у Яворівському районі ( при можливості розміщу фото ), менший херсонського, але на 4 - 5 кг. потягне, посаджений у затишному добреосвітленому місці, достиг тепер, не у кінці липня як на Херсонщині, насіння із нього зберіг, на другу весну треба садити у себе.
    Зауважив, все більше на Галичині та Волині вирощують теплолюбиві баклажани, із фруктів абрикоси і персики, ще років 10 тому, не дуже характерними такі фрукти були у Центральній Україні, тепер там звичне явище і все частіше вирощують їх і в нашому регіоні. Натомість, погіршується урожай картоплі, а у такий час ще нема грибів.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    нічого, привезуть польську картоплю. А дійсно пів-країни затопили дощі, а на сході на півночі один гарний дощ на все літо, та ще така скажена спека три місяці. Рання капуста була тільки теплична - у нас, наприклад, цей рік не мали. Цвітна хоч і виросла добре - досі нема зав'язі.
    Може, будуть ще дощі та пізньої трохи буде.
    Зате огірочки, що посіяли 1 серпня, збираються цвісти.)Такі кущі здоровезні, темно-зелені, листя велике - плетуться.
    Подивимось на цей експеримент.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А я все більше переконуюся, що в мене непогано получається тільки вирощувати виноград і косити газон)
    Ну, ще яблуні, груші і сливи/вишні/черешні можу пильнувати)
     
    Останнє редагування: 12 вер 2019
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ні, я вирощувати траву не підпишусь ніколи, хіба що діти, як схочуть. Газон - це такий гемор, то треба все закинути, крім грядочки полуниць, і кохатися з тою травою. І все одно - то засохне, то замокне...
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та я ж не кажу за газон біля хати. Там морока, не сперечаюся.

    Я кажу за газон на 20-ти сотках городу. Там простіше - на 2 літри 95 бензину 60-70 мл масла Штіль, за щнурок потягнув - і косиш)
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Так здається, що виноград такого догляду не потребує, весною скропити залізним купоросом, дати трохи підживлення, на протязі літа, як формуються грона - обривати лишнє листя, щоб плід мав більше сонця, після збору урожаю та обпадання листя - пообрізати лишні лози, при вибагливих сортах підживити та утеплити на зиму. Звичайно, якщо у когось ростуть дешеві технічні сорти винограду як Ізабелла чи Лідія, купувати дороге підживлення чи кропити не особливо є бажання.
    Скільки було сюжетів про затоплення Одеси у літній період. Скоріше цього літа характерними були різкі перепади, що також не дуже сприятливо для рослинності.
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а шо з картоплею в цьому році? в нас по 13-15 гривень :facepalm:
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В Києві 15-25)
    На Харків-форумі є тема "Чим замінити картоплю?":)
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Картопля нормальна.
    Правда, порівняно більше дрібної, але моїм Скруджам, Дакам, Біллі, Віллі і Діллі - вони і так товчену їдять)
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Особисто з того, що я збирав - не ідеальний, але і не найгірший урожай, розмір і вага середні, крупніша рожева та біло-рожева картопля.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    боже, що це в вас за збіговісько?
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А в нас найгірша. Рання мілка була, надіялися на циганку, яку поливали інколи і бадилля стояло гарне. Теж ні. Половина гнилої, а в кущі 3-4 середньої картошини..Та ладно, ми її і не садимо, щоб на зиму хватило, а до кінця сезону досить.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    так а шо її - дефіцит в країні? :scratch_one-s_head:
    чи ще не всі викопали, далі подешевшає? :scratch_one-s_head:
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    топінамбур на смак схожий на картоплю, тільки солодший... і росте сам, садити кожного року не треба...
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Голодувати не будем, але я чув від багатьох, урожай не ідеальний, подивіться на будь-якому ринку на ціни.
     
а де твій аватар? :)