В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чи є у когось черешні та вишні? У мене, мало того, що пізніше дозріли, їх дуже мало.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вишень багато. Шпанки багато, вже дозріла, володимирки багато, і цвіла рясно, чудо-вишні трохи менше, та дерево у нас боліло і зараз щось не те. А от сливи та абрикоси - тих набагато менше. Тля. Обробили та пізно.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В цьому році нема яблук, і не цвіли зовсім. Бо минулого року дуже рясні були.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Мінімум і не тільки у мене всіх кісточкових, яблуні мають на цей рік відпочивати, але щось є, якщо якийсь град не побє.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну от, розпочався кругообіг слоїків на господарстві :)

    Тільки що заніс десь 10 банок малинового варення до підвалу. На кришці написав "2019"
    А з підвалу виношу банки з написом "2017" . Там і малина, і смородина, і вишня...
    Куди воно піде? Правильно - на самогонку ;)

    Завтра куплю дріжджі і поставлю бражку

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Малини ще багато нестиглої, збір вишень ще не настав, хіба що минаються черешні, але такого у цьому році мало.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В Харкові малина по 50грн за кг.
    В нас на фазенді почалася жовта та Глен Файн, поки їмо та в морозильну камеру складаю.. Самогонку ніхто не п'є, варення не їдять. Хоча трохи малинового може й треба.
    І трохи продамо - цю велику беруть. Та і жовта (Порана роса - польська) - дуже солодка та соковита.
    Огурців от до чорта, завтра знову збирати та закривати.
    Все так рано в цьому році - зимовий часник та цибулю вже вибрали, бо нічого їм вже в землі сидіти.
    Кавунчики майже з футбольний м"яч) :yahoo:
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У нас малина нормальна. Також обірвав вже один кущ ранньої смородини, решту треба ще кілька днів почекати.

    От з вишнею і черешнею цього року повний прольот. Але в підвалі є ще банки з 2018 року ;)

    Яблука-груші-сливи тоже не порівняти з минулим роком.
    Також дуже слабо горіх і айва.

    От виноград радує. Якщо хвороби не кинуться...
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та в нас тоже самогонка не в ходу, але ж банки з варенням треба звільняти :)))
    Я самогонку роздаю знайомим і родичам. Трохи бавлюся всякими настоянками...

    зі

    а от за огірки-помідори-картоплю навіть говорити не хочеться...
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Кинуться обов'язково. Це поки не було дощиків-похолодань.
    Доки +30 з гаком, і кожен день - то для винограду комфорт.
    Я сама дивлюсь з радістю на виноград, але чоловік каже, що профілактично треба побризкати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Несете людям радість)
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Про картоплю то точно - одна радість, що мало її садимо.Підкопували - дивитися ні на що...
    А що ви хочете: картопля не терпить спеку, і вище 25 градусів перестає рости. Помідорів нав'язалось багато, гіркого перцю теж.
    Огірків ранніх, як завжди, багато.
    Чи то в вас підтоплення шкоди наробило?
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Із ваших дописів випливає, що не все може нормально рости, тепло і сухо - тішить, що гарно можуть рости та наливатися помідори та баклажани, гарні сливи та виноград, а від старших людей ниття, що сухо, дрібна бульба.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Але я попереджаю, що вона зроблена на совість і не розбавлена ;)

    Мені вуйки не вірили, що я вигнав три літри міцністю 90 градусів. Поприносили різні спиртометри, міряли-переміряли, провіряли свої же спиртометри на магазинній горілці - таки 90 градусів :)

    [​IMG][​IMG]

    Других три літри були 70 градусів, третя банка 45 градусів
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Якщо дрібна, то дрібна.Ми навіть поливалку на бульбу останнім часом ставимо. В нас така - на пів-городу)
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ну то багато радості)
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нам цього року можна було сіяти рис :)))

    Знайомі живуть в с. Більче, так їх повністю заливало вже три рази /город, на подвір"ї майжепо коліна, вода в підвалах і гаражі...
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раз любите настоянки домашнього виробництва, сам деколи роблю, непогані бувають з пелюстками троянди, порічок, ожини, але поза конкуренцією із винограду. Та і до самогону можна додати диню ( як в степовій зоні ), виноград і сливи ( як на Закарпатті ), хрін ( як на Гуцульщині ).
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Збираються врожаї фруктів.
    Немало малини, яку збирав не один раз, але як скоро непомітно появилася, так і скоро непомітно зникає, аналогічно із лісовою чорницею, хто зауважив як вона подорожчала на ринках.
    Просто плачевний мінімальний урожай смородини, десь із 3 - 4 кущів склянка ягід, вишні - взагалі сміх, якщо минулого літа із середнього дерева можна було зібрати з 10 літрів, коли у мене під домом росла велика вишня, із неї можна було зібрати 3 - 4 відра, тепер вчора зібрав із 5 вишень десь 1.5 - 2 літри ягід, тай то, вишні досить дрібні та підсохлі, а сусідка сказала, що з 2 дерев ледве знайшла аж 2 вишні, тай то, дерева рясно цвіли і не пошкодив їх приморозок.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А я на вишні подивився, і вирішив цього року весь урожай залишити шпакам.
    Шо я Мауглі, щоб до кожної вишеньки скакати? ;)
     
а де твій аватар? :)