В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А у нас "Балканський ціклон". Це 6-8 градусів вдень і вночі, вже друга доба. Дощ, вітер, сонця нема. Ще завтра сонця нема, але й дощу нема, трохи тепліше - до 12 градусів...Бджілок нема.:sad:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    Ми з чоловіком перед святами їздили в село до його бабусі і посадили картоплю. Спини так боліли, вже який раз нам бабця обіцяла що не буде садити стільки, але ж ні. Ми більше грошей і часу тратимо на те щоб доїхати туди і це все посадити а потім ще й зібрати. Цього разу привезли їй саджанці плодових дерев, купили їх через інтернет на www.biogardis.com/cat-fruit-trees. Взяли вишні, черешні, яблуні і аличу. Надіюсь так хоть потрохи замість картоплі буде плодовий сад.:) Звісно картопля це добре, але не в таких кількостях як бабуся засаджує.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Цих сайтів з саджанцями в інеті - море. Справа дещо в ціні, і в рекламі, звісно.:)
    Тільки до чого картопля.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    До осені вичіхаються :)
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як на мене, не може бути спільно сад і город, багато фруктових дерев - лишня тінь, яка на користь городу не йде, якщо із картоплею, у кращому випадку може бути, що посадив, те зібрав. У кращому випадку, десь по краях, де менше тіні і ніщо не заважає, можна ще втулити виноградник, на яблуні, груші, сливи, абрикоси, вишні..., краще відводити окрему ділянку, якщо вистарчає місця.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Досить холодна погода, як на середину травня. Чув, хто тримав саджанці помідорів на балконі, вони повяли, оскільки, оптимальна температура не нижче +14, а ночі зараз холодні, у мене, вимушені бути під плівкою висаджені помідори, так само накриті теплолюбиві баклажани, страшно зараз висадити перець.
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    в мене саджанці помідорів під відкритим небом з самого початку...
    зняв дах з сараю, думав накрити плівкою - зробити теплицю... так і не накрив - щоб більше сонця було...
    посіяв насіння у стаканчики десь місяць тому - тоді ще заморозки вночі були...
    зійшли, ростуть потроху, зараз висота їх десь 4-7 см , тисяч 10 мабуть є :scratch_one-s_head:
    ------------------------------
    на базарі десь по 1,5 грн. вже за штуку величезна розсада,
    я свої планую продати пізніше по 0,20-0,50 грн., хай ще підростуть :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    розказали сьогодні ціни на оренду паїв... в мене нема, але цікаво, що навколо відбувається...
    де є полив, у минулому році заплатили власникам по 6 тисяч гривень за гектар,
    на суходолі - по 3 тисячі в цьому році,
    ---------------------------
    а як в інших регіонах? :popcorm1:
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Теща віддала в аренду десь 40 соток.
    Минулого року агрофірма дала чуть більше 700 кг пшениці.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец , а ви своїм курочкам вже букетів на зиму наробили? ;)

    Я роблю біля 50-60 таких букетів, висушую на стриху і потім зимою прив"язую на висоту 0,5 метра і кури обскубують кропиву до білих стебел ;)

    [​IMG][​IMG]
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я зауважував, що більше можуть скубати посічену кропиву качки і гуси.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я давно вже не займаюся розведенням і довгостроковим утриманням птиці. Тому не тримаю їх взимку, а у лютому покупаю нових. В минулому не тримав, бо странствував, а у попередні хто наївся скла, кого собака загриз... по різному.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. iso

    iso Well-Known Member

    І в чому ви їх купаєте?:)
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Яка краса, але ж місця знати треба)).
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як у кого справи із кісточковими плодами?
    Чи достигають вже черешні? У мене минулого року у такий час були черешні, зараз, може через дощовий травень ще нічого не доспіло, навіть на ринках тільки оббризкані черешні із Закарпаття та Буковини. Такі дерева тепер хворіють, особливо вишні, це помітно по листю.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У нас якщо і визріє щось, то шпаки обгризуть, ще й спати не дають. Тому мало хто тримає черешні. Нічого не дістається нам крім охоронної мороки і пташиного гвалту.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Про таке немало жаліються, правда у мене потерпання від птахів - рідкість, хіба що трохи можуть здьобувати зимові яблука, якщо вчасно їх не зірвати, на вишні і черешні ніколи таких шкідників не було, минулого року не знав що з вишнями робити, без кісточок у свому соку заготовив на 2 роки, тепер не пошкодили приморозки, було багато цвіту, а плодів мало.
     
а де твій аватар? :)