В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Якби в пісок з добривами, то, може, був би сенс.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Принаймні у Португалії такий метод використовують.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Португалія значно тепліша - тепле море та і широта не наша.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так от, про щеплення...

    Ще з минулого року я знав, що на сусідній вулиці є файна черешня / така як закарпатська/
    В суботу я пішов тою вулицею і вкрав пагінець.
    Прийшов додому і зразу нащіпив.

    Нині дивлюся - процес пішов!

    Значить"сі, беру чвертку, пару пива і йду до того вуйка поговорити про вибори
    /На закусь мнєса не буде, тілько риба - бо піст.../

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Добре жити біля своєї землі. А нам як їхати - так треба підгадувати, бо дорога в копійку виходить, щоб туди-і сразу назад їздочитись.... Росте газ в ціні. Тільки до 10грн дійшов - і знову в рост.
    Дивлюся в місті по клумбах повилазили тюльпани, лілії, іриси, обкопують люди кущі - земля вже нічого. В мене повинні крокуси цвісти, та і проліски у нас є. Але тиждень ще не поїдемо.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А я от тільки шо прийшов від того вуйка , що в нього я гілку черешні вкрав :)
    Не було часу чвертку випити, бо він має купу роботи - тримає худобу, треба гній вивезти на город, а це святе!
    Випили ми з ним навстоячки по пиві з анчоусами, а чвертку він поставив біля паркану, пристопкав її ногою і сказав, шо воно не пропаде і колись ми її вип"ємо :)

    От за це я і люблю село і селюхів! :yahoo::dance3:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В місті все менше і менше п'ють, а значить і спілкуються.
    Я знаю по своїй роботі: які столи накривали раніше на свята, музику підбирали, в лотерею грали...Зараз-ні. На Новий рік 2 шампанського, трохи сиру, цукерок - стоячи випили і розбіглись.
    Домой так зовсім не купую спиртне - нікому пити.Ніхто не вживає. Хтось за кермом, у когось голова болить)
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Черешню не так складно щіпити, зауважував, приживляється легше, навіть порівняно із яблунею.

    Випивати можуть будь-де.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хіба справа в "випити"? :)
    А спілкуватися завжди можна, там вимога - не бути фальшивим.

    Вчора /неділя/ пішов з внучкою погуляти по берегу Дністра. Дійшли до "Бази рибаків" - так називається місце, де рибалки розводять вогонь і варять юшку. Там є стіл, мангал і т.п.

    Так от, там було троє рибаків /я так зрозумів, що всі львів"яни, приїхали на одній машині/. То поки Софійка збирала квіточки, ми з ними обговорили всю українську політику. За цей час ми випили термос їхньої кави і я ще бігав в магазин по пиво :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так за кого вони голосуватимуть?:)
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ми особливо про це і не говорили :)
    Але проти Порошенка - це однозначно.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тому що підняття тарифів для цієї влади - проста справа. Взагалі вирішення питань за рахунок найбідніших.
    Піднімаймо, а там що буде. І так кілька раз на рік. І прийшло те що повинно: борги.
    Зараз 60млрд комунальних боргів. Ринок в занепаді. Народ злий, роздратований.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я би щось сказав як голосують у селах, для цього є інша тема, сюди зайшов відпочити від політики, ще сюди порохоботи налізуть і будуть нас лічити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    алкоголь - зло :sad:
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а я вчора висловив здивування місцевій владі з приводу спокійної торгівлі на ринку тютюном з мішків, та ще й в широкому асортименті... "опіум для народу" :facepalm:
     
  16. KaterinkaW

    KaterinkaW миється в бані

    Друзья, а я вот что заметила. У нас с мужем небольшая промышленная теплица. В которой круглогодично выращиваем зелень на продажу. Этой зимой поставили в нее промышленный осушитель воздуха - ⋙ Осушитель воздуха промышленный - Купить в Киеве, Украине | Trotec. И эта штука действительно работает. Принцип его действия следующий - сначала оборудование втягивает в себя влажный воздух, затем охлаждает его до точки росы, таким образом, отделяя воду от кислорода, далее нагревает массы до комнатной температуры и пускает обратно осушенный воздух в помещение. И на зелени это сказывается самым положительным образом. Она выглядит более крепкой, здоровой и даже растет чуточку быстрее.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут більшість як щось садить і вирощує, то без теплиць.
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    На Подолі чи на Троєщині?
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Смішно Смішно x 1
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тепер досить холодно, у найближчі ночі ймовірні приморозки, чи можуть пошкодитися дерева, які тепер починають розцвітати, у мене накінець дав трохи цвіту абрикос, який підживлював, кропив, зацвів перший раз, чи не пошкодиться цвіт через таку погоду. Правда колись цвіт черешні не пошкодився і потім було багато плодів, навіть при -2 при цвітінні.
     
а де твій аватар? :)